Gebeliğe Hazırlık Arkadaşlar dün bir test yaptım dünkü testinde 0.0 çıkmış ama sonuç vs hiç birşey çıkmamış diger hamilelik testini atacam birde onda herşey çıktı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun gene yaptım gene aynı çıktı ama silik çıkıyor
Kuruma çizgisi ile silik çizgi farklı şeyler. Kuruma çizgisi testte var olan ve de sonradan idrar ile temas olduktan sonra testteki çizginin belirginleşmesi ile oluyor. Yani pozitif demek değil. Beyaz bir kuruma çizgisi. Silik çizgi az da olsa pembe oluyor.

Kuruma çizgisi ile silik çizgi farklı şeyler. Kuruma çizgisi testte var olan ve de sonradan idrar ile temas olduktan sonra testteki çizginin belirginleşmesi ile oluyor. Yani pozitif demek değil. Beyaz bir kuruma çizgisi. Silik çizgi az da olsa pembe oluyor.
Bugun şimdi gene yaptım ama anında bu çıkıyor

IMG20231025001034.jpg

Canım eğer beklenen adetin bugünse çok erken yapmışsın 3 gün sonra adet olmazsan tekrarla
Kan tahlilinde çıkmadı bugun ama teste çıkıyor erken oldu için ola bilirmi

Testin markası nedir ve de adetinize kaç gün vardı
Adetim gecikmedi yeni dogum yaptım aslında ben 1 ay olacak ister istemez birliktelik oldu kananam çok az oldu 1 hafta oldum bitti erkektir dışarı çıkmasın diye yakınlaşma oldu yakınlaşmadan 11 gün sonra belirtti başladı bende teste çıktı ama kan tahlilde çıkmadı

Eki Görüntüle 3323140

Kan tahlilinde çıkmadı bugun ama teste çıkıyor erken oldu için ola bilirmi
Bakın silik çizgide bu şekilde pembelik oluyor. Sizin testteki kuruma çizgisi gibi duruyor. Gölgemsi gri bir şekilde duruyor. Pembemsi olmalı. Belki de erken yaptığınız için daha testlerde çıkmıyor olabilir.

Eklentiler

• 20231025_002146.jpg
    20231025_002146.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 28
Adetim gecikmedi yeni dogum yaptım aslında ben 1 ay olacak ister istemez birliktelik oldu kananam çok az oldu 1 hafta oldum bitti erkektir dışarı çıkmasın diye yakınlaşma oldu yakınlaşmadan 11 gün sonra belirtti başladı bende teste çıktı ama kan tahlilde çıkmadı
Daha lohusalığınız bitmemiş, niçin sağlığınızı da tehlikeye atıyorsunuz? Lütfen kendinize daha dikkat edin. Daha yeni doğum yapmışsınız. Rahim daha toparlanamadan yeni bir bebek riskli olur zaten. Korunmayı ihmal etmeyin. Ve de lohusalığınızın bitmesini bekleyin lütfen. Daha lohusalık kanamanız bitti mi ki adet gördünüz?

Önemli olan kan tahlili zaten. Çoğu idrar testinde kuruma çizgisi oluşabilir. Bu pozitif demek değil. Negatif sonuç demek.

Daha lohusalığınız bitmemiş, niçin sağlığınızı da tehlikeye atıyorsunuz? Lütfen kendinize daha dikkat edin. Daha yeni doğum yapmışsınız. Rahim daha toparlanamadan yeni bir bebek riskli olur zaten. Korunmayı ihmal etmeyin. Ve de lohusalığınızın bitmesini bekleyin lütfen. Daha lohusalık kanamanız bitti mi ki adet gördünüzadet

Daha lohusalığınız bitmemiş, niçin sağlığınızı da tehlikeye atıyorsunuz? Lütfen kendinize daha dikkat edin. Daha yeni doğum yapmışsınız. Rahim daha toparlanamadan yeni bir bebek riskli olur zaten. Korunmayı ihmal etmeyin. Ve de lohusalığınızın bitmesini bekleyin lütfen. Daha lohusalık kanamanız bitti mi ki adet gördünüz?
Adet olmadım lousa kanamam biteli çok oldu sadece 1 hafta kanamam oldu

X