Arkadaslar emzirirken diyet ürünü ile zayıflayan

Emzirirken nasıl zayıfladınız kızlar

• Evet Kullandım

OY: 0 0,0%
  • Bende kilo verdım

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

82_guler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2016
1
0
41
Merhaba benim oğlan 10 aylık oldu ama hala Üzerimde fazlalık kiloma varrr internette gördüğüm bazı ürünler cazip gıbı ama emzirirken kullanabilırmıyım bilemiyorum bu tıp bir uygulama ile zayıflayan varmıııı???? Lutfen cvp yazın kızlar

Merhaba benim oğlan 10 aylık oldu ama hala Üzerimde fazlalık kiloma varrr internette gördüğüm bazı ürünler cazip gıbı ama emzirirken kullanabilırmıyım bilemiyorum bu tıp bir uygulama ile zayıflayan varmıııı???? Lutfen cvp yazın kızlar

Emzirirken sporla, sağlıklı bir diyetle zayıflayın ama bu tip şeylere başvurmayın derim ben. Diyet ürünü dediğiniz nedir tam anlamadım ama diyet bisküvisi gibi değil de daha çok bilmemne bitkisi gibi bir şey sanırım. Siz artık iki can için besleniyorsunuz. Vücudunuza bu tip şeyler sokmayın.

Beyaz ekmeği kes, uno lila poşet (denge) tam buğday ekmeğini öneririm..

Bol sıvı tüket,bölgesel hareketler yapabilirsin..
Bebeğinle yürüyüşler yap..

Netteki zayıflama ürunlerine sakın itimat etme, heleki emzirirken..

Ay bu bilemne çayı, bilmemne yağı, diyet ürünü, zayıflama hapı konuları beni benden alıyor.
Yok arkadaşım yok, zayıflamanın kolay yolu diye bişey yok. Diyet ve spor yapacaksınız. Az yiyeceksiniz, çok hareket edeceksiniz.
Koyun bebeğinizi arabasına her gün yürüyün iki km. Ona da iyi gelir hava almak. Ama bilmediğiniz şeyleri vücudunuza sokmayın. Böyle bir lüksünüz yok.

Bu zarrt zurt ürünler varya geçici çözüm veriyorsunuz ama iki katını geri alıyorsunuz ,mamafih emzirirken aklınızın ucundan gecirmemelisiniz!
Bende durum çok daha vahim ama normal olanı tercih ediyorum tavsiyede budur.

Bu ürünlere raf ömrünü uzatmak için saçma sapan kimyasallar katıyorlar :KK43:
Bebişine yazık şimdiden bari almasın o kimyasalları bünyesine.
Bebişle spor yap kaldır indir hem oyun da sanar yavrucak :)

Sabah erken kalkiyorum cami açıp derin nefes Besmele cayimi koyuyorum namazdan sonra ailecek kahvaltimiza oturuyoruz ekmegi mız 3 dilimi geçmeyecek kural bu gerisi klasik kahvaltı,acikirsam süt,yoğurt, meyve,kahve v.b hafif şeyler.Öğlen ne pisirdiysem 1 servis kaşığı iki dilim ekmek salata ayran yoğurt v.s ikindi beyaz leblebi badem kuru meyve akşam 1 kepçe çorba salata pisordigim herhangi yemekten iki yemek kaşığı bol sıvı alıyorum

Emzir iken yediğin, içtiğin hersey sütüne geçer ablam emzir iken bir ara form çayı içmiş ti çocuk ishal oldu bundan pay çıkar ayrıca emziriyorum diye aşırı yeme bol bol su tüketimi bol bol emzirme kilo verdirir zaten,

X