Arkadaşlar eşim özgürlüğüne cok düşkün ne yapabilirim

Caresizzzz

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2021
250
-40
28
Arkadaşlar eşim özgürlüğüne cok düşkün karma olan bir spor salonuna başladı nisanliyken ve sevgiliyken de gittiği yer. Işler ciddiye binince bana bırakacaksın demişti. Biraz alımlı bir bayanım bakan eden hatta konuşmak isteyenler oluyordu nişanlım da deli olduğu için biraktirdi sonra kendisi de bıraktı fakat evlendik uzun zaman geçti yine başlayacağım dedi razı olmadım. Ama başladı. Bende geleceğim.dedim. erkek çok gelemezsin dedi pubg oyunu oynuyor hafta sonu baya vaktini geçiriyor orada. Bende oynayacağım dedim online bi oyun sen oynama dedi şifresini aldım bende giriyorum. Genelde arkadaslariyla oynuyor kizllarla oynamıyor . Ama özgürlüğüne cok düşkün ben herşey yaparım erkeğim sen kızsın yapamazsın diyor. Beni kisitliyor ama kendisi hür.... ne yapabilirim nasıl sözümü dinletebilirim?

Kişi kendinden bilir işi derim.
Bunun alimla çalimla, tanismak isteyen olmasiyla hiç alakasi yok. Kendi napiyorsa artik sizi bu kadar kisitliyor...

Bir suru guzel kadin var eve mi kapaniyoruz, kapaniyorlar hepsi? Bahane bunlar eşinize dikkat edin siz.
Evet evet biz nişanlıydık bakan eden oldu bir kaç kişi tanışmak istedi sosyal medyadan ekleyip mesaj atanlar oldu. Ozaman bıraktık evlendik şimdi çekemiyor beni. Ben giderim sen gelme biri bakacak edecek katil olurum ben diyor

Iyy cehalet desen var..
Ben erkegim ee? Neyin farkli ki kendin istedigin gibi aktivitelerde boguluyorsun kadini eve tikiyosun..
Bu kisiyi dinledigin icin sen de suclusun o yapiyorsa sende yap, laflari farz degil bu erkeklerin? istemedigin bi durumda hayir deyip tepkini gostermelisin.

Bu zamana kadar kendi istedigi hayati yasayip kadini eve tikan adamlarin disarda baska hayatlari oldugunu gordum.

Cok tehlikeli bi zihniyet esinle konus uyar, onemsemezse esini takipte kal derim.

Kıskançlıklarını gördüğünüz halde evlendiğinize göre hayallerinizin öküzüymüş bu adam zaten. Sorun ne? Kıskanıyor, kısıtlıyor çünkü çok güzelsiniz, seviyor ve sahipleniyor. Aynen devam 😉
Evet ama o gittiğinde de ben kızıyorum. Bende kitap mi okusam diyorum. O oyun oynarken veya çıktığında müsait değilim kitap okuyorum gibi. Yada erkenden yatmak gibi.. annem de iyice soğur bak evliliğiniz yapma öyle diyor.

Iyy cehalet desen var..
Ben erkegim ee? Neyin farkli ki kendin istedigin gibi aktivitelerde boguluyorsun kadini eve tikiyosun..
Bu kisiyi dinledigin icin sen de suclusun o yapiyorsa sende yap, laflari farz degil bu erkeklerin? istemedigin bi durumda hayir deyip tepkini gostermelisin.

Bu zamana kadar kendi istedigi hayati yasayip kadini eve tikan adamlarin disarda baska hayatlari oldugunu gordum.

Cok tehlikeli bi zihniyet esinle konus uyar, onemsemezse esini takipte kal derim.
Ne gibi takipte kalayım canım ne yapayım mesela

Evet ama o gittiğinde de ben kızıyorum. Bende kitap mi okusam diyorum. O oyun oynarken veya çıktığında müsait değilim kitap okuyorum gibi. Yada erkenden yatmak gibi.. annem de iyice soğur bak evliliğiniz yapma öyle diyor.
Tabi canım mazallah soğursa naparsınız. Daha çok ilgilenin siz. Kırmızı saten gecelikle leoparlı tayt evlilik kurtarıcısıdır, aklınızda bulunsun.

Tabi canım mazallah soğursa naparsınız. Daha çok ilgilenin siz. Kırmızı saten gecelikle leoparlı tayt evlilik kurtarıcısıdır, aklınızda bulunsun.
Bir yuva kolay kurulmuyor hanım efendi.. eşimin yaptıklarını tabiki de tasvip etmiyorum ama orta yolu bulmaya çalışıyorum tecrübeli arkadaşlardan fikir istiyorum burası at koşturma yada boş konuşma yeri değil hayde..

Evet evet biz nişanlıydık bakan eden oldu bir kaç kişi tanışmak istedi sosyal medyadan ekleyip mesaj atanlar oldu. Ozaman bıraktık evlendik şimdi çekemiyor beni. Ben giderim sen gelme biri bakacak edecek katil olurum ben diyor

Duzgun spor salonuna gidin. Pandemi oncesi kaç senedir karma bir salona gidiyordum ben eşim olmadan. Kimse adimi sanimi araştirip sosyal medyadan eklemeye, mesaj atmaya cüret etmedi. En fazla bir merhaba derler konusup konuşmamak yine size kalmiş biseydir. Salonda baskasini rahatsiz etmek, devamli bakarak taciz etmek gibi şeylere hiç rastlamadim herkes işine bakiyor zaten oyle yapan biri olsa uyari alir hatta duruma göre salondan atilir.

Bakacak olan sokakta yururken de bakiyor,
spor salonu disinda size bakan olmuyor mu? Hiç tatile gitmediniz ve gitmiyor musunuz? Sacma sapan katil olurmuş filan...
Madem katil oluyor kendi de otursun bana eşiniz inandirici gelmiyor ya kendi de biseyler yapiyor ya da sorunlari var.

Duzgun spor salonuna gidin. Pandemi oncesi kaç senedir karma bir salona gidiyordum ben eşim olmadan. Kimse adimi sanimi araştirip sosyal medyadan eklemeye, mesaj atmaya cüret etmedi. En fazla bir merhaba derler konusup konuşmamak yine size kalmiş biseydir. Salonda baskasini rahatsiz etmek, bakarak taciz etmek gibi şeylere hiç rastlamadim herkes işine bakiyor zaten oyle yapan biri olsa uyari alir hatta duruma göre salondan atilir.

Bakacak olan sokakta yururken de bakiyor,
spor salonu disinda size bakan olmuyor mu? Hiç tatile gitmediniz ve gitmiyor musunuz? Sacma sapan katil olurmuş filan...
Madem katil oluyor kendi de otursun bana eşiniz inandirici gelmiyor ya kendi de biseyler yapiyor ya da sorunlari var.
Bende sorunları olduğunu düşünüyorum. Sağol yorum için

Bir yuva kolay kurulmuyor hanım efendi.. eşimin yaptıklarını tabiki de tasvip etmiyorum ama orta yolu bulmaya çalışıyorum tecrübeli arkadaşlardan fikir istiyorum burası at koşturma yada boş konuşma yeri değil hayde..
E ben de onu diyorum zaten bir yuva kolay kurulmuyor. Siz de bu adamı bile isteye koca diye almışsınız. Şu saatten sonra önemli olan evliliği yoluna koyup kocayı elinde tutmak.

X