Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var zor durumdayım yermde olsanız ne yapardınız?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

mayalina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2013
37
2
arkadaşlar bir nedenden dolayı saçım çok döküldü aşırı derecede azaldı çok seyrek şuan toplayamıyorum seyrekliğinden saçımı kazıtmayı düşündüm fakat gerçek peruklar çok pahalı sonra ondan da vazgeçtim saçımı kısa kestirip saç uzatma karışımların uygulayayım dedim çünkü saçımın her teli farklı boyda bu da çok rahatsz edici. uzasın yine kestirirm hepsi aynı boyda olana kadar ama kısa saçı hiç sevmiyorum nasıl dayancam çok zor durumdayım.ayrıca diğer sorun şu ki kiloluyum ve kısa saç yüzüme yakışmaz ya peruk alcam saçımı kazıtıp onu kullancam bütün saçımı tek boyda uzatcam ya da kısa kestrip o kötü görntüye katlancam lütfen fikir verin siz olsanız ne yapardınız?

Saçını gürleşsin diye kazıtacaksan hiç faydası olmaz diye biliyorum.
İstediğin gibi kestirip loreal elsevenin arjinin serisini kullanabilirsin çünkü saçı çok hızlı uzatıyor ben kullanmadım en yakın zamanda kullanacağım ama kullanan çok kişide duydum bunu.

Saçını gürleşsin diye kazıtacaksan hiç faydası olmaz diye biliyorum.
İstediğin gibi kestirip loreal elsevenin arjinin serisini kullanabilirsin çünkü saçı çok hızlı uzatıyor ben kullanmadım en yakın zamanda kullanacağım ama kullanan çok kişide duydum bunu.

gürleştrmek için değil canım saçım diplerden yeni yeni uzuyor ama her biri farklı boyda tek boyda uzasın diye kazıtmak istedm

Bence kazıtmayın.kısa saç yakışmasa bile daha tolere edilebilir.peruktansa kısa saçı tercih ederim

Bence kazıtmayın.kısa saç yakışmasa bile daha tolere edilebilir.peruktansa kısa saçı tercih ederim

peki sizce toplu bir yüze nasıl modeller yakışır mesela uzun küt olur mu omuzda şöyle önleri uzun arkalara doğru kısalan? bu modeli düşünyorum ama yakışmaz diye korkuyorum

kaynak yapılabilecek en kısa saç neyse o kadar kısa kestirin madem, kaynak yaptırın :KK16: hem daha gür gözükür hem istediğiniz uzunlukta olur.:KK3:

X