Saç Kesim Şekilleri Arkadaşlar yerimde olsanız ne yapardınız zor durumdayım fikirlerinize ihtiyacım var..

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

mayalina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2013
37
2
arkadaşlar bir nedenden dolayı saçım çok döküldü aşırı derecede azaldı çok seyrek şuan toplayamıyorum seyrekliğinden saçımı kazıtmayı düşündüm fakat gerçek peruklar çok pahalı sonra ondan da vazgeçtim saçımı kısa kestirip saç uzatma karışımların uygulayayım dedim çünkü saçımın her teli farklı boyda bu da çok rahatsz edici. uzasın yine kestirirm hepsi aynı boyda olana kadar ama kısa saçı hiç sevmiyorum nasıl dayancam çok zor durumdayım.ayrıca diğer sorun şu ki kiloluyum ve kısa saç yüzüme yakışmaz ya peruk alcam saçımı kazıtıp onu kullancam bütün saçımı tek boyda uzatcam ya da kısa kestrip o kötü görntüye katlancam lütfen fikir verin siz olsanız ne yapardınız?

arkadaşlar bir nedenden dolayı saçım çok döküldü aşırı derecede azaldı çok seyrek şuan toplayamıyorum seyrekliğinden saçımı kazıtmayı düşündüm fakat gerçek peruklar çok pahalı sonra ondan da vazgeçtim saçımı kısa kestirip saç uzatma karışımların uygulayayım dedim çünkü saçımın her teli farklı boyda bu da çok rahatsz edici. uzasın yine kestirirm hepsi aynı boyda olana kadar ama kısa saçı hiç sevmiyorum nasıl dayancam çok zor durumdayım.ayrıca diğer sorun şu ki kiloluyum ve kısa saç yüzüme yakışmaz ya peruk alcam saçımı kazıtıp onu kullancam bütün saçımı tek boyda uzatcam ya da kısa kestrip o kötü görntüye katlancam lütfen fikir verin siz olsanız ne yapardınız?

Merhaba mayalina, bence hepsini aynı boyda kısacık kestir. Yüzüne yakışmaz diye bir şey yok, ehil bir kuaför her türlü saçlarını yüzüne yakıştırır, bir resmini paylaşırsan, daha net fikir verebilirim.

Merhaba tatlım öncelikle çok geçmiş olsun bende hormon ilacı kullandığım için kirpiklerim ve kaşlarım çokca döküldü . Saçlarımda baya seyreldi ama kıvırcık olduğum için saçlarım kabarıyor o nedenle çok seyrek durmuyor . Bence şöyle yapabilirsin . banyodan çıktıktan sonra her bir saç telini dibinden uçlara doğru parmağınla üstünden geç . Yani saç tellerin birlikte olursa daha az görünür ama brbirinden ayrı ayrı olursa daha hacimli görünmesini sağlıycaktır . Bioblas'ın sarmaşık özlü şampuanı kullanırsan saçlarının daha çabuk uzamasını sağlayabilir . Başka bi ürünü de bakım kürü olarak saçına uygulayabilirsin . Kadınlar Kulübün'de evde kendin yapabileceğin maliyeti düşük saç uzatma kürleri var mesela onları bi araştır aklına yatanı yapabilirsin . Saç tellerinin uzunlukları farklı boyutlardaymış ama bence kestirme derim . Saçını kabarık yaptıktan sonra açık bırakmalısın bence . Saç bandanası var ya rengi hoşuna giden bi tane alıp saçını bağlayabilirsin : )) Hem çok hoş hoş modeller oluyor bandana larda : ) Aklıma gelenler bunlar tatlım inşallah işine yarar : ))

Saçlarını kısa (aşırı kısa değil) küt olarak kestir böylece daha sık görünür saçlarına 3 günde bir bakım yağı uygula ya da sarım saklı şampuan kar var onlardan kullanabilirsin ayrıca sadece dıştan beslemek yetmez içten de besle ki güçlensin

bikaç çıtçıt al daha gür görünsün ve saçlarını her 3-4 ayda bir ucundan aldır düz şekilde, hepsi aynı boya gelene kadar, bu sırada bakım yap sağlıklı uzasın

X