Arkadaşlar gebelik testime bakarmısınız ?

Merhaba, benim de adetime 2 gün var ve prodictor early erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı fotoğraftan görebilirsiniz. Testin yanılma ihtimali var mı? Sizce hamile miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. ❤️

Eklentiler

• 20231206_064530.jpg
    20231206_064530.jpg
    154,5 KB · Görüntüleme: 161
Merhaba, benim de adetime 2 gün var ve prodictor early erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı fotoğraftan görebilirsiniz. Testin yanılma ihtimali var mı? Sizce hamile miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. ❤️
Var var kannn verin Canim 🎈🥰

günaydın arkadaşlar, pembe olan test erken gebelik testi onu dün yaptım daha belirgin bi çizgi var sanki diğer testi ise az bugün az önce yaptım ikiside ilk idrarla ama saha silik bi çizgi çıktı sanki bugün reglimin üzerinden geçen 3. Gün olacak. Hala her an regl olcakmış gibi hissediyorum lütfen yorumlar mısınız 🥹

Eklentiler

• IMG_4867.jpeg
    IMG_4867.jpeg
    141,6 KB · Görüntüleme: 138
  • IMG_4846.jpeg
    IMG_4846.jpeg
    185,8 KB · Görüntüleme: 120
günaydın arkadaşlar, pembe olan test erken gebelik testi onu dün yaptım daha belirgin bi çizgi var sanki diğer testi ise az bugün az önce yaptım ikiside ilk idrarla ama saha silik bi çizgi çıktı sanki bugün reglimin üzerinden geçen 3. Gün olacak. Hala her an regl olcakmış gibi hissediyorum lütfen yorumlar mısınız 🥹
Günaydınnn. O ığurlu çizgiyi bende görüyorum. İnşallah hamilesin bence var canım. Bende sabaha kadar bi gr uyku uyumadım. Dün geceki testim böyle. Sence var mıdır🥹

Eklentiler

• IMG_5899.png
    IMG_5899.png
    335,6 KB · Görüntüleme: 123
  • IMG_5897.jpeg
    IMG_5897.jpeg
    171,7 KB · Görüntüleme: 105
al bendende o kadar sabah 4.30 da uyandım direkt test yaptım çizginin daha koyu olacağını beklerken silik çıkması beni çok üzdü. Bende sabah dayanamadım daha fazla artık net öğrenmek istediğim için kan verdim. Saat 10 da muhtemelen çıkar. Benim yaptığım testten daha belirgin bir çizgi var senin testinde inşallah bebiş vardır umutlarımız boşa çıkmaz.

al bendende o kadar sabah 4.30 da uyandım direkt test yaptım çizginin daha koyu olacağını beklerken silik çıkması beni çok üzdü. Bende sabah dayanamadım daha fazla artık net öğrenmek istediğim için kan verdim. Saat 10 da muhtemelen çıkar. Benim yaptığım testten daha belirgin bir çizgi var senin testinde inşallah bebiş vardır umutlarımız boşa çıkmaz.
Canım ben de senin gibiydim silik çıktı hep dedim neden koyulaşmıyor sonra kan verdim sonuç 57.4 L çıktı . Bana hcg yüksek dedi sonra bu hafta yine verdim kan 557 çıktı kan verdiğim sabah odrar testi de yapmiştım çizgi koyulaştı . Ben de iki hcg testiminin normal olup olmadığını anlayamadım. Tarihleregöre normalmi sizce son adet tarihim 31 ekim

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-07-09-02-01-367_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-07-09-02-01-367_com.android.chrome.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 103
Canım ben de senin gibiydim silik çıktı hep dedim neden koyulaşmıyor sonra kan verdim sonuç 57.4 L çıktı . Bana hcg yüksek dedi sonra bu hafta yine verdim kan 557 çıktı kan verdiğim sabah odrar testi de yapmiştım çizgi koyulaştı . Ben de iki hcg testiminin normal olup olmadığını anlayamadım. Tarihleregöre normalmi sizce son adet tarihim 31 ekim
Benim de çok tecrübem yok ama buradan edindiğim bilgilere göre zaten 2 günde iki katına çıkmalı gibi anlıyorum. Artık çok güzel gözüküyor benimde kan testimin sonucu birazdan çıkacak elim ayağım titriyor sayfayı yenilerken

Bu şekilde çıkması normal canım benim. Benim de gebelik bu şekilde cikmisti . Hayırla geksin inşallah

Evet canim zaten 6 gün arası var hadi 5 gün olsun arası gayet normal benim de bu seviyedeydi . Hayırlı olsun inşallah 🥰

Benim de çok tecrübem yok ama buradan edindiğim bilgilere göre zaten 2 günde iki katına çıkmalı gibi anlıyorum. Artık çok güzel gözüküyor benimde kan testimin sonucu birazdan çıkacak elim ayağım titriyor sayfayı yenilerken
Günaydın. ,🥰 çıktı mı sonucunuz 🥰

Kızlar yeni yıl için hamiş ve hamiş adayları 2024 uğurlu topik diye sayfa açtım . Gelin. Siz de. Faydlanirsiniz 🥰

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-04-12-11-39-331_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-04-12-11-39-331_com.android.chrome.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 136
hayııııır 2 saat dediler 2 saat 15 dk oldu sürekli yeniliyorum sayfayı lütfen buralarda olun sonucu yazayım size de yorumlayım yerimde duramıyorummm
Mesajıma alıntı olarak tıklayıp yorum yapın bildirim düşer o zaman. Bir de dediğim sayfayı takibe alıp oraya da yazabilirsiniz. Ordaki arkadaşların çoğu tecrübeli 🥰 e nabizda hemen gozukmuyo 🥰 nerde verdiniz kan

Mesajıma alıntı olarak tıklayıp yorum yapın bildirim düşer o zaman. Bir de dediğim sayfayı takibe alıp oraya da yazabilirsiniz. Ordaki arkadaşların çoğu tecrübeli 🥰 e nabizda hemen gozukmuyo 🥰 nerde verdiniz kan
tıp merkezinde verdim kendi sitelerinde sonuç kısmı var oradan bakacaksınız dediler bende takip ediyorum

evet bugün geçeli 3. gün oluyor ama çok fena regl sancılarım var benim her ay regl dönemi belim ağrır yine aynı şekilde belim ağrıyor sanki regl oldum olacağım gibi :KK43:
Benim de bu gebeliğim de bel ve bacak ağrılarım oldu baş ağrım oldu. Bende öyle şüphelenip test yapıp kannvermistim. Vardır inşallah. İlk gebelik mi sizin 🥰

X