Arkadaşlar Hamileliğiniz Ilk Aylarinda Ne Skikla Ilişkiye Giriyosunuz

canım 32 haftalık hamileyim öğrendiğimde 6+5 günlüktü o günden beri maalesef ilişkiye girmedik düşük tehlikesi geçirdim ve 1 ay kıpırdamadan yattım ondan sonrada korktuk zaten sıkıyoruz dişimizide kuşumuzuda napalım anne baba olmak fedakarlık istiyomuşşşşş

İLK AYLARDA NE SIKLIKLA İLİŞKİYE GİRİYOSUNUZ YAZARMISINIZ tatlicadiarzu

benimde kanamam oldu daha doğrusu regle oldum sandım ama üstüne görmek yada yerleşme kanamasıymış. öğrendiğimde 4+3 günlük hamileydim. şuan 8+3 günlük hamileyim ve doktor ilk üç ay yasakladı ilişkiyi. bilmiyorum daha sonra ne olur ara ara yine kanamam oldu ama artık olmuyor çok şükür. sanırım ilk aylar ilişki pek iyi değil. test yapıp pozitif çıkınca büyüklerimde yle söylemişlerdi demekki var bi bildikleri

bize de ilk kontrolden bu yana ilişki yasak..
ve çevremde duyduğum birçok kişiye doktorları ilişkiyi önermiyo.
bazı sitelerde risk olmadığı takdirde ilişki serbest yazıyo, herkes mi riskli yani anlayamadım..
sabrediyoruzzz, bebiş için herşeye değer kızlar yapacak bişey yok:)))

aRKADAŞIM KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİYOR. DOKTOR BİZE İLK ÜÇ AY HİÇ İLİŞKİ VERMEDİ.

canım bizim böyle bir sorunumuz olmadı 3 doktora gittim 3 üde serbest dedi bu senin doktorundan net cevap alabileceğin bir durum anladığım kadarı ile düşük tehlikesine göre karar veriliyor bence hekiminle bir görüş

bana da doktorum önermemişti ilk 3 ay.sonrada haftada bir dedi.
doktorun bebeğin durumuna göre karar verecek utanmadan sor doktoruna bunu..

Sevgili ibiaru,

Eğer düşük tehliken yoksa fazla aksiyona kaçmadan 9. aya kadar çok rahat ilişkiye girebilirsin. Düşük tehliken varsa zaten sürekli dinlenmen gerektiğinden ilişkiyede ara veriyorsun ama o dönemi atlatırsan yine ilişkiye girebilirsin.. Aslında ilişkiyi tamamen bırakmakta doğru değil.. Doktorlar son 3 ayda erken doğum tehlikesi nedeniyle de yasaklayabiliyor ama yine bir sorunun yoksa normal ilişkine devam edebilirsin..Zaten 4. aydan 6. ayın sonuna kadar hormonlar tavan yaptığı için kadınlarda ilişki istiyor..Ama 7. aydan sonra yavaş yavaş istek azalıyor. Yani bu senin tercihine ve sağlık durumuna göre değişiyor..

bende bir sefer ilişkiden sonraki gün ağrı yapmıştı dr ilişkiden olduğunu söyledi bizde bi daha korkudan denemedik

Arkadaşlar Hepinize çok Tşk Ederim Dr Gittim Ama Bişey Sölemedi Daha 5 Haftalik Benim Bebişim şimdilik Gayet Sağlikli Bi Kesecikmiş Düşük Tehlikesi Falanda Yok şimdilik Bişey Sölemedi Yani Ilişlki Sirasimnda Aci,ağri Falanda Olmuyor Ama Bebeğe Bişey Olur Diye Teredütle Ilişkiye Giriyoz 2 Hafta Sonra Tekrar Gel Dedi Dr O Zaman Sorarim.hepiniz Saolun Arkadaşlar

bende hamilelıgımın 6.ayındayım.doktora gıttıgımde 6 haftalık hamıle oldugumu ogrendım ve bize 20 gün ilişkiyi yasakladı.

Canim Bildigim Kadariyla Düşük Tehlikesinde Ilk 3 Ay Girmek Yasak Ama öyle Bir Tehliken Yoksa Sorun Olmaz Sanirim

X