Arkadaşlar kan testi negatif olup sonradan pozitife dönen olan var mııı???

shgkgz2903

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2022
20
6
27
Arkadaşlar bugün adet gecikmemin 16.günü. 15.günümde sabah idrar testi yaptım negatif diye çöpe atmıştım fakat 5-6 saat sonra tekrar baktığımda 2. Silik bir çizgi vardı ve bugün yani 16.günümde kan testi verdim fakat 0.100 çıktı acaba kan testi dahi olsa yanlış çıkmışmıdır.. Yada böyle olup hamile olan kişiler var mı aranızda..lütfen yazın moralim çok bozuldu çok üzgünüm 1 yıl 3 aydır evliyiz çok istiyoruz bir evlada sahip olmak..

Eklentiler

• IMG20221016165736.jpg
    IMG20221016165736.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 186
Arkadaşlar bugün adet gecikmemin 16.günü. 15.günümde sabah idrar testi yaptım negatif diye çöpe atmıştım fakat 5-6 saat sonra tekrar baktığımda 2. Silik bir çizgi vardı ve bugün yani 16.günümde kan testi verdim fakat 0.100 çıktı acaba kan testi dahi olsa yanlış çıkmışmıdır.. Yada böyle olup hamile olan kişiler var mı aranızda..lütfen yazın moralim çok bozuldu çok üzgünüm 1 yıl 3 aydır evliyiz çok istiyoruz bir evlada sahip olmak..

Gebelik testi kuruma çizgisi, ilk 10 dk dışında dikkate almayın. Beta 15 gün gecikme için yükselebilecek bir değerde değil çok düşük, negatif. 15 günlük gecikme de pek normal bir şey değil, doktora görünün bence.

Şuan tam beni anlatmissin bende senin durumundayım adetim 15 gün gecikti ancak sonuçlarım sürekli negatif çıkıyor ve hiç belirti yok bizde 1 yıl 3 aydır evliyiz olmuyor bu ay ilk defa gecikme yaşadım tam umutlaniyorm ama sonuç yine negatif

Şuan tam beni anlatmissin bende senin durumundayım adetim 15 gün gecikti ancak sonuçlarım sürekli negatif çıkıyor ve hiç belirti yok bizde 1 yıl 3 aydır evliyiz olmuyor bu ay ilk defa gecikme yaşadım tam umutlaniyorm ama sonuç yine negatif
Hiç doktora göründün mü peki benim adetlerim çok duzensizdi öyle gittim 10 aylık evliyken 50 gün adet görmedim doktora gittiğimde polikistikover olduğumu öğrendim sonra tedaviye başladım adetim 5 aydır düzenliydi bu ay böyle bir gecikme yaşadım tekrar her seferinde test yapıp husran sonuç tabi yine Allah'tan umut kesilmez..umarım senin için hersey daha yolunda ve güzel olur 🤲🏻

Evet bana da polikistik over dediler ama ben 1 ayda 2 defa hasta oluyordum sadece 1 hafta temiz kaliyordm şuan böyle olunca sasrdm ilk defa bu kadar gecikti 16. Günüm

X