Arkadaslar. Kisa protokolde igneler reglden sonra nezaman basliyor?

imoje

Su akar yolunu bulur..
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
831
5
Kafam karisti bir topige yazdim ama gormediler sanirim henuz... o nedenle bir konu basligi yazip dikkat cekmek istedim. benim kafam karisti. kisa protokol uygulanacak bana. fakat dr rgl olduktan sonra ara dedi. dun oldum bugun ultrasyona girecekisim. ama kafami karistiran durumsa neden hafta sonu baslayacakmisim ignelere. benim burada ookuduklarimla ayni degil diye tuhaf oldum yani rglin ikinci gununde baslanmiyor mu igneler?

Imojecim eylul ayinda tedavi yapacaklar topicikde kisa protokol yaptigimdan bahsetmistim hatirlarsan.ayni durum bende de oldu (ben de amerikada yaptiriyorum)bana da adet olunca ara dediler benim islerim aksadi ve doktora 4. gun icin randevu aldim.gec olmustur artik yapamayiz zannederken 5. gunde bile basladiklarini ve bunun normal oldugunu soylediler.benim de icime kurt dusmustu sonra internette bazi makaleler okudum adetin 7. gununde bile baslanildigi oluyormus.simdi icim cok rahat sonucta kana ultrasona bakiyorlar sartlar uygunsa yapiyorlar.ben turkiyede asilama yaparken doktor 3. gun gecince baslatmamisti, sanki 3. gun basladik da noldu:KK43: kisaca canini sikma herkesin durumu kendine ozel ona gore degerlendirmesini yapiyorlar merak etme canim:)

ama dragonlilycim benim yarin biter reglim cunku 3 gun en fazla 4 gun suruyor. vallahi sanki icime kurt dustu.. cunku herkes kisa protokole regl ken basliyor. Esimde cok iyi bir yere emanet ettik kendimizi dedi. onlar biliyorlar islerini dedi. ama nebileyim iste cok gecmis gibi geldi. cunku reglimi bekledim e simdi oldum bu seferde reglimin bitmesini mi bekliyorlar vallahi kafam allak bullak oldu

ayrica cevap yazan arkadaslarimada tesekkur ederim.. Neden bu sekilde yapacaklar anlamadim ama bugun 2.45 de gidecegiz bakalim soracagim dr. ye

dragonlily sen abd de suanda kisa protokol mu yaptiriyorsun? ne asamadasin canim? kafam allak bullak oldu okadar cok kisa hikayeler okudum ki :) bilgi edineyim derken daha cok mu karisti kafam acaba :) ama olsun burayi sefffdim :) tatli aci hersey paylasiliyor.. Umarim herkesin gonlune gore verir Allahim...

tedavinin sonu güzel olur inşallah bende kısa protokolde yaptırdım ikinci günü başladım 3. günde başlanıyor 4-5 gün sonra yine gidiliyor daha sonra 2 günde bir gidiliyor yumurta toplanana kadar sana kolay gelsin arkadaşım benimki olmadı seninki olur inşallah

canim benim de adetlerim 4 gun suruyor senin demek adt bitince baslanacak, biliyorum insan tedirgin oluyor o kadar para dok emek ver yalnis bir sey olsun istemiyor.bence doktoruna soyle cekinmeden butun kaygilarini, iyice aciklasin ta ki aklinda soru kalmayana kadar...

Simdi dr den geldik. ultrasyon yaptilar kan almadilar. igneleri tekrar gosterip ogrettiler ve ilk sordugum soru neden ben regl doneminde baslamicam oldu :) hemsirede bu iki yillik yeni bir tedavi sekli dedi. ve ben 21 agustostan beri sabah aksam kucuk mavi haplar iciyorum. gecen ay ki yumurtamida muafaza ediyormus. persembe gunune kadar minik maci haplarimi icicem cuma gunude artik ignelere baslayip sali gunu ultrasyona alacaklarmis beni. duruma gorede ilacin dozu yada igneler konusulacakmis. eger sadece bir yumurta bile yaparsam onu kullanacaklarmis. umarim biren fazla cok yumurtam olur.. iyi haberlere cok ihtiyacim var gercekten...

dragonlily, Eylul08, nurdannurdan, nisa-nur, isimbulamadim arkadaslarim benimmm cok tesekkur ederim..
Eylul08 arkadasim insallah hepimimizin yuzu guler.. inan bana haimle kalanlari duydukca hosuma gidiyor mutlu oluyorum,

Peki neye göre kısa protokol olucağına karar veriliyor.?Bende tüp bbek dşünüyrumda.Peki sen rahim filmi çektirdinmi?Teşekkürler.

X