Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Lebibelebiyesak

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2021
60
10
30
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun bu akşam saat 8 gibi gebelik testi yaptım geldiğimde ikinci çizgi silik çıkmış adetime 4 gün var hamile olabilir miyim yoksa iki üç saat beklediği için kayma falan mı olmuştur çok heyecanlıyım şuan.

Eklentiler

• IMG_20210811_235634_1.jpg
    IMG_20210811_235634_1.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 35
Fazla idrar mı damlattınız acaba test bozuk gibi. Yarın ilk idrarla tekrarlayın 5 dk içinde çizgi çıkarsa pozitif anlamına geliyor. 2. Çizgi olsa bile saatler sonra görüldüğü için kuruma çizgisi olabiliyor.

Olabilirsiniz cnm benimde 2 gün vardı hamile olmama test böyle çıkmıştı kanda bile çıkmamıştı bence bintest daha al 2 gün sonra

Aldım test yarın sabah ilk idrarla yapcam inşallah rabbim bu sefer yüzümü güldürür belki bana bı teselli olsun belki bu şekilde hamile olduğunu öğrenen var mı diyeyede merak ettim açıkçası

Aldım test yarın sabah ilk idrarla yapcam inşallah rabbim bu sefer yüzümü güldürür belki bana bı teselli olsun belki bu şekilde hamile olduğunu öğrenen var mı diyeyede merak ettim açıkçası
Silik çizgi var ama çok damlatmışsınız yarın ilk idrarla yapın daha koyu çıkar inşallah.

X