Arkadaşlar lütfen yardım edin sizce bir şey olur mu

theforest

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
13
-1
23
Çok özür dilereyekten akıl almak istiyorum bana lütfen yardımcı olun ben bir hata yaptım hatta birden fazla bundan zaten aşırı derecede pişman ve günahkar hissediyorum öncellikle ben düzensiz adet olan biriyim adetim uzun sürer bazen yaklaşık bir 10 gün oluyorum.Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadım kendisi korktuğum için en son ki yaptığımızda prezvtf taktı fakat bacağıma doğru ayaktayken yırtıldı suan bunları size danışırken bile utançlar içerisindeyim nolur hakkınızı helal edin zaten bacağıma doğruydu ama çok korktuğumuz için ertesi gün hapı kullandım ondan bir hafta kadar sonra ağır bi regl süreci geçirdim tam on gün sürdü ölüm gibiydi ağrı sıfır fakat durmadan akıyordu sonra o hiç iç çamaşırını çıkarmadan bir daha sürtünme yaşadık bende yoktu onda vardı hafif bi ıslaklık gördük bosalmadı kimin ıslaklığı olduğunada emin olamadık ama girme gibi bir şey olmadı vel hasıl bu son anlattığımı 1 ay önce yaşadım ve bu bahsettiğim son adet olmamdan sonra bidaha adet olmadım 1.5 ayı aştı ve ben kontrolsüz ertesi gün hapı içtim yani şöyle diyim bunlardan önce iki defa daha içmiştim testler hep negatif sonra en son adetimden bi hafta önce içmiştim toplamda 2 ayda 3 tane gibi düşünün biliyorum çok kötü ozamanlarda da içime bi boşalma yoktu zaten çok cahilce bir davranıştı ama Allah affetsin şeytana yenik düştüm nolur eksik anlattıysamda yardımcı olun ben yine sizw ayrınrı veriyim yalvarıyorum 🥺

Kendini bu kadar kötü hissetmene gerek yok sürtünme yoluyla hamile kalmak imkansız. Ertesi gün hapları yılda en fazla iki kere içilir daha fazla içmeyin stres yaptığınız için de adetiniz gecikiyor. Cahillik yapmadınız şeytana da uymadınız özür dilemenize gerek yok burada sizi yargılayan ya da dalga dalga geçer gibi konuşan herkesin cahil olduğunu düşünüyorum. Herkes önce kendisine baksın herkes ne kafası yaşıyorsa o kafayı yaşamaya devam etsin kimse kimseye karışmasın burada hanımefendi çaresiz bir şekilde yardım istiyor sizin söylediklerinize bakın. Fikriniz yoksa haydi kocalarınızın yanına burada işiniz yok. Güzel kızım sen de üzülme istediğin istediğin zevki istediğin şehveti istediğin zaman istediğin şekilde yaşayabilirsin. Birazcık daha bilgili olman senin için iyi olacaktır sürtünme yoluyla hamile kalmak imkansız. İçin rahat olsun. Buradaki cahillerden akıl alma istersen bana özelden yazabilirsin ben sana yardımcı olurum
Sen böyle bu dünyanın meleklerinden falan olabilir misin inanamıyorum sabah sabah görebileceğim en tatlı manxara senin konuşman olabilir sana çok teşekkür ederimmmmm💓

Evlenmeden önce bu zevkleri tatması gayet normal istediğini yapabilir sizi ilgilendirmez. isterse evlenmeden önce cinsel ilişkiye girer isterse sürtünme yoluyla da partneri ile kendisini tatmin eder. Siz bekaretinizi sakladığınız kocaların size çok sadık olduğunuzu düşünmeye devam edin. Bence bu durum sizin düşüncenizden daha boklu
Evlenmeden bekaretimi bozdum:). Evet kocam bana çok sadık ayrıca bu boka derken kadınla alakalı bir şey demedim hamile mı kaldım düşüncesi evlenmeden bok gibi bir his. Ki evet korkuyorsa girmemeli böyle bir BOKA tekrar dıyorum hamile kalsa aldırıcak parası var mı aldırabılcek mı ailesine söylese ailesi bu durumu kaldırabılcek mi yada karşı taraf kabul edicek mi bok gibi bir durum. Gece gece sarıcak yer aradın heralde 😂

Evlenmeden bekaretimi bozdum:). Evet kocam bana çok sadık ayrıca bu boka derken kadınla alakalı bir şey demedim hamile mı kaldım düşüncesi evlenmeden bok gibi bir his. Ki evet korkuyorsa girmemeli böyle bir BOKA tekrar dıyorum hamile kalsa aldırıcak parası var mı aldırabılcek mı ailesine söylese ailesi bu durumu kaldırabılcek mi yada karşı taraf kabul edicek mi bok gibi bir durum. Gece gece sarıcak yer aradın heralde 😂
Evet valla gece gece saracak yer aramıştım şimdi sabah uyanıp bakınca niye böyle yazmışım ki dedim

X