Gelinbaşı ve Gelin Tacı Arkadaslar Maltepe Ayvaz Kurubal da gelin basi ve makyaji yaptiran var mi?

Ayvaz Kurubal'a her türlü saç konusunda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Ben uzun zamandan beri müşterisiyim. Soruyu geç gördüm, sanırım düğününüz geçmiştir ama aklınızda bulunsun, böyle özel günlerde gayet rahatlıkla güvenilecek bir kuaför kendisi.

Çok geçmiş olsun.

Bende düğünüm için buraya gitme gafletinde bulundum. İlk gittiğimde düzgün bir yer görüntüsü veren mekanda, kendisini yerlere göklere sığdıramayan sahibiyle tanıştık. Cep telefonundan saçlarını yaptıgı gelinleri gösterdi. Bir şekilde ikna oldum çünkü fazla seçeneğim yoktu, dolaşmaktan yorulmuştum, evime yakın bir yer olsun istiyordum en sonunda ne kadar kötü olabilir ki dedim. Ama yanıldım.

Önceden prova yapmıyorlar. Ne makyaj ne saç. Önceden anlaşmamız kampanya niyetine saç makyaj için toplamda 450 tl idi. Bir tek ekstra annemin saçıydı. Gitmeden önce biz buradan maksimum 550 tl ye çıkarız diye düşünüyorduk. Toplamda 700 tl ye çıktık. Ödemeyi eşim yaptı o sırada yanında değildim ama bilseydim o kadar fiyat çıktığını inanın düğün falan dinlemezdim.
Dip not: indirim yapmışş bizee:))

Gelelim detaylaraaa.. Düğünden önce gittiğimizde elbiselerinizi görüp sac onerisinde bulunucam sabah 8 30 da gelin dedi. biz 8 30 da gitmemize rağmen kendisi yoktu. 10 a geliyordu geldiğinde ki bizim 12 30 da çıkmamız gerekiyordu. saçları yapmaya başlarken nasıl yapacağız diye sordu elbiselerin nasıl olduğuna bakmadan? annemin sacını bildiğiniz kesim ve kırık fön yaptı. Sanırım o saçı yapması abartmıyorum 10 dk falan aldı. Benim saçımı ise ben deneyerek bulmak zorunda kaldım çünkü güvenim sıfırlandı. o noktadan sonra risk almayıp adım adımm olayı ele aldım her adımında müdahale ettim ve sonuçta bir faciayı önledim. Benim saçımın tamamı da sanırım 20 dk sürdü. Makyajı yapan bayan için ise bir şey diyemem çünkü eli yatkındı ve yaptığı makyajı beğendim. Makyaj tonlarını anlattım, yaparken arada kontrol ettim gerekli yerde müdahale ettim ve oldu. Unutmadan kirpik takmadan da para aldılar.

Sonuç olarak bende tavsiye etmiyorum. Ciddiyetsiz. Dünyanın en iyi kuaförü olsa da bu tavırları önceden bilsem gitmezdim. Kısacası görüntü var ses yok. Bence gitmeyin.

X