Arkadaslar merhaba. LÜTFEN YARDIM... Antalya eğitim araştırmada DR. EMİNE HANDAN ŞİMŞEK TURAN'A meme estetiği olan var mı acaba?

Geçmiş olsun, bende sıra bekliyorum handan hanımdan ama baya oldu acaba beni unuttumu diye düşünüyorum 14 ocakta muaneye gittim sıraya aldım dedi ama hala Bi haber yok. İnstagramdan yazıyorum gördü ama cvpta vermedi. Size ne kadar süre sonra tarih verdi acaba. Bide şuan memnunmusunjz ben çok arafta kaldım. Bilgi verirseniz çok sevinirim

kanserli hastalara daha çok öncelik verilmesi gerekiyormuş galiba. Tek kaldığı için olabilir. Kontrole gittiğimde bir hastasına öyle söyledi. Sıraya koyarım ama kanserli hastalarıma yoğunlaşmam lazım derken duydum. Memelerinden de memnunum çok şükür. Ağrı sızı devam ediyor ince ince. Ama bu protezler ömür boyu durabilir mi şüphesi devam ediyor. Bi gün çıkarmak zorunda kalırsam falan.. Birazda bi şeye takınca takan bi insanım. Biraz meme dokum vardı. Yaptırmasamıydım acaba diye çok düşündm. İyi karar verin yaptırmadan önce.

kanserli hastalara daha çok öncelik verilmesi gerekiyormuş galiba. Tek kaldığı için olabilir. Kontrole gittiğimde bir hastasına öyle söyledi. Sıraya koyarım ama kanserli hastalarıma yoğunlaşmam lazım derken duydum. Memelerinden de memnunum çok şükür. Ağrı sızı devam ediyor ince ince. Ama bu protezler ömür boyu durabilir mi şüphesi devam ediyor. Bi gün çıkarmak zorunda kalırsam falan.. Birazda bi şeye takınca takan bi insanım. Biraz meme dokum vardı. Yaptırmasamıydım acaba diye çok düşündm. İyi karar verin yaptırmadan önce.

Geçmiş olsun, bende sıra bekliyorum handan hanımdan ama baya oldu acaba beni unuttumu diye düşünüyorum 14 ocakta muaneye gittim sıraya aldım dedi ama hala Bi haber yok. İnstagramdan yazıyorum gördü ama cvpta vermedi. Size ne kadar süre sonra tarih verdi acaba. Bide şuan memnunmusunjz ben çok arafta kaldım. Bilgi verirseniz çok sevinirim
Merhaba ameliyat oldunuz mu acaba ?

Arkadaslar ben bu doktorun instagramını bulup özelden bir iki soru sormuştm saolsun yanıtlamıştı sonra aradan 2 hafta geçti bana mesaj attı bi kaç gün sonraya bir tarih söyledi ve gelebilir misin seni muayene edeym dedi. Ben de şaşırdım tabi bana yazmasına. Hangi doktor gel muayene edeym der ki? Yazdığı zamanda eklemiş ameliyat ücreti 9000 tl yi bulur diye. Neyse bir iki yazıştık ama 1 yıllık uzman olduğu içinde tırsmıyor değilim. Hocam gelince yaptığınız memeleri gösterirseniz gelirim dedim 😁 tabiki dedi. 😁 Hay hay dedim 4 gün sonra gidicem bakalım ama bana akıl verin. 1 yıllık uzmana yaptırmak mantklı mı? Aranızda ameliyat olan var mı? Bu arada acayip süper burunlar yapıyor. Memeleri de görcez.
merhaba bende sizin gibi kafamda ki soruları bulmak için buradayım şuan da memnun musunuz herhangi bir sorunla karşılaşmadınız değil mi

Son düzenleme:
merhaba gıdebıldınız mı tekrar ? cagırdımı sızı

Merhaba süreci biraz anlatırmısınız kaç saat sürdü ameliyat direnler kaç gün sonra cıkarılıyor
Ameliyatım 3 saat sürmüş benim hiç acım sızım olmadı ağrım olmadı kollarımı rahat bi şekilde kullanabildim direnlerde 1 gece kaldı direnler çıktıktan sonra 1 saat içinde çıkış yaptık

Ameliyatım 3 saat sürmüş benim hiç acım sızım olmadı ağrım olmadı kollarımı rahat bi şekilde kullanabildim direnlerde 1 gece kaldı direnler çıktıktan sonra 1 saat içinde çıkış yaptık
Geçmiş olsun tek küçültme mi yaptınız yoksa dikleştirmede mi ikisi birden mi yada şöyle sorayım küçültme yapınca otomatik dikleşiyor mu

X