Arkadaşlar rica ediyorum bir bakın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yem atmış besbelli saftirik. Numarayı rastgele çevirmiş, bakalım pas verecek mi diye böyle bir şey uydurmuş bir ümitle. Ne sapıklar var yarabbim.. Kafana takmana bile değmez, kendince oyun oynuyor işte..

Az önce telefon çaldı.Açtığımda karşımda gayet laçka bir sesle konuşabilir miyiz diyen bir erkek sesi çıktı.Kimsiniz dediğimde konuşmak için aradım dedi.Siz benim telefonumu nereden aldınız diye sordum.Twitter den aldım dedi.Benim telefonum orada açık değil görünmüyor nasıl olabilir böyle bir şey dedim, eskort olarak dönüp duruyor diye cevap verdi.Siz bana o linki gönderin ben savcılığa vereceğim dedim, ben banlayayım şimdi onu sonra gidip yarın ben vereyim savcılığa sizi nasıl olsa çağırırlar gibi saçma sapan bir cevap verdi.Bende öyle saçmalık mı olur beyefendi linki gönderin rica ediyorum bana dedim.tamam deyip kapattı.Sonra iki dakika sonra geri arayıp kusura bakmayın ben bir rakamı yanlış okumuşum o yüzden yanlış anlaşılma olmuş dedi.Çok üsteledim gönderin diye ama göndermedi ve yanlış anlaşılma olmuş deyip diretti.Ama yaşadığım şehir ismini vererek yazdığını söylemişti twitterda.

Şimdi arkadaşlar benim canım çok sıkıldı.Telefon zaten eşimin üzerine kayıtlı ve telefon numaramı bilen çok fazla kişi yok.Ben adamın yanlışlık olmuş sözüne inanmadım ama bir türlü ikna edip linkte attıramadım.Sizce ne dönüyor ne oluyor.Kafam inanılmaz karıştı ve sinirlerim bozuldu bana akıl verecek aklı başında insanlara ihtiyacım var.Şimdi ne yapmalıyım ve bu işin içinde ne vardır ?
Biri sizden intikam almaya calısıyor ve adice bir oyun oynuyor bence bu

Ben lisedeyken sanırım benide birden yabancı numaralar aramaya başladı bir gün içinde..birtanesine sordum Allah aşkına numaramı nerden buldunuz söyleyin nolur dedim diğerleri söylemedi ..saolsun o kişi burası şu şehir ve erkek WC sinde yazıyor numaranız dedi ağladım sinirden ben çocuk siz öyle biri değilsiniz belliki dedi yarın gidip oraya sileceğim numarayı dediydi ve daha arayan olmadı..hiç unutamadivim bir tramva ..pesinede dusemedim olayın liselisin aileme söylemeye cekinmisimdir ..ve hiç alakam olmayan bir şehir...hala düşünüp dururum neydi o diye....
Konu sahibi eğer sizinde Twitter'dan alınmış olsaydı no bir değil.bircok kişi sapıklar vs arardı ...tek kişi aramış madem kapatın gitsin konuyu

Az önce telefon çaldı.Açtığımda karşımda gayet laçka bir sesle konuşabilir miyiz diyen bir erkek sesi çıktı.Kimsiniz dediğimde konuşmak için aradım dedi.Siz benim telefonumu nereden aldınız diye sordum.Twitter den aldım dedi.Benim telefonum orada açık değil görünmüyor nasıl olabilir böyle bir şey dedim, eskort olarak dönüp duruyor diye cevap verdi.Siz bana o linki gönderin ben savcılığa vereceğim dedim, ben banlayayım şimdi onu sonra gidip yarın ben vereyim savcılığa sizi nasıl olsa çağırırlar gibi saçma sapan bir cevap verdi.Bende öyle saçmalık mı olur beyefendi linki gönderin rica ediyorum bana dedim.tamam deyip kapattı.Sonra iki dakika sonra geri arayıp kusura bakmayın ben bir rakamı yanlış okumuşum o yüzden yanlış anlaşılma olmuş dedi.Çok üsteledim gönderin diye ama göndermedi ve yanlış anlaşılma olmuş deyip diretti.Ama yaşadığım şehir ismini vererek yazdığını söylemişti twitterda.

Şimdi arkadaşlar benim canım çok sıkıldı.Telefon zaten eşimin üzerine kayıtlı ve telefon numaramı bilen çok fazla kişi yok.Ben adamın yanlışlık olmuş sözüne inanmadım ama bir türlü ikna edip linkte attıramadım.Sizce ne dönüyor ne oluyor.Kafam inanılmaz karıştı ve sinirlerim bozuldu bana akıl verecek aklı başında insanlara ihtiyacım var.Şimdi ne yapmalıyım ve bu işin içinde ne vardır ?
Canim bir kere benide boyle biri aramisti numaran internet sitelerinde falan demisti ama ben inanmadim hadi ordan evli barkli kadinim dedim kapattim ve beni baska kimse aramadi internet sitesinde olsa kac kisi arardi gun icinde

Takmayın kafaya bence de yanlış aradı adam. Eğer twitter'da numaranız eskort olarak gözükseydi başkaları da arardı.

Ya benim bi arkadasimin başinada geldi bu durum telefonunu deģistirdi.
Birisi dağitmiş ve ayni sizinki gibi bi olay.
Dengesiz salak mi yok dunyada..
Twitterden alindiğini soylemisti biride.
Dikkat edin.

Arkadaşlar cevap veren herkese teşekkür ederim.Eşim olayın ertesi gün benim telimden aradı beni engellemiş galiba, kendi telinden aradığında da açmadı.Başkada rahatsız edici bir telefon almadım.Dediğiniz gibi eğer öyle yazıyor olsaydı, telefonum gün boyu susmazdı sanırım.Fikir veren herkese tekrar teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X