Arkadaşlar sizce kim haklı ne yapmalıyım?

Busra54Nur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2018
194
-53
25
Günaydın arkadaşlar ben eşimle 4 yıllık evliyim universitede okumaya devam ediyorum eşim sınırlı harçlık veriyor.okul bitince de beni çalıştırmayacağını ve hiç para vermeyeceğini soyledi ben ise çok horslandim YouTube kanalı açtım ondan gizledim.Ailem öğrenince bir şey demedi bayilmislar eşim kapat kanalı diye tutturdu.Ben de sileceğim ama tek sorun bu da degil.Kaynanam ayrı laf sokar arkadaşıma dertleşmek için söylerim o da AYAKLİ GAZETE anneme yumurtlar.Annemde bütün olanları ogrenimce kızım eşine ders verelim.sen çocuğu al bana gel ailesi gelsin bütün meseleleri konuşuruz hallederiz diyor.Ya bosarsa diye hatta kızım için sabrediyorum.Ama bunun sonu ya boşanmak ya da ölüm.Ne yapmalıyım?

Neden ya boşanmak yada ölüm olsun?

Eşiniz sizin sahibiniz değil, çalışmanıza izin vermemek gibi bir hakkı yok. Birde hem çalışmanızın istemeyecek hemde sizi maddi olarak size baskı yapacak para vermemeyle tehdit edecek.

YouTube kanalında ne yayınlayacaktınız ki bu kadar sorun oldu?

Bu adam evden gitmeyle akıllinacak bir adam değil bence. Gözdağı vermek için değil dönmemek için gidin gidecekseniz.

Evlilik çocuk oyuncağı değil.Bir gideyim de aklı başına gelsin diye adım atarsanız , olan yine size olur.
Eşinizin yaptığı resmen ‘şiddet’ sizi çalıştırmıyor üstüne bir se para ile ay pardon parasızlık ile terbiye edeceğini mi zannediyor ?
Siz kanal filan boşverin , ciddi ciddi bu adamla ne yapacağınıza yoğunlaşın .

Ben bir ara sinir krizi geçirmiştim kendi saçımı yolmustum onun videosunu çekmiş beni tehdit ediyor kanalını kapatmazsam yayınlarım bu videoyu.Ben den boşanirsam yayınlarım çocuğu hakim bana verir dedi.Ben de mecbur susuyorum ama dayanamıyorum bosansam da ailem bana hırslı sürekli laf yiyecem bir daha evlenemeyecem dul siye pardon orp.... Diye damgalanacam akrabalarım tarafından çocuğumu da goremeyecem yalnız olecem.İntihar bana en iyi yol gibi gorunuyor

Evlilik çocuk oyuncağı değil.Bir gideyim de aklı başına gelsin diye adım atarsanız , olan yine size olur.
Eşinizin yaptığı resmen ‘şiddet’ sizi çalıştırmıyor üstüne bir se para ile ay pardon parasızlık ile terbiye edeceğini mi zannediyor ?
Siz kanal filan boşverin , ciddi ciddi bu adamla ne yapacağınıza yoğunlaşın .
Ayrılmak istiyorum ama anne evine de dönmek istemiyorum kızımla kendi başıma yaşamak istiyorum bunu yapsam bana eve adam alıyor çiçekler.O..... muamelesi gorecem

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye ölüm yahu?
Bi ağzınızdan hayırlı bir şey çıksın.
Aile evine dönmek istemiyorsanız okul bitip iş bulana kadar sabredin, o süreçte ayrılın adamdan.
Aileniz çocuğunuza bakar, siz onlara yakın bir evde yeni bir hayat kurarsınız.
Bu kadar basit.

Ayrılmak istiyorum ama anne evine de dönmek istemiyorum kızımla kendi başıma yaşamak istiyorum bunu yapsam bana eve adam alıyor çiçekler.Orospu muamelesi gorecem
Kendiniz çıkamıyorsanız , gidin annenizin yanında oturun . Annenizin evi bu sorunlunun yanından daha mı kötü ?
Lafım direkt size değil, yani siz de böyle düşünüyorsanız size de ;
genel olarak kocanın her türlü kahrını lafını sözünü çekerler ama ana bişey diyince hemen zorlarına gider . Ana o , varsın desin , elin adamı diyince daha mı iyi ? Hayret ediyorum açıkçası ..

Ben bir ara sinir krizi geçirmiştim kendi saçımı yolmustum onun videosunu çekmiş beni tehdit ediyor kanalını kapatmazsam yayınlarım bu videoyu.Ben den boşanirsam yayınlarım çocuğu hakim bana verir dedi.Ben de mecbur susuyorum ama dayanamıyorum bosansam da ailem bana hırslı sürekli laf yiyecem bir daha evlenemeyecem dul siye pardon orp.... Diye damgalanacam akrabalarım tarafından çocuğumu da goremeyecem yalnız olecem.İntihar bana en iyi yol gibi gorunuyor
Çocuğu neden göremeyesiniz ki? Bir videoyla çocuğunuzu sizden alamazlar merak etmeyin.

Ayrıca koca ve kayinvalide derdi çekeceğime anne babamin bir iki sözünü sineye çekmeyi yeğlerim.

dul olan kadınlara sizin orada orospu damgası mı vuruyorlar ? Boşandınız diye neden orospu olasınız ? Siz kendinizde aileniz olmadan da yaşayacak gücü bulmalısınız. Ben erkeklere bu denli boyun eğmeyi anlayamıyorum malesef. Yazdıklarınızı anlayamıyorum sanıyorum. Yalnız yaşadığınızda kim neden eve erkek alıyor diyecek ?

Çocuğu neden göremeyesiniz ki? Bir videoyla çocuğunuzu sizden alamazlar merak etmeyin.

Ayrıca koca ve kayinvalide derdi çekeceğime anne babamin bir iki sözünü sineye çekmeyi yeğlerim.
Ben onu bile kaldiramam hem çocuğumu ona verirlerse ne olacak? Onu da geçtim değerim düşecek zaten dul kalmışım ikinciye evlenemem zaten istemiyorum da evlendirirlerse de yaşlı iki çocuklu kaynanamı birine verirler bekar biri beni almaz çünkü ailesi beni istemez

dul olan kadınlara sizin orada orospu damgası mı vuruyorlar ? Boşandınız diye neden orospu olasınız ? Siz kendinizde aileniz olmadan da yaşayacak gücü bulmalısınız. Ben erkeklere bu denli boyun eğmeyi anlayamıyorum malesef. Yazdıklarınızı anlayamıyorum sanıyorum. Yalnız yaşadığınızda kim neden eve erkek alıyor diyecek ?
Ben o gücü bulurum da ailem ısrar edecek sen yurtta kalmazsın elalem ne der biz varken dicek.Onlarin yanına gitsem bir ton laf yicem değerim bitecek hiç + özelliğim olmayacak

Ben onu bile kaldiramam hem çocuğumu ona verirlerse ne olacak? Onu da geçtim değerim düşecek zaten dul kalmışım ikinciye evlenemem zaten istemiyorum da evlendirirlerse de yaşlı iki çocuklu kaynanamı birine verirler bekar biri beni almaz çünkü ailesi beni istemez
Ay ne saçmalıyorsunuz boşanmaların değeri mi düşüyor?Daha boşanmadan bunları mı düşünüyorsunuz?Bekar biri sizi alır mı almaz mı?Tek sorun bu mu?

Üniversite okuyorsunuz, değerim düşecek ne demek Allah aşkına?

Şuan derdiniz ikinci evlilik falan olmasin zaten. Çocuğunuzu kolay kolay alamazlar ama siz bu düşüncelerle ayrılıp da normal bir hayat sürebilir misiniz orasını bilmiyorum.

Tek sorun bu değil işte tamamen buhrana girerim her şey daha da kotulesir
Yaşamadan bilemezsiniz iyi mi olacak kötü mü olacak?Siz kafanızda bu şekilde değerim düşecek diye kurarsanız tabi ki kötü olur.Bir yıldır aynı tarz konular açmışsınız demek evliliğiniz düzelmemiş bence şu anda ki durumu düzeltmek yada kurtulmak için birşeyler yapın sadece sonrasını düşünmeden

X