Arkadaşlar yardım edin lütfen?

Arkadaşlar ben geçen gün bi yazı yazmıştım 11 gün once nişanlimla ilişkiye girdim boşalma olmadı ama zevk suyu akmış olabilir ve bende son 1 haftadır gebelik belirtileri vardı göğüslerimde hassasiyet sertlik şişlik vardı mide bulantım vr agzimdada metalik bi tat vardı gebelik testi yapacaktım ıdrarla ama pazar gününü bekliyordum tam 14 gün olmasını ve testin kesin dogru cikmasini bekliyodum ama 2 gün once yani adetime 6 gün kala bi kanamam oldu önce az dı sonra ağrılarım çoğaldı hiç böyle adet olmamıştım çok sancım vardi ve hep benim sancim 1 gun sürer bu defa 3 gün sürdü yerleşme kanamasından şüphelendim doktora da gidemem ailrm yüzünden hamilemiyim eminde degilim fakat bugun yani tam kanmamin 3. Günü pedimde bi parça gördüm deri gibi ve yapışkan dı hamileydim ve bebeğimi mi düşürdüm napıcam bilmiyorum pazar günü test yapsam düşmüş olsa bile pozitif mi çıkar yardım edin lütfen inşallah hamile kalmamisimdir yada bebegim düşmemiştir yardım edin fotoyu da atiyorum simdi bakin bilgisi olan yardim etsin et parçası nedir?
Okadar kısa surede bu kadar bebek gelısemez adetin gecmemıs bile bence doktora git normal rutin sonucta reglim duzensız dersın ailene

Sanki aynı fotoğrafı gebelik sitelerinden birinde gördüm gibi.
Arkadaşım inşallah duyar kasmaya gelmemişsindir diye tahmin ediyorum. Zira bu kadar kısa sürede mümkün değil?

Boşalma da olmamış ki 🤷🏻‍♀️ Zevk suyundan hamile kalınca demek ki 11 gün içinde hızlı gelişiyor. İşin formülü zevk suyundaymış :KK35:Bende bundan sonra zevk suyuyla hamile kalmayı denicem:KK45:
Ya sen aynştaynın kayıp kızı mısın doğru söyle?
Güzel bir buluş yaptın. Keramet zevk suyundaysa bende öyle denerim :p

Okadar kısa surede bu kadar bebek gelısemez adetin gecmemıs bile bence doktora git normal rutin sonucta reglim duzensız dersın ailene
Bende öyle düşündüm ama bi sitede bunun aynısını gördüm ve pedteki de yapışkan bişeydi inş dediginiz gibi gelişmemiştir

Sanki aynı fotoğrafı gebelik sitelerinden birinde gördüm gibi.
Arkadaşım inşallah duyar kasmaya gelmemişsindir diye tahmin ediyorum. Zira bu kadar kısa sürede mümkün değil?
Rica ediyorum saçmalamazsanız lütfen bu fotoğrafı ben kendim çektim yapış yapıştı diyorum niye yalan söyleyeyim ben size pardon da yardimca olmayacaksanız ileri geri konuşmayın😡😡

11 gün içinde ne ara döllenip oluştu da düşüğü yaptınız? :işsiz:
Ben sadece belirtileri söylüyorum inşallah olmamıştır çünki gerçekten düşününce psikolojim bozuluyor bi internet sitesinde kadin dogum uzmanina sordum o olabilir dedi ondan öyle düşündüm bnde

Rica ediyorum saçmalamazsanız lütfen bu fotoğrafı ben kendim çektim yapış yapıştı diyorum niye yalan söyleyeyim ben size pardon da yardimca olmayacaksanız ileri geri konuşmayın😡😡

O dediğiniz yapışkanlığın olma sebebi şiddetli ağrıyla atılan pıhtı ihtimalini neden düşünmüyorsunuz ki? Yani şöyle anlatayım bende çok ağrılı geçirirdim ve ardından pedimde o yapışkan gibi bir pıhtı gelirdi. İnternetten bakabilirsiniz buna da

O dediğiniz yapışkanlığın olma sebebi şiddetli ağrıyla atılan pıhtı ihtimalini neden düşünmüyorsunuz ki? Yani şöyle anlatayım bende çok ağrılı geçirirdim ve ardından pedimde o yapışkan gibi bir pıhtı gelirdi. İnternetten bakabilirsiniz buna da
Ama kan değildi hatta internette bi yazi okudum suda çözünürse öyle bi ihtimal yok yaziyodu ama suda çözünmedi içine atınca böyke zar gibi deri bişeydi

Dene canım hatta tadınada bak seni de geliştirsin bence gereksiz
Üslubunuz doğru değil. İroniye hakaret yakışmadı

Ama kan değildi hatta internette bi yazi okudum suda çözünürse öyle bi ihtimal yok yaziyodu ama suda çözünmedi içine atınca böyke zar gibi deri bişeydi

Eğer bu dediğiniz mümkünse yarın kan testi yaptırın çıkar. İlişkinin üzerinden en azından 12 gün geçmesi lazım diye her yerde yazıyor söyleniyor. Yanlış bilmiyorsam sizin attığınız fotoğraftaki boyuta gelmesi için en azından 1 aylık olması gerekiyor diye tahmin ediyorum. 1 ay olmadan bu şekilde olması mümkün değil bence

Bu ne biçim üslup? Ben sana hakaret mi etmişim? Ayıp değil mi ?
Haklı olabilirsiniz fakat ben burda derdimi anlatıyorum bi problemim var siz benimle alay ediyosunuz sizinki ayıp değil mi yok ben fotoyu bi sitede gördüm bilmem ne benim başka işim yok burda size yalan mı söyleyeyim önce bi kendinizi tartın bence sonra konuşun lütfen ayrıca uslubum sizi ilgilendirmez

Üslubunuz doğru değil. İroniye hakaret yakışmadı

Eğer bu dediğiniz mümkünse yarın kan testi yaptırın çıkar. İlişkinin üzerinden en azından 12 gün geçmesi lazım diye her yerde yazıyor söyleniyor. Yanlış bilmiyorsam sizin attığınız fotoğraftaki boyuta gelmesi için en azından 1 aylık olması gerekiyor diye tahmin ediyorum. 1 ay olmadan bu şekilde olması mümkün değil bence
Fotoğragın yakınlaştırılmış hali o 1 cm var yada yoktu uzun du sadece yani

X