Arkadaşlarr acill yardım :(( 8cm çikolata kisti

yasemin5308

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2014
28
0
34
Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum bi túrlü yazamıyodum sonunda yazabildim.Lütfen fikirlerinizi söyleyin :KK43: Ben 2.5 senelik evliyim ilk 1 sene d.kontrol hapı kullandm (desolet). Sonra bebeğimiz olsun dedik ve 1.5 senedir olmuyo. Dr.a gittim çikolata kistim olduğunu söyledi yaklaşık 8 cm çapında yumurtalığa yapışık olduğu için ameliyat olmaz dedi tekrarlar ve yumurtalık zarar görür dedi tüp bebek önerdi. Randevu aldık acıbademden tüpbebek için Amh testi istedleri değerim 3.99 iyi bi değer sanırım. Randevumuz bu ayın 21inde. Soğan kürü yaptm bu ay yarın 15.gün inşallah faydasını görürüm ve túp bebeğe gerek kalmaz. Sizce 8cmlik kiste soğan kürü fayda eder mi? Bide kisti olup amh değeri düşük olanda var benimki iyi galiba. Lütfen bildiklerinizi yazın :KK43:((

Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum bi túrlü yazamıyodum sonunda yazabildim.Lütfen fikirlerinizi söyleyin :KK43: Ben 2.5 senelik evliyim ilk 1 sene d.kontrol hapı kullandm (desolet). Sonra bebeğimiz olsun dedik ve 1.5 senedir olmuyo. Dr.a gittim çikolata kistim olduğunu söyledi yaklaşık 8 cm çapında yumurtalığa yapışık olduğu için ameliyat olmaz dedi tekrarlar ve yumurtalık zarar görür dedi tüp bebek önerdi. Randevu aldık acıbademden tüpbebek için Amh testi istedleri değerim 3.99 iyi bi değer sanırım. Randevumuz bu ayın 21inde. Soğan kürü yaptm bu ay yarın 15.gün inşallah faydasını görürüm ve túp bebeğe gerek kalmaz. Sizce 8cmlik kiste soğan kürü fayda eder mi? Bide kisti olup amh değeri düşük olanda var benimki iyi galiba. Lütfen bildiklerinizi yazın :KK43:((

Kürü kullananlar genelde memnun..Ben de kullandım ama bir şey anlayamadım..Çikolata kisti tedavisi için bana doktor visanne verdi..Bazı hastalarımda olumlu sonuç aldık dedi..

Bence degerın gayet iyi benımkı 0.5 :KK43: ve yasımda 21 8 aylık evlıyım bendede vardı amelıyat oldum o yuzden rezervım cok dustu aşılama tutmadı tüp bebek deneyın dedı bakalım sonucuma 2 gun kaldı inş bu sefer tutmustur amelıyat sakın olma yumurtalıklar cok zarar goruyo

sogan kürü içinde bence bi işe yaramıyo ben denemedım ama doktora sormustum ıcme dedı kendısınde bıle kist var işe yarasa yapardı herkes zaten cıkolata kistleri küçülmez dıye bılıyorum ben her adet dönemınde buyume riski oluo

X