Arkadaşsızlıktan yakınanlar.kafasına göre insan bulamayan,mükemmelliyetçiler

aglayanbulutlar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
359
1
vallahi artık sıkıldım bende.şimdi dershaneye yazılıcam inşallah arkadaşlarım olur orada.lise 2 yıl evvel bitti.okuldan arkadaşlar vardı ama kimse arayıp sormaz.bende sıkıldım artık.bende grup halinde takılmak istiyorum bazen.ben ne yaptım da çokda sıcak kanlıyım aslında.bir sürü ortama girdim halada giriyorum şöyle kafam estiğinde dolaşacak kimsem yok ama....sizd ebanada artık şans gülermi.ne diyosunuz.bıktım artık kardeşimle dolaşmakdan...yoksa böyle gelmiş böyle gidermiii:KK43:(

kimse cvp vermicekmiiiiiiiiii

ben anlamadım nıye sızı kımse aramıyor enteresan geldı.ben memleketımden ayrıyım.dolayısı ıle cnm arkadaslarımdanda.baska sehırde yasayınca asıl ıletısım kopar derler ama.face te tlf da yolları duserse burda evımde bıle kalırlar.ben memlekete gıdınce muhakkak hepsıyle bulusurum konusurum bazen hepsıne yetısemem bıle.sagolsunlar herseyıme yetısır arkadaslarım onlar oldugu ıcın yanımda cok sanslıyım.keske benımde beraber gezecek bır kardesım olsa o duyguyu hıc yasamdım.esım devlet memuru oldugu ıcın 6yılda bır tasınıyoruz.her sehırde yenı arkadaslar komsular edınıyorum cokta eglencelı oluyor.ayrıca mukkemel arkadas dıye bırsey yok oldugu gıbı kabul edıp sevmek var.anlayıslı olmak bencıl olmamak karsındakını dınlemek denen bırseyde var.sızı tanımıyorum yorum yapamıcam ama kendımle ılgılı soyleyım ustunuze almayın.dedıkodu yapmadıkca ınsanlara guleryuzle davranıp anlayıslı oldukca kımseyı yargılamadıkca dınlemesını bılıp ınsanlara saygı gosterdıkce ah su acık yada kapalı konusmam bunla yada sıyası sebepler yada ah cok fakırmıs yada soyle boyle deyıp kımseyı elestırmedıkce ınsanın cok arkadası oluyor.

X