Cilt Bakımı Ürünleri Arnavut kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaslar ben kosovalıyım.22 yasındayım ve krem cok tehlikeli bir kremdir.dozunun cok iyi ayaranması gerekiyor ben kullanıyorum kendim zaten beyaz tenliym ama dogumdan sonra lekelerim oldu suanda yüzümde hiç bişey kalmadı sürekli kullanlılıcak bir krem degil bu uzun süre kulanımda dişleri bozdugu dogru ama 2 3 4 5 sene hatta dahada uzun süre kullanımda annemde kullanıyormuş önceden ama haftada 2 gün inci gibi dişleri var birde sabunumuz var yüz onunla yıkanıyor sonra krem sürülüyor bu kremi herkesten temin edilicek bişi degil üretimşartları cok önemli dozu herkesin yapabilicegi bişi degil yanlıs hazırlanmış bir krem saglıgıda yüzüde bozar.güvenilir biyerden alınıp minumum düzeyde kullanmak gerekir illaki kullanıcam derseniz

arkadaslar ben kosovalıyım.22 yasındayım ve krem cok tehlikeli bir kremdir.dozunun cok iyi ayaranması gerekiyor ben kullanıyorum kendim zaten beyaz tenliym ama dogumdan sonra lekelerim oldu suanda yüzümde hiç bişey kalmadı sürekli kullanlılıcak bir krem degil bu uzun süre kulanımda dişleri bozdugu dogru ama 2 3 4 5 sene hatta dahada uzun süre kullanımda annemde kullanıyormuş önceden ama haftada 2 gün inci gibi dişleri var birde sabunumuz var yüz onunla yıkanıyor sonra krem sürülüyor bu kremi herkesten temin edilicek bişi degil üretimşartları cok önemli dozu herkesin yapabilicegi bişi degil yanlıs hazırlanmış bir krem saglıgıda yüzüde bozar.güvenilir biyerden alınıp minumum düzeyde kullanmak gerekir illaki kullanıcam derseniz

merhaba bende arnavut kremi almak ıstıyorum yardımcı olabılırsenız sevınırım

ayol ben yeni duydum bu kremi ama herkes içindeki civadan dolayı dişlerin zarar gördüğünü söylemiş üzüldüm
yoksa kullanmak isterdim.

Bence Arnavutlar öle çok bembeyaz ahım şahım porselen gibi bir cilde sahip değiller. Bir süreliğine Kosovada,Arnavutlukta ve Karadağ'ın Arnavutluk sınırında bulundum. Genelde hep benim gibi bir cilt rengi tonuna sahipler. Hatta bazısından ben daha beyazdım.. Bir kere balkanlarda yaşayıp da Bulgaristan dışında öle bembeyaz bir cilde sahip olan bir millet yok..

reklam, satış yapmak yasaktır, bilginize.
ayrıca bahsi geçen krem içeriği sebebiyle zararlı ve son derece tehlikelidir.
koskoca kozmetik devleri neden bu ürünü piyasaya çıkarmaz da böyle el altından satılır bir düşünmek lazım.

ayse1503 canım özelden mesaj atamıyorum 1 ay öncesi temin etmiştim lekelerim için bilsem senden alırdım 1 ay kullandım bende iyi etki yapmadı yüzümde bazı yerlerde beyazlaşmalar oldu renk düzensizliği lekelerim geçmedi gerçi 1 ay erken bir süre ama bilmiyorum yapılan kremdenmi yoksa benim cildimdenmi ben buğday tenliyim 2 yerimde kocaman beyazlık oluştu canım çok sıkıldı çok umutluydum cildimi biraz dinlendirip tekrar denemeye karar verirsem seni ararım sen ne kadara satıyorsun teşekkürler

canım zehra ayse 1503 satıyor kremi ben özelden mesaj atamıyorum evet ten renginde güzel bi beyazlaşma oluyor

mrb hayaxi ben zak2009 :) cep numaramı değiştirdim yazın ama hotmail adresim aynı. burdaki arkadaşlara yardımcı olmak için temin etmiştim banlanmışım ( baya bir sürede üye olmadım sonra... arkadaşların çoğu arayıp kremin etkilerini söylediler hep iletişim kurduk ama sen arayıp sormadın, kremin ulaştığı bilgisi bile gelmedi senden, kargoyu alan abindi sanırım sen yurtdışındaydın dimi yanlış hatırlamıyorum? abinide arayıp sormak istememiştim...

çok sevindim seninde memnun kalıp mutlu olmana kremin fazla gelmesinin nedenide, sen sadece lekelerin geçene kadar sürmüşsün ve lekelerin çıktıkça sürüyormuşsun ya ondan. o krem beyazlamak içinde kullanıldığından devamlı sürüyorlar normalde sen ara verdiğinden ve sadece lekelerine sürdüğünden fazla gelmiştir :) ama biliyorsun zor bulunuyor yapılması gelmesi falan zahmetli o yüzden fazlası zarar etmez buzluğuna at dursun yılllllllarrrca bozulmaz kendine iyi bak :)

bende bu kremden istiyorum, bana ulaşabilirmisiniz.

ben de bu tip ürünlere hiç inanmıyorum.bir furya çıkıyo,arapkızı,arnavut kremi,pembe maske...sonra da fos çıkıyo.bilmiyorum böyle şeyleri kullanmayı sağlıklı bulmuyorum

bende bu kremden istiyorum, bana ulaşabilirmisiniz.

ben arnavutum ve kosovada akrabalarım gelirken getirirler bu kremden. bende arkadaşlara yardımcı olmak adına temin etmiştim bu kremi SATMIYORUM... bunu belirteyimde tekrar ban yemeyim aman :)

Göçmenim. Arnavut kremi kullandım. Fakat hamilelikte ve emzirirken kullanılması tavsiye edilmiyor. İçinde civa var. Zaten civalı krem olarak ta geçer. Fondoten gibi cildi anında beyazlaştırıp, lekeleri ve kusurları kapatıyor. Cilt kusurlarnı iyileştirmek için kullanacaksınız tavsiye etmem. Geçici olarak güzelleştiriyor sadece.

4martta bosnaya gidiyorum orda bulma imkani var mi kizlar yugoslavyada da kullaniliyormus diye duydum. Eger varsa koli koli getiririmm

kızlar bende aldım ama orjinalliğinden şüpheliyim acaba yoğunluğu kıvamı nasıl sizinkininde içinde pütürtüleri varmı birde etkisini nekadar sürede gösteriyor ?

kızlar bende aldım ama orjinalliğinden şüpheliyim acaba yoğunluğu kıvamı nasıl sizinkininde içinde pütürtüleri varmı birde etkisini nekadar sürede gösteriyor ?

Nerden aldin. Surdugun anda etkisini gosteriyormus diye okudum ama bilmiyorum

merhaba arnavut kremini nerden temin edebilirim eger siz yapıyorsanız almak isterim cildimde senelerdir problem var kullanmadığım şey kalmadı yardımcı olursanız çok mutlu olurum

kızlar banada yardımcı olursanız sevinirim bende bu kremden istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…