Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Arnavut Şalvarı

todisch

Guru
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2009
607
9
Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi arnavut olanların veya arnavut gelini olupta kına gecesinde arnavut şalvarı giyenlerden bilgi almak..
Aşağıdaki kızın giydiği iki şalvara da bayıldım.. bende böyle birşey diktirmek istiyorum..
Eğer bildiğiniz,önereceğiniz bir yer varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum...
Teşekkürler..

alvarrrr.jpg

alvarrr.jpg

aşk olsun todishh sormuyosun hiç şurda boşnak arakadaşın varşakkıdı

başka konularda görüntü kirliliği olmasın diye buraya çekeyim dedim seni balloşummm hehehe
dök bilgilerini talyacım ne biliysan hele hepıcııını
sempatiksalakcinni

:):):):):)
tatlım bayrampaşa yıldırım mahallesinde var.. nusya moda evi diye... ama senin düğün yakın bir tarihte değilmiydi..?? bu saatten sonra yetiştirilirmi bilmem.. çünküü sipariş üzerine çalışıyorlar ve full dolu oluyorlar malesef.. yazın başında biz yiğenime diktirmek için aramıştık.. ancakk ekime gün verebiliriz demişlerdi.. oda çocuk şalvarı düşün artık tatlım.. birde bayrampaşada var bir yer.. karadağ yanlış hatırlamıyorsam düğün salonunun hemen karşısında...

öhüüüü oraya gittim canım önceki gün.. nişanlım götürdü kayınvalidemle birlikte gittik. tanıdıklarıymış zaten..
dikeriz dedi ama hazırlardan birşey beğenmedim ben :S
sitelerindeki şalvarların da hepsi aynı..
böyle birşey dikerler mi bilmiyorum bari fotoğraf makineme alayım da göstereyim bi kadına..
bakalım ne diyecek..
teşekkür ederim canım mujkkss opuyorumnanaktan

baab47c267511dbd914c00376ede7db9.bmp

buda benim en beğendiğim kaftann..

evet canım genelde orda diktiriyorlar... hazır pek seçenek yoktur ama istedğini dikerler..

evet talyacım bende beğendim onu ama kayınvalidem sanırım geleneksel olan tiplerden olsun istiyor..
kırmıyım şimdi onu :/

Son resimdeki harika bişi, tek kelimeyle bayıldım. Talya nerden bulabiliriz bunu?

Bence de harika yaaa,benim de arnavut olasım geldi.Arnavut değilim ama böyle bir şey kiralayamaz mıyım acaba? Son eklenen resim muhteşem.

Vaay o son resimdeki ne kadar şık öyleee bayıldımmyerimseniben

Boşnak ve Arnavut kına geceleri, tam bir görsel şölen oluyorhihoyyythihoyyyt..çok hoş..adetlerimizi yitirmememiz gerekir.yerimseniben.

Son resimdeki harika bişi, tek kelimeyle bayıldım. Talya nerden bulabiliriz bunu?

harika dimee bende çok beğeniyorumboshayallersmileboshayallersmile canım dediğim gibi nusya moda evi yıldırımda dikiyorlar yani belki ellerinde hazırı yoktur ama resmi gösterdiğimizde yapabilirler diye düşünüyorum.. birde yugoslavyadan getirtiyor çoğu kişi.. bursadaki arnavut mahallesindende getiren arkadaşlarım var..

bu arada yıldırım mahallesinde evde şalvar diken bi kaç kişide var.. onlarda çok güzel işler çıkarıyor.. kuzenim o şekilde diktirmişti..

3 fotoğrafa da bayıldımakannehir
çok güzel
ben de giymek istiyorum düğünümde:kedi:
babam da boşnak ama o kadar düğüne gittik akrabalardan hiç kimse böyle bişey giymemişti:bbo:

ben bu resmi 3 yıl önce göreydim kınamda kesinlikle bu tarz bişey alırdım:)))

şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler:)))

ehemmm
kızlar ben bütün gün şalvar peşindeydim.. nusya modaevine git-gell kadın bıktı benden artık :jeyyar:
yukarıdaki fotoğrafı panoda gördüm ve sordum, o kaftanı da nusya moda evi dikiyor..
kaftanın kendisine baktım çok güzeldi gerçektende.. fiyatı da kendi gibi güzeldi..
takım halinde 1200 lira dedi..
takımda,gömlek,şalvar,kep ve kaftan var..
ama ben nasıl birşey diktireceğime karar veremedim oof :S

bende arnavutum ve beyaz şalvardan giymiştim kına gecemde oda kuzenimindi. Onunda kayınvalideleri Kosova'dan almıslardı. Ama çeyiz eşyaları satan yerlerde kiralanıyor.

Merhaba;

Bende arnavut göçmeniyim. Kına gecem için nusya moda evinden aldım. Klasik arnavut şalvarı.

Bayrampaşa çarşısında birçok yerde var. İstediğin modeli diktirebiliyorsun. Çarşıda kime sorsan tarif ediyor zaten.

nusyadan başka bi alternatif yok zaten bende gittim oraya yaptırdım.. :/
fotoğraflayıp eklerim inşallah..
bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim kızlar.. opuyorumnanaktan

Bayrampaşa merkezde göksu sokakta zuhal moda evi var. burası dikiyor.

Demirkapı cad. de nevesta diye bir mağaza var burda dikilmişler de satılıyor, yeni sipariş de alıyor sanırım. güzel şeyler var

X