Artık bende bir sorun olduğunu düşünmeye başladım. 🤦‍♀️

Bir kadının güzelliğinden çok daha önemli olan şey özgüvenidir. Özgüven sıradan olanı güzel, vasatı karizma gösterir. Ne güzel kadınlar var, görmezsiniz bile, özgüvensiz, siliktirler. Bir de ne özgüvenli kadınlar vardır, dönüp dönüp tekrar bakarsınız, önce siz kendinizi sevin, geliştirin, kabul edin, gerisi gelir 🍀
Haklısınız. Ben de kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Çok sağolun

eski sevgiliniz haklı değil. Pisliğin tekiymiş "benden başkası sana bakmaz" ne demek ya. Adam öz güveninizi yerle bir etmiş. Hayırlısı ile iyi birisi ile tanışacağınıza inanıyorum, öncelikle kendinize güvenin ve kendinizi sevin. Öğretmene gelecek olursak belki çekiniyordur belki belki başka bir mazereti vardır,, daha bir gün olmuş yani belki arar, aramazsa da kendi bilir siz ona endekslenmeyin.

eski sevgiliniz haklı değil. Pisliğin tekiymiş "benden başkası sana bakmaz" ne demek ya. Adam öz güveninizi yerle bir etmiş. Hayırlısı ile iyi birisi ile tanışacağınıza inanıyorum, öncelikle kendinize güvenin ve kendinizi sevin. Öğretmene gelecek olursak belki çekiniyordur belki belki başka bir mazereti vardır,, daha bir gün olmuş yani belki arar, aramazsa da kendi bilir siz ona endekslenmeyin.
Aramadı da yazmadı da. Hayır ilk başta görüşmek istemiş şimdi daha tanışmadan böyle bir şey yapması tuhaf geldi. Gerçi her şeyde vardır bir hayır. Belki kaderimde kimse de yoktur. Allah en hayrlısını çıkarsın karşımıza 💕

X