Artık beni tanıyorsunuz. Dün o adam bana sen çok konudan konuya atlıyorsun bir psikolog ile görüşmeyi düşündün mü dedi ?

MevsimBahar

Bizden hüznü gideren Allah'a şükürler olsun 💚
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Mart 2020
2.846
7.010
Konu sahibesi fb olmak istemiyor, icinde paylasim olan normal, duzgun bir iliski istiyor. Bu adamda aradigi hicbir sye yok, bu iliskiyi surdurdukce burdaki uyeler kafalarini duvardan duvara vuruyor.
Konu sahibinin Haziran'da yazdigi konuya gidince hiç öyle ciddi ilişki aradığını düşünmüyorum, 4 senelik sevgilisini yine iş yerinden aldatmış ,o yetmemiş evli avukat vs ... saçma sapan Dünyası var arkadaşın . Şaşırdım cidden .

chamallows

Karpuz kadar kafan var çekirdeği kadar beynin yok
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
22.923
39.826
Konu sahibesi fb olmak istemiyor, icinde paylasim olan normal, duzgun bir iliski istiyor. Bu adamda aradigi hicbir sye yok, bu iliskiyi surdurdukce burdaki uyeler kafalarini duvardan duvara vuruyor.
İstemiyor ama bütün iliskileri böyle çunku selam diyeni evine davet edip yakınlaşıyor.
Hemen eve davet etmek yerine disarda bir seyler paylassalar once, ne bileyim yemek yeseler, sinemaya piknige vs gitseler cinsel doyumdan önce daha farkli seyler paylassalar iliskileri daha duzenli olur sanki.
Normal bir iliskide en son yapmasi gerekeni en önce yapip başa doğru ilerlemeye çalışiyor.
Yataktan baska hic bir sey paylasilmayan erkeklerin sevgilisi gibi davranmasini bekliyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1373 gün geçti.

nur35nur

Hayat kısa, kuşlar uçuyor...
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012
6.798
13.840
Ablacım sen bu adamla ne yapıyorsun, ne yapmaya çalışıyorsun? Adam yatıyor, kalkıyor gidiyor üstüne sana abuk subuk şeyler söylüyor sen de dinliyorsun. Rica ederim bitir bu saçmalığı görüşme bu adamla.
Adam yiyor içiyor yatıyor kalkıyor bir de kadını eleştirip gidiyor.
Konu sahibi kusura bakma da adam buldum bir keriz çok güzel yeriz modunda.

Designer31

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
594
1.093
31
önceki konularını bilmiyorum ama adam sana ne muamelesi yapıyor farkında mısın?
Adam ihtiyacımı gidereyim kafasında, kız “seviyor ki dokunuyor.” diye düşünmek için kendini zorluyor. Ama işte erkekler her zaman sadece sevdiğine dokunmuyor :) yanında uyumaya bile katlanamayan adama sen niye katlanıyorsun.

MevsimBahar

Bizden hüznü gideren Allah'a şükürler olsun 💚
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Mart 2020
2.846
7.010
Adam ihtiyacımı gidereyim kafasında, kız “seviyor ki dokunuyor.” diye düşünmek için kendini zorluyor. Ama işte erkekler her zaman sadece sevdiğine dokunmuyor :) yanında uyumaya bile katlanamayan adama sen niye katlanıyorsun.
Kendisi de sevmiyor ... Birini görünce diğerini unutur cinsten arkadaş ve bu sevgi değil. İlk hoşlanma da eve davetler vs ... İğrenç bir ilişki kafası var