Artık kadın olsam'da beni yanlız bıraktığın için beddualarım Allah'a...

canım benim ben senin yerinde olsam hiç durmazdım hemen giderdim ve haykıra haykıra ona onu ne kadar sevdiğimi anlatırdım..aynı olayın benzeri benimde başıma geldi evet ben sana haykır diyorum çünkü ben yapamadım onu haykırmadım ama akıla gelebilcek bütün delilikleri yaptım bende çok sevdim.16 yaşında başladım onunla görüşmeye ilkti birgün ayrıldık nedenini bende bilmiyorum çok karmaşık tı herşey ne yapmaya çalışıyodu anlamadım ona yakın olmak için ve tekrar başlarız umuduyla..onun cebini arayıp sesini dinliyodum arkadaşımın telden, erkek işte bi arkadası onu arayan numarayı alıyo telefonundan ve arkadaşımı arıyo ama o değil tabi ki ve biz arkadaşımla o kişiye oyun oynuyoruz sevdiğim adamı anlatıyorum ona ondan haberler alıyorum bir gün barıştık harikaydı herşey ama gene çok sürmedi çünkü o numarayı alan arkadası yani oyun oynadığımız adam meğer evliymiş ve benim için sevdiğim adama çok pis yalanlar söylemiş aklınca beni elde edicekti tabi o da bunları duyunca beni bırakıyo ama benimle hiç konuşmuyo sadece nedenini söyleyip çekip gidiyo mahvolmuştum artık herşey geride kaldı ve onu kaybettim dedim kendime..arkadaşlar bu arada eksik olan anlar ver ben ilk ayrıldığımızda 40 gün 40 gece derler ya hiç abartmıyorum ona beddua ettim namaz kıldım Allaha yalvardım bana dönsün diye...daha sonra o gitti evlendi:KK43:((ortak bi arkadaşlarımız vardı daha doğrusu 4 lü bi gruptuk işte ondan haberleri alıyodum,evlendi ve benim ona ettiğim bedduaların hepsini tek tek yaşadı ve bana geri döndü..2004 de başlamıştık o 2008 de evlendi bu zaman içinde bi barıştık bi ayrıldık fazla evli kalmadı ama beni aradı ve başından geçenleri anlattı ama ona o denli beddu ettiğimi bilmiyodu tüylerim diken diken oldu bana anlatınca yaşadıkalrını..Allah sana yuva sıcaklığı nasip etmesin,hayatta tek değer verdiğin annen (çünkü babasını kaybetti annesine çok düşkündü ve kız kardeşine) onunla boğaz boğaza gel alacak olduüun kadın yüzünden,allah sana evlat sevgisini tatdırmasın dedim..karısıyla boşandı severek evlenmemiş zaten görücü üsulu olmuş herşey hatta istememiş bana en son barışmak için geldiğinde nişanlıymış bize bi şans daha vermiş ama ben bunu daha yeni öğrendim öle olduğunu.evlendi geçinemedi,çocuğu oldu düştü ve ayrıldı karısından bana bunların hepsini anlattı ben ölye şaşırdım kı anlatamam..ama biz gene barıştık biliyo musun ve birbirimizi deliler gibi seviyoruzz ve ben artık onunda oldum daha yeni oldu :)ama pişman değilim aslaaa ve bunu ilk kez burda açıkladım..öyle mutluyum ki anlatamam..asla gurur yapma git dinle belkide gerçekten o da isteyerek evlenmiyodur ne biliyim işte gururunu bi kenara at ve kendini herşeye hazırla ve sevdiğin adama herşeyi anlat ondan sonra kendine bir yol çiz yoksa ömür boyu pişmanlıkla kıvranırsın...ben senin yerinde olsam hiç durmaammm..sana o kadar samimi konuşuyorum kı ve içtenlikle git diyorum canım kaybedecek neyin var ki hiç bişi öyle değil mi o zaman durmamamlısın..BOL ŞANS UMARIM BENİM GİBİ MUTLU OLURSUN CANIM BENİM..SONUNCU MERAK EDİYORUM..AMA DURMA BENCE GİT KONUŞ..

Tecavüze uğradım dememiş ki?
Yatmış hür iradesiyle,yani sizin anlayacağız dille hür iradesiyle kirletilmiş..?
Bu satırları yazanlar kocalarıyla her yattıklarında kirlenmiş olduklarını mı düşünüyorlar acaba ?
Madem bu kadar önemliyse kirletilmek,sıkacaksın dişini evleneceksin öyle kirletileceksin.
yok ben duramam illa yatacağım dersen ,ayrılıkta olur ölüm de kalım da,eyvallah diyeceksin..

Yaa kız sadakat beklemıs ıste ayrıntısını bılemeyız tabı bızde sızın gıbı ne hıssedyrsak onu yazıyoruz dusunceye saygı lutfen.kız beraber olmusda sevmıs saymıs sevılmıs sanmıs aldanmıs tabıkı onun uzerıne kurmus evlılık hayallerını saçmalıyorsunuzyaa kızada saygı duyun once ben aşkın onunde egılırım valla.adam da adam olsaymıs kıza sahıp çıksaymıs kızın bı kabahatı yok ne dedıgınız bellı degıl sızınde kız zaten aşkının arkasında durmus adam durmamıs adam şerefsız... sevmıskıozluyo kız aşkı yıkmak kolaymı enazından kız evlılık olmasını ıstemıs sevdıgı adamla sızde çok fazla buyutuyor ve çok acımazıs yuklenıyorsunuz kız uzerıne... sevgıden bahsedıyorsunuz bunun teferruatlarla ılgısı yok.....

canım benim ben senin yerinde olsam hiç durmazdım hemen giderdim ve haykıra haykıra ona onu ne kadar sevdiğimi anlatırdım..aynı olayın benzeri benimde başıma geldi evet ben sana haykır diyorum çünkü ben yapamadım onu haykırmadım ama akıla gelebilcek bütün delilikleri yaptım bende çok sevdim.16 yaşında başladım onunla görüşmeye ilkti birgün ayrıldık nedenini bende bilmiyorum çok karmaşık tı herşey ne yapmaya çalışıyodu anlamadım ona yakın olmak için ve tekrar başlarız umuduyla..onun cebini arayıp sesini dinliyodum arkadaşımın telden, erkek işte bi arkadası onu arayan numarayı alıyo telefonundan ve arkadaşımı arıyo ama o değil tabi ki ve biz arkadaşımla o kişiye oyun oynuyoruz sevdiğim adamı anlatıyorum ona ondan haberler alıyorum bir gün barıştık harikaydı herşey ama gene çok sürmedi çünkü o numarayı alan arkadası yani oyun oynadığımız adam meğer evliymiş ve benim için sevdiğim adama çok pis yalanlar söylemiş aklınca beni elde edicekti tabi o da bunları duyunca beni bırakıyo ama benimle hiç konuşmuyo sadece nedenini söyleyip çekip gidiyo mahvolmuştum artık herşey geride kaldı ve onu kaybettim dedim kendime..arkadaşlar bu arada eksik olan anlar ver ben ilk ayrıldığımızda 40 gün 40 gece derler ya hiç abartmıyorum ona beddua ettim namaz kıldım Allaha yalvardım bana dönsün diye...daha sonra o gitti evlendi:KK43:((ortak bi arkadaşlarımız vardı daha doğrusu 4 lü bi gruptuk işte ondan haberleri alıyodum,evlendi ve benim ona ettiğim bedduaların hepsini tek tek yaşadı ve bana geri döndü..2004 de başlamıştık o 2008 de evlendi bu zaman içinde bi barıştık bi ayrıldık fazla evli kalmadı ama beni aradı ve başından geçenleri anlattı ama ona o denli beddu ettiğimi bilmiyodu tüylerim diken diken oldu bana anlatınca yaşadıkalrını..Allah sana yuva sıcaklığı nasip etmesin,hayatta tek değer verdiğin annen (çünkü babasını kaybetti annesine çok düşkündü ve kız kardeşine) onunla boğaz boğaza gel alacak olduüun kadın yüzünden,allah sana evlat sevgisini tatdırmasın dedim..karısıyla boşandı severek evlenmemiş zaten görücü üsulu olmuş herşey hatta istememiş bana en son barışmak için geldiğinde nişanlıymış bize bi şans daha vermiş ama ben bunu daha yeni öğrendim öle olduğunu.evlendi geçinemedi,çocuğu oldu düştü ve ayrıldı karısından bana bunların hepsini anlattı ben ölye şaşırdım kı anlatamam..ama biz gene barıştık biliyo musun ve birbirimizi deliler gibi seviyoruzz ve ben artık onunda oldum daha yeni oldu :)ama pişman değilim aslaaa ve bunu ilk kez burda açıkladım..öyle mutluyum ki anlatamam..asla gurur yapma git dinle belkide gerçekten o da isteyerek evlenmiyodur ne biliyim işte gururunu bi kenara at ve kendini herşeye hazırla ve sevdiğin adama herşeyi anlat ondan sonra kendine bir yol çiz yoksa ömür boyu pişmanlıkla kıvranırsın...ben senin yerinde olsam hiç durmaammm..sana o kadar samimi konuşuyorum kı ve içtenlikle git diyorum canım kaybedecek neyin var ki hiç bişi öyle değil mi o zaman durmamamlısın..BOL ŞANS UMARIM BENİM GİBİ MUTLU OLURSUN CANIM BENİM..SONUNCU MERAK EDİYORUM..AMA DURMA BENCE GİT KONUŞ..

Belki eşinizin ayrıldığı eşi de beddua ediyordur sizin için kimbilir...Dünya bu,adalet dünyası....Allahın kimi kime ne için getirdiğini biz bilemeyiz,vardır bir hayır..Ama anlattıklarınızdan sadece eski eşine üzüldüm eşinizin.Durun bakalım dünya ilerki zamanlarda sizin için ve eşiniz için nasıl dönecek..Ben bu yüzden size katılmıyorum,ki o da bir 'kadınn ' ve bizleri en çok hemcinslerimiz anlamalı diye düşünüyorum,hiçbirimiz birbirimizin günahına girmemeliyiz...Keza giriyorsak da bizimde bedduamız çok olur ...Sonra tüm zafer saydıklarımız bize büyük bir ders miş meğer deriz...

mesajım baya uzun olmuş ama umarım senin için sana iyi gelir canım benim..bendeki bu mutluluğu sende yaşa ama beddua etme ben şimdi aileme onu anlatmam gerekiyo ikna etmem gerekiyo herkes biliyo benim tarafımdan ve onun tarafından bizi herkes biliyo nasip olursa seneye kımseyi kırmadan üzmeden evlenicez,herşey insan için basıma gelmez demiyceksin aslaaa..

Yaa kız sadakat beklemıs ıste ayrıntısını bılemeyız tabı bızde sızın gıbı ne hıssedyrsak onu yazıyoruz dusunceye saygı lutfen.kız beraber olmusda sevmıs saymıs sevılmıs sanmıs aldanmıs tabıkı onun uzerıne kurmus evlılık hayallerını saçmalıyorsunuzyaa kızada saygı duyun once ben aşkın onunde egılırım valla.adam da adam olsaymıs kıza sahıp çıksaymıs kızın bı kabahatı yok ne dedıgınız bellı degıl sızınde kız zaten aşkının arkasında durmus adam durmamıs adam şerefsız... sevmıskıozluyo kız aşkı yıkmak kolaymı enazından kız evlılık olmasını ıstemıs sevdıgı adamla sızde çok fazla buyutuyor ve çok acımazıs yuklenıyorsunuz kız uzerıne... sevgıden bahsedıyorsunuz bunun teferruatlarla ılgısı yok.....

Ne yazdığınızı anlamak için birkaç kişiden yardım aldım :)
Sırf cevap vermek için cevap vermişsiniz adeta herneyse..
Bakın hanımefendi,evlilik olsun flört olsun insanın başına herşey gelebilir.
Yani bugün çok mutlu evli sizin tabirinizle kirli bir kadın yarın aldatılabilir.
Akabinde boşanabilir,kocası ölebilir, hayatta herşey yaşanabilir.
Birisiyle yattım tamamdır onunla evleneceğim diye düşünmek düpedüz bu devirde cehalet.
Çocuklara sorsanız bunun garantisi kimse veremez.
sadakat beklenir ama bulunabileceğine dair bir garanti yok.
aşıktım seviştim ee tamam adam terketmiş başkasıyla evleniyor.
bitmiş gitmiş ilişki eyvallah diyerek geçeceksin..
ama benimle yattı???
hayır sen o sadece seninle yatmadı sende onunla yattın!
kadınlar seksi garanti belgesi sanıyor,benimle yattı benimle evlenmek zorunda.
Allah herkese akıl vermiş,kullanmalıyız bence.
yoksa herkes her aşık olduğu ile yatıp evlenmesini bekleseydi uvvvvvv

Son düzenleme:
ne hakkınız var yeni evlilik aşamasına gelmiş bi ilişkiyi parçalamatya daha önce aklınız nerdeydi siz işi kıskançlığa hırsa dökmüşsünüz bence kendinize yeni bi yol çizin mutsuzluğun üzerine mutluluk inşaa edilmez bilinki sizinkide biter

mesajım baya uzun olmuş ama umarım senin için sana iyi gelir canım benim..bendeki bu mutluluğu sende yaşa ama beddua etme ben şimdi aileme onu anlatmam gerekiyo ikna etmem gerekiyo herkes biliyo benim tarafımdan ve onun tarafından bizi herkes biliyo nasip olursa seneye kımseyi kırmadan üzmeden evlenicez,herşey insan için basıma gelmez demiyceksin aslaaa..

Hıı ben evlendiniz sanmıştım, tamam yukardaki mesajımda eşiniz kelimesini sevgiliniz kelimesiyle değişmem lazım pardon..Ha bir de doğru 'kimse benim başıma gelmez demesin ' diyorum ya hak dünyası, yarın öbürgün bi bakarsınız bambaşka olmuş başkasının hayalleri nasıl kirlenmişse sizinkide kirlenmiş değil mi..Belki sizinde kulağınızın duymadığı beddualar olacak gecenin kulaklarında...Vallahi doğru 'kimse benim başıma gelmez demesin '

Çok geç kalmışsınız neden bu kadar şımarık davrandınız?aşk yaşamaya cesaretiniz var ama sürdürecek kadar olgun olamamışsınız ,peşinden gitmeye değmez önemli olan o sizi sevecekken chat odasında başkalarla konuşmuş iyi ki olmamış dünyada başka erkek mi yok,!?

Belki eşinizin ayrıldığı eşi de beddua ediyordur sizin için kimbilir...Dünya bu,adalet dünyası....Allahın kimi kime ne için getirdiğini biz bilemeyiz,vardır bir hayır..Ama anlattıklarınızdan sadece eski eşine üzüldüm eşinizin.Durun bakalım dünya ilerki zamanlarda sizin için ve eşiniz için nasıl dönecek..Ben bu yüzden size katılmıyorum,ki o da bir 'kadınn ' ve bizleri en çok hemcinslerimiz anlamalı diye düşünüyorum,hiçbirimiz birbirimizin günahına girmemeliyiz...Keza giriyorsak da bizimde bedduamız çok olur ...Sonra tüm zafer saydıklarımız bize büyük bir ders miş meğer deriz...

evet haklısınız bi yerde o da bi kadın ama boşanmaları zorla olmadı yani çif taraflı bi boşanmaydı..evet kadın ama çocuğunu kaybetmek için evlendiği adamdan bi çocuğu olamasını istemediği için bir cana kıyan kadın varsın beddu etsin bana..

Sadakat mi? konuyu açan gizli bir face hesabı varmış ve başka erkeklerle muhabbet ettiğini yazmış farketmediniz sanırım. Sevdiği adam da bunu biliyormuş zaten. Ama kendi yaptıklarını sevgilisi yapınca kaldıramıyor bu durumu ve adamdan ayrılıyor. Adamı da astınız kestiniz kkkkkkkkkkkkkkkk ilan ettiniz hemen...
Evlilik amacı gütmüş olabilir zaten her insan ciddi bir ilişkinin ardından evlilik düşünür ama bir şeyler yolunda gitmez ayrılabilir de. Ama bu bahsedilen ilişkide ciddiyet sıfırmış zaten. Hem evlilik amacın olsun, hem başka face in olsun başka adamlarla görüş ara sıra sevgilinde bilsin bunu o da başka kızlarla chatleşsin böyle ilişkiden evlilik olmaz...

Git konuş diyenlere de hayret ettim yahu adam başkası ile nişanlı evlenecek niye gidip ortalığı karıştırsın, adamın ilişkisini yıksın...

Ya ne hakkınız var günahsız kadınların hayatlarını mahfetmeye...neden sizin ki güzelleşsin diye mi? Nişanlanmış çocuk yahu, bir genç kız var ortada sevsin sevmesin..Ne demek durma git demeler...Bu nasıl bencillik..Yok o ona beddua etmiş o da karısıyla mutlu olamamış dönmüş de falan filan...Ya aşk iki kişiliktir,başka biriyle hayatına devam etmeyi seçmiş adam...Sonra başkasını mutsuz edipte gelecek olan adamı napıcaksınız....Nişanlı adam sevgilide değil...
Hayat öyle aşk coşkunluklarıyla bir başkasının hayatını karartmanıza izin verecek kadar uzun değil..Sonra bedeli ağır olur bilesiniz...

cnm yha nasıl tuhaf oldu içim sen emek vermişsin o ilişkiye çabalamışsın senin hakkındır bence içindekini dökmek eğer söylemezsen eminim bi ömür keşke söyleseydim diceksin ama tabi yine karar senin:44:

diğer kız kukuman kuşuydu zaten.. onun günahı ne? bunu baştan düşünecektiniz.. o kızın onla yaşadıkları yeni ben ona kaç yılımı verdim cinsinden düşünceler bile bu durumu haklı kılmaz.. bugüne kadar hep oluruna bırakmışsınız alttan alan hep o olmuş ve bir şekilde de araya anlaşmazlıklar girmiş bir zamn sonra da ayrılmışsınız.. bu hatanızın bedelini o kıza çektirip ahını alarak mutlu olmayı düşünmek bence çok yanlış..benim ilişkimde de (bunu anlatmıştım burda zaten) buna benzer durum yaşandı ve ben o nişanlı kızın durumundaydım.. kız tekrar barışmak istediğini belirtip çocugun aklını bulandırdı ve sonunda benden ayrıldı.. cok zor günler yaşadm ve çok zor atlattım o dönemi ahımı aldılar (kesinlikle beddua etmedim bunu belirtiyim) ve onlarında sonu olmadı kısa süre sonra ayrıldılar.. bunu unutma sakın sonu hayır olacak bir istek değil seninki!

Arayıp sormak,dön demek kendinizi küçültmekten başka bir işe yaramaz bence.Seven insan asla başkasıyla olmak istemez.Hem yalanlarını yakaladım diyorsunuz.Her şey güzelken bile başkasında gözü olan şimdi size değer verir mi?

Sanırım bu aşk sizde takıntı olmuş.Ya da reddedilmeyi hazmedemiyorsunuz.Her halükarda unutmak ve hayatınıza akıllıca devam etmek dışında bir çözümün,size daha büyük acılar ve hatalar yaşatacağını düşünüyorum.

X