Artimed gebelik testi hakkında kuruma cizgisimi

seraymiss3737

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2023
5
3
34
Merhabalar bir tane sağlıklı kızım var ama iki tane düşük yaşadım kan pıhtılaşmasi çıktı bugün öğlen gebelik testi yaptım artimed marka ilk bir dakka olmadan silik bir çizgi çıktı gözle görünür sonradan çizgi belirginleşti, iki ay öncede bu markadan test yapmıştım silik çizgi çıktı ve regli olmuştum.Sizce resimdeki testde
IMG20240210174232.jpg
gebelik mevcuttmudur

Merhabalar bir tane sağlıklı kızım var ama iki tane düşük yaşadım kan pıhtılaşmasi çıktı bugün öğlen gebelik testi yaptım artimed marka ilk bir dakka olmadan silik bir çizgi çıktı gözle görünür sonradan çizgi belirginleşti, iki ay öncede bu markadan test yapmıştım silik çizgi çıktı ve regli olmuştum.Sizce resimdeki testde Eki Görüntüle 3385063 gebelik mevcuttmudur
Yani söylemişsiniz zaten ilk dakika da çıktı diye bize bir söz kalmamış 🤭 Testlerin her zaman doğru göstermediğini kendiniz tecrübe de etmişsiniz, bu durumda kan verip doğruluğunu öğrenmeniz kalmış.

Merhabalar bir tane sağlıklı kızım var ama iki tane düşük yaşadım kan pıhtılaşmasi çıktı bugün öğlen gebelik testi yaptım artimed marka ilk bir dakka olmadan silik bir çizgi çıktı gözle görünür sonradan çizgi belirginleşti, iki ay öncede bu markadan test yapmıştım silik çizgi çıktı ve regli olmuştum.Sizce resimdeki testde Eki Görüntüle 3385063 gebelik mevcuttmudur
Bence kuruma değil kuruma cızgısı pembe olmaz hayırlı olsun :):)

Mesela 1 dün sabah 2 akşam 3 bu sabah 4 az önce yaptım 2 ay önce dış gebelık ameliyat oldum korkumdan takıp ediyorum şu an
Bilmiyorum valla bende geçen ay kimyasal yaşadım değer 1.98 çıktığı akşamın diğer günü sabah bir umut yaptım bu marka vardı başka yoktu gözle görülür bir çizgi yani kanda 200den aşağı çıkarmayacak kadar ama duymuştum yalancı çizgi çıkardığını diğer gün farklı iki mark yaptım negatif akşamına adet oldum zaten

kızlaaar bana yardım eder misiniiz?? Polip ameliyatı geçirdim rahmim temizlendi. Reglime 5 gün kala kontrole gittiğimde kan testi yapıldı 4.28 çıktı, 4 gün kala da sabah test yaptım. Fotoğrafını ekledim görünmesi için resimle oynadım sizde görüyor musunuz yoksa bana mı öyle geliyo. Yarın regl olmam lazım sabah biraz ağrım vardı ama geçti akşam da hafif ani batma okdu ara ara sizce durum nedir? :KK43:

Eklentiler

• IMG_0044.jpeg
    IMG_0044.jpeg
    48,5 KB · Görüntüleme: 215
kızlaaar bana yardım eder misiniiz?? Polip ameliyatı geçirdim rahmim temizlendi. Reglime 5 gün kala kontrole gittiğimde kan testi yapıldı 4.28 çıktı, 4 gün kala da sabah test yaptım. Fotoğrafını ekledim görünmesi için resimle oynadım sizde görüyor musunuz yoksa bana mı öyle geliyo. Yarın regl olmam lazım sabah biraz ağrım vardı ama geçti akşam da hafif ani batma okdu ara ara sizce durum nedir? :KK43:
isterseniz yarın ya da sonrakı gün kan testi verin ben beyaz kaset testlere hiç güvenmiyorum🥲 ama inşallah ki hamilesinizdir🥰🤲🏻❤️

Bilmiyorum valla bende geçen ay kimyasal yaşadım değer 1.98 çıktığı akşamın diğer günü sabah bir umut yaptım bu marka vardı başka yoktu gözle görülür bir çizgi yani kanda 200den aşağı çıkarmayacak kadar ama duymuştum yalancı çizgi çıkardığını diğer gün farklı iki mark yaptım negatif akşamına adet oldum zaten
Yok yaa 200 olmasına gerek yok 10-20 lerde çıkıyor çok rahat

isterseniz yarın ya da sonrakı gün kan testi verin ben beyaz kaset testlere hiç güvenmiyorum🥲 ama inşallah ki hamilesinizdir🥰🤲🏻❤️
İnşallah öyledir, yaklaşık 2 senedir bekliyoruz bir kere kimyasal yaşadım o da insanın umudunu kırıyo aslında ilk öğrendiğim zaman ki gibi hevesli olamıyorum sadece içimde korku ama hayırlısı diye bekliyorum 🥰🥰

Evet silik çizgi görünüyor reglniz gectimi testi kaç gün önce yaptınız tekrarlamaya fayda var veya kan testi
Yarın regl günüm, bu testi de cumartesi sabahı yaptım reglime 4 gün kala. Bi iki gün olmazsam tekrar testi deneyeceğim olmadı kan da verebilirim. Delirmediğime inandım sayenizde. 😍

Benim aynı sizin gibi artımed hem erken gebelik hemde kaset test pozitif çıktı hemen hatta 3 gün geçikti adetim dedim heralde bu sefer doğru 3.günün akşamı adet oldum
Lanet bi marka bi daha tövbe ettim ben boş yere umutlanmıştım acaba kimyasal olmicak mı geri yükseliyor mu diye

Bende de var polip ama çok buyuk değil dedi doktor sizinki nasildi

X