Artımed test güvenilir mi?

aspenyaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
95
10
24
Kızlar bugün adet günüm şu an gelen giden yok.Dğn akşam sol tarafıma bi ağrı saplandı yatıp kalkerken resmen açısından iki büklüm oldum hala daha devama diyor sadece sol tarafımda bu yüzden test yapmak istedim ama eşim artımed almış ben güvenilir olmadığını yalancı pozitif çıkartttığjnı duymuştum ama eşim bilmediğinden ondan almış sonuç bu bakar mısınız

Eklentiler

• 4141618B-18BD-4231-A099-55C3448DEFC1.jpeg
    4141618B-18BD-4231-A099-55C3448DEFC1.jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 83
Kaç dakikada çıktı canım artimed yanlış ta çıkaran var doğru çıkaranda aslında her testte olabiliyor ilk 10 dakikada çıktıysa pozitiftir ben silik görüyorum seninkini iniallah vardır

Ay o zaman sen direk kan ver canım testte çıkan kanda hayli hayli çıkar inşallah sonucunu burayada yaz merak ettim birde belietileriniz varmı
Eğer 6-7 Gün gecikmem olursa öyle kan vereceğim sonra üzülüyorum..Akşama farklı marka test yaparım bi de emin olmam için belirti olarak sol tarafımda çok garip bi ağrı var ve bi kaç gün önce sanki rahmim çekiliyormuş gibi bi ağrım olmuştu diğer gibi bir şey yok

Adet gununde bu kadar silik ciktiysa gec dollenmis olabilirsiniz. Son supheli / planli iliskiniz 10-12 gun once miydi?

X