Arzularımıza Ulaşma Yolunda Adımlar Atmak İçin

hayatttnur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2013
1.065
950
Arzularımıza ulaşma yolunda atacağımız temel adımlar vardır.En başta arzumuz ve hareketlerimiz arasındaki uyumu sağlamak gelir bence.Neyi arzuluyorsunuz,bunun için harekete geçtinız mi,sizi engelleyen olumsuz düşünceler ve hareketleriniz nelerdir?

Eşimin bana karşı ilgili , sevgi dolu, anlayışlı olmasını , beni mutlu etmek için çaba göstermesini , konuşurken , tartışırken, ben ona birşey sorarken Yada söylerken yüzüme bakmasını, hergün olmasada arada bana sarılmasını istiyorum. Bunların olması için önce ben ona yapıyorum bu yazdıklarımı ama niye karşılık göremiyorum?😢

Her insanın kendine göre davranışları,duyguları var.Yüzde yüz biriyle uyum sağlamak mümkün değil.Toplumumuzun hayat tarzı maalesef erkeklerin yeterince duyarlı olmamalarına sebep olabiliyor.
Biraz kendinizi geri çekmeyi deneyin bir de. Yani onun ilgili,anlayışlı olmasına ihtiyacınız yokmuş gibi kendinizle,evinizle,varsa çocuğunuzla ilgilenin.Kaçan kovalanır derler ya,belki siz üstüne düşmedikçe o size karşı meraklı davranıp davranışlarını bir nebze olsun farklılaştırabilir.
Ama yine söylüyorum,kimseyi değiştiremeyiz.Siz onu,zihninizden olduğu gibi kabul edip kendinize güvenli davranın.gerçek sevgi varsa ergeç karşılığını alırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…