Arzum ar171 blendart

balkabaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2012
699
0
Arkadaş bu blender hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim?

Kullanan arkadaşlar varmı aramızda ?

Eklentiler

• $arzumblendart.jpg
    $arzumblendart.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 1.512
ben aynısının sıyahını aldım.kullanmadım daha ama gayet gsel duruo. çevremdeki mutfak konusunda tecrubelı kısıler begendı..:) bnm de içime sini o yuzden.hem arzum olması ii bence.bır de hersey war ıcınde.ayrı ayrı almaktan daha iyi die düşünüorm..:nazar:

kimse yazmıyor diye burayla bağımı koparmıştım :)

bende herşeyi barındırdığı için bundan almak istemiştim

ve sonunda aldım :) kırmızısını çok güzel ... inş memnun kalırız ikimizde canım :):KK16:

kimse yazmıyor diye burayla bağımı koparmıştım :)

bende herşeyi barındırdığı için bundan almak istemiştim

ve sonunda aldım :) kırmızısını çok güzel ... inş memnun kalırız ikimizde canım :):KK16:

kullandığınızdaki yorumlarınızı bende Arzum AR171 ( kırmızı ) hayranı olarak bekliyorum
annecim bi mutfak robotu almış zamanında kızımm senin var diyo
bende bana nee :KK19: ben bunu istiyorum :KK16: diyorummm :))))))))

hayrlı olsun o zaman..:) yaaa sıyahı gsel deil miii..:KK43: bn syh aldım beyaz esyam grı olcak dıee....ama cok kararsz kalmıstım alırkn..

hayrlı olsun o zaman..:) yaaa sıyahı gsel deil miii..:KK43: bn syh aldım beyaz esyam grı olcak dıee....ama cok kararsz kalmıstım alırkn..

canım siyahıda güzel bende bi kırmızı aşkı var sanırım :) sende güzel günlerde kullan :)

Son düzenleme:
kullandığınızdaki yorumlarınızı bende arzum ar171 ( kırmızı ) hayranı olarak bekliyorum
annecim bi mutfak robotu almış zamanında kızımm senin var diyo
bende bana nee :KK19: Ben bunu istiyorum :KK16: Diyorummm :))))))))

şimdilik çok iyi ...

Kek çırparken mercimek çorbasında felan kullandım

kullanımı kolay temizlemesi kolay

ileriki günlerde yorumlarıma devam edeceğim kullandıkça
:KK1::KK1::KK1::KK1:

şimdilik çok iyi ...

Kek çırparken mercimek çorbasında felan kullandım

kullanımı kolay temizlemesi kolay

ileriki günlerde yorumlarıma devam edeceğim kullandıkça
:KK1::KK1::KK1::KK1:

Konuyu gormemistim gorseydim arzum konusunda seni uyarirdim bence berbat bi marka ben ogrenciyim ona ragmen kac kere kullaniyorum sanki sopranoyu almistim arzumdan 1sene olmadan bozuldu guya3 yil garantili neymis bu ariza garanti kapsaminda degilmis yapildi simdi yine bozuldu annemde arzum kullaniyordu onunkide kisa surede bozuldu ben arzumdan once moulinex kullandim5sene tas gibi hic bisi olmadi en son kardesimin cok uzun sure calistirmasi sonucu bozulmustu o da bizim hatamiz yani ondn sonra arzumu aldim simdi cop1.5senede arzumdan bedava verseler almam herhangi bir urun artik:KK20:

Konuyu gormemistim gorseydim arzum konusunda seni uyarirdim bence berbat bi marka ben ogrenciyim ona ragmen kac kere kullaniyorum sanki sopranoyu almistim arzumdan 1sene olmadan bozuldu guya3 yil garantili neymis bu ariza garanti kapsaminda degilmis yapildi simdi yine bozuldu annemde arzum kullaniyordu onunkide kisa surede bozuldu ben arzumdan once moulinex kullandim5sene tas gibi hic bisi olmadi en son kardesimin cok uzun sure calistirmasi sonucu bozulmustu o da bizim hatamiz yani ondn sonra arzumu aldim simdi cop1.5senede arzumdan bedava verseler almam herhangi bir urun artik:KK20:

hadi yaaaaa :44:

arkadaşlar arzum 171 blender setini kullanan varsa bende yorumlarınızı bekliyorum. oldukça beğendiğim bir set ancak kullanışlı mı nasıl merak ediyorum.

X