AS(ankilozan spondilit) ve RA(ramatoid artrit ) hastaları beraber iyileselim ....

26 canım ewt aynen çok zorluyor eşim den destek alıp öyle yürüyordum yürüdükçe hafifliyor bnde ağrı ama sırf üstü yatınca kalkamıyorum bile
İlk öyle olur hareket ettikçe rahatlarsın açılirsin bu öyle bir hastalik malsef

Kızlar 10 yıl oldu bana AS beter bir hastalık onun yüzünden heryıl 1 hastalık geliyor göz bagırsak mideyi hemen etkiliyor . 2. Senemde reflü 3. Senemde gluten alerjisi 4. Senemde çökyak oldugu çıktı 5. Senemde laktoz alerjisi ve gözde problem 6. Senemde gözde problem çıktı 7.8.9. Senemdede küçükşeyler çıktı ve 10. Senemde mart ayında gözden ameliyat olcam .her daim buna şükür 🙏 diyorum.

Kızlar 10 yıl oldu bana AS beter bir hastalık onun yüzünden heryıl 1 hastalık geliyor göz bagırsak mideyi hemen etkiliyor . 2. Senemde reflü 3. Senemde gluten alerjisi 4. Senemde çökyak oldugu çıktı 5. Senemde laktoz alerjisi ve gözde problem 6. Senemde gözde problem çıktı 7.8.9. Senemdede küçükşeyler çıktı ve 10. Senemde mart ayında gözden ameliyat olcam .her daim buna şükür 🙏 diyorum.
Doktor da bana gözümü sordu benim gözümde de şu damlacigi gibi bişey belirdi onu söyledim ama o değil dedi

Ergenliğe ilk girdiğimde ağlıyordum bel ağrım dan kız oldun ya evlenince geçer hep öyle dediler 🙄
Ah ya cahillik işte beni en çok kötü eden sol kalçamın içindeki ağrı batma öldürüyordu beni alıp bıçağı sokasım geliyordu. Aşırı derecede topuklarım da ağrı oluyordu topuk dikeni demişlerdi değilmiş 21 yaşın da başladı bende 25 yaşındayım

kaç yaşındasın şu an?

Ah ya cahillik işte beni en çok kötü eden sol kalçamın içindeki ağrı batma öldürüyordu beni alıp bıçağı sokasım geliyordu. Aşırı derecede topuklarım da ağrı oluyordu topuk dikeni demişlerdi değilmiş 21 yaşın da başladı bende 25 yaşındayım
İzlediğim belgelse videolara göre 20-25 yaş arasi ataga geçiyor hastalık onun öncesinde çok sinsi

35 yaşındayım benimki 23 yaşında başladı 25 yaşında teşhis kondu
Bende kendi derdimi anlatabildigimden bu yana hep belimi gösterip açıyor dermişim ama kimse onemsememis sanirim

Doktorum as lisin dediginde kalçamin üstüne oturamaz haldeydim

X