Aşık oldum galiba!

Yok erkekler böyle değil artık o kadar çok kadın arasında karaborsaya düştüler ki en beterleri capkinlari bile düzeltmeye meraklı o kadar çok kadın varki feci cesaretleri var yani.Çekingeni kalmadı gibi birşey .Sizinle ilgili değil ise birşey başlasa bile istediğiniz gibi sekillenmez bunu da gözardi etmeyin
Bu yorumunda neyi begenilmediyse yarası olan gocunuyor işte gerci alıştım o üyenin begenmedilerine begense şaşacagim yalan sanki aynende öyle bakıyorum bu konu hariç konulara aynende düzeltme evlenince değişir demece dolu 😂😂😂😂😂

Ben de adamın çok bir gideri olmadığına inananlardanim. Hele "binlerce kişi peşinde" fikri Cook uçmuş bir düşünce.
İnsana sevdiği en güzel görünür. Benim de hep başıma gelir, ayilip bayıldığım insanları kimse beğenmez 😅
Hay ağzına sağlık altı üstü erkek işte bencede insana sevdiği güzel görünür

Tabiki öyle değil zaten egoist bi yapıda değil kendisini öyle padişah tahtında görecek birisi değil ama söylemek istediğim biçok yere gidiyor ve çok fazla kişiyle konuşup tanışıyor daha doğru düzgün iki muhabbeti olmayan birine karşı adım atma ihtimali yok çünkü onda iz bırakacak herhangi bir diyaloğumuz olmadı ondan bahsediyorum aslında ki yanlış anlaşılmamak için doğru düzgün bi muhabbete dahi giremedim. Biçok ekleyen kişi olduğu için sıradan görüp geçer diye düşünüyorum.
Tanımıyorsunuz bu kadar fikir belirtmek için çok erken bence.Zaten çok kabarık listesi olması onun mükemmelliğine delalet değil .Siz biraz kendinizi övün bana kendinize.Bence siz kibar ve güzel bir insansınız ne kadar yorumdur anlaşılmaya cabaliyorsunuz.Siradan görsün geçsin nolacak.Siz sıradan bir kadın değilsiniz önce buna Tanıyıp değer verilip üstelik konuşması zevkli bir insansınız yazım dilinizden belli.Yani o değerlendirmezse baskasi mutlaka görecek sizdeki cevheri ben böyle düşünüyorum.

Bu yorumunda neyi begenilmediyse yarası olan gocunuyor işte gerci alıştım o üyenin begenmedilerine begense şaşacagim yalan sanki aynende öyle bakıyorum bu konu hariç konulara aynende düzeltme evlenince değişir demece dolu 😂😂😂😂😂
Bu yanlış konu dikkate almayın alıntı yanlis

Gördüğüm ve anladığım kadarıyla benimle ilgili değil ama herhangi bir kızın peşine düşecek biri olduğunu zannetmiyorum
Bir kez gördüğünüz bir erkek için çok keskin cümleler kullanıyorsunuz. Ya yaşınız küçük ya da yaşadığınız evlilik dışında pek ilişki geçmişiniz olmamış. Ekleyin madem, inşallah sonunda siz haklı çıkarsanız ve mutlu olursunuz.

Bu heyecanlarda güzel şeyler tabi ki insan bunları yaşamayı bile özlüyor. Ama onun etrafında hayır diyecek yoktır falan diye onu çok yükseltip kendini düşürme kafanda burdan başlayabilirsin.
Ya ne bileyim bi kahveye çağırmak bi öğle yemeği daveti bence çok mesele değil ya en fazla ne olabilir ki olsa olsa geri çevirir.
Aynı şehirde yaşıyor olsaydık belki çok daha kolay olabilirdi ama uzak mesafe olduğu için biraz umutsuzum zaten o kadar ciddi bi adım atmamda pek mümkün değil gibi

Bir kez gördüğünüz bir erkek için çok keskin cümleler kullanıyorsunuz. Ya yaşınız küçük ya da yaşadığınız evlilik dışında pek ilişki geçmişiniz olmamış. Ekleyin madem, inşallah sonunda siz haklı çıkarsanız ve mutlu olursunuz.
30 yaşındayım aslında küçük sayılmam ama ilişki deneyimi konusunda çok kapalı bir insandım o yüzden tecrübe konusunda zayıf olabilirim. Öyle düşünmemin sebebinde aslında şu ki ufak iltifatlar ve nazik cümlelerle karşısındakine adım attıracak birisi olarak gördüğüm için kendisinin ayrıca bi çaba içine gireceğini zannetmiyorum

30 yaşındayım aslında küçük sayılmam ama ilişki deneyimi konusunda çok kapalı bir insandım o yüzden tecrübe konusunda zayıf olabilirim. Öyle düşünmemin sebebinde aslında şu ki ufak iltifatlar ve nazik cümlelerle karşısındakine adım attıracak birisi olarak gördüğüm için kendisinin ayrıca bi çaba içine gireceğini zannetmiyorum
34 yaşında ve çalışmadığınız yazıyor profilde. Ayrıca ufak iltifatlara kanmanız daha kötü size yapan başkasına da çok rahatlıkla yapar. Flörtöz bir yapısı olabilir.

Tanımıyorsunuz bu kadar fikir belirtmek için çok erken bence.Zaten çok kabarık listesi olması onun mükemmelliğine delalet değil .Siz biraz kendinizi övün bana kendinize.Bence siz kibar ve güzel bir insansınız ne kadar yorumdur anlaşılmaya cabaliyorsunuz.Siradan görsün geçsin nolacak.Siz sıradan bir kadın değilsiniz önce buna Tanıyıp değer verilip üstelik konuşması zevkli bir insansınız yazım dilinizden belli.Yani o değerlendirmezse baskasi mutlaka görecek sizdeki cevheri ben böyle düşünüyorum.
Evet aslında en fazla sıradan görebilir belki beni ama ben kafamda fazla büyütüyorum işte sanki kendimi ve duygularımı tamamen ele verecekmişim bidaha denk gelirsek yüzüne bakamıcakmışım gibi :) teşekkür ederim bu arada

Ya olgun insansınız. Yani hiç mi çevrenizde erkeklerle böyle muhabbetler kurmadınız da hemen bir iki muhabbet kuran birine aşık oldunuz?
Normal muhabbet etmişsiniz. Adam evli mi nişanlı mı ki bence evli. Ama dediğim gibi siz her iki hoş muhabbet edene hemen aşık olursanız çok yazık olur size. Dünyada kibar insanlar da var. Bu onların bize aşık olup bizi de kendilerine aşık ettirmek istediklerini göstermez ki.

Hayır maalesef değilim. Sadece yüzüğü yoktu tabiki evli olupta yüzük takmak istemiyorsa olabilir. İlişkisi ve yaşantısı hakkında bilgi edinebileceğim bi nokta yok maalesef.
Biz de evliyiz ben de kocam da yüzük takmıyoruz. Hatta 3.çocuğumuzun kimliğini çıkarmaya gittiğinde nüfus müdüründe tanıdığı bir kadın var şey demiş “evlilik dışı çocuğun mu oldu?” Absjslslabsksw
Demek o da yüzük takmıyor diye bekar sanıyomuş eşimi hahahash

34 yaşında ve çalışmadığınız yazıyor profilde. Ayrıca ufak iltifatlara kanmanız daha kötü size yapan başkasına da çok rahatlıkla yapar. Flörtöz bir yapısı olabilir.
Dün gece hızlı bi şekilde kayıt oluşturup giriş yaptım doğru değil bilgiler öylesine doldurdum düzelteyim hemen :) evet bende herkese karşı bu şekilde olduğunu düşünüyorum zaten yapı olarak o yüzden adım atma konusunda bu kadar tereddüt yaşıyorum

Dün gece hızlı bi şekilde kayıt oluşturup giriş yaptım doğru değil bilgiler öylesine doldurdum düzelteyim hemen :) evet bende herkese karşı bu şekilde olduğunu düşünüyorum zaten yapı olarak o yüzden adım atma konusunda bu kadar tereddüt yaşıyorum
Atmayın bence de. Ulaşmak isteyen her türlü ulaşır size.

Ya olgun insansınız. Yani hiç mi çevrenizde erkeklerle böyle muhabbetler kurmadınız da hemen bir iki muhabbet kuran birine aşık oldunuz?
Normal muhabbet etmişsiniz. Adam evli mi nişanlı mı ki bence evli. Ama dediğim gibi siz her iki hoş muhabbet edene hemen aşık olursanız çok yazık olur size. Dünyada kibar insanlar da var. Bu onların bize aşık olup bizi de kendilerine aşık ettirmek istediklerini göstermez ki.
Zaten böyle bi söylemde bulunmadım bu bir. İlk yazdığımda da sıradan işleyişle ilgili bir muhabbet olduğunuda belirttim. Yazdıklarımı ve yorumlara verdiğim cevapları okursanız zaten onun beni etkilemek için yada ilgi uyandırmak için böyle kibar davranışta bulunmadığını hatta aksine bu tavrının onun karakteriyle ilgili olduğunu düşündüğümü zaten fazlasıyla belirttim. Benim ilgimi çekmesinin tek sebebinin göstermiş olduğu ilgi olmadığınıda belirttim zaten. İkinci olarakta bu yaşıma gelipte üniversite olumama ve çalışıyor olmama rağmen hiçbi erkekle muhabbete girmemem mümkün değil ayrıca belirttiğim gibi hayatımda ilk defa bi erkek hakkında bu şekilde yorum yapıyorum ve kendimde anlamlandırmadığım şekilde sürekli istemsizce düşünüyorum dedim. Bütün bu yazdıklarımdan da her kibar davranan erkeğe aşık olduğum sonucunu çıkarıyorsanız önce sorgulamanız gereken başka şeyler var.

Biz de evliyiz ben de kocam da yüzük takmıyoruz. Hatta 3.çocuğumuzun kimliğini çıkarmaya gittiğinde nüfus müdüründe tanıdığı bir kadın var şey demiş “evlilik dışı çocuğun mu oldu?” Absjslslabsksw
Demek o da yüzük takmıyor diye bekar sanıyomuş eşimi hahahash
Evet o ihtimalde var tabi :) belki adamın çocukları evde mama beklerken ben burda oturmuş hayal kuruyorum :)

Yüksek ihtimal işi gereği herkese kibar davranan birine, üstelik normal insanlar gibi sizinle sohbet etmeye çalışırken kısa kısa cevaplar veren birinin kalkıp da sosyal medyadan eklemesi çok tuhaf olur.

Hele aşk falan ne oluyorsunuz? Daha adamı tanımıyorsunuz bile. Kafanızda birini yaratmışsınız resmen. Bir sakin olun tekrar karşılaşmayı bekleyin ve karşılaştığımızda da çekingenliği bırakıp normal güleryüzlü olun.

Delide değilim divanede ama sadece devrin değiştiğinin farkındayım gördüklerimden duyduklarımdan bahsediyorum. Hayat sizin kendi çevrenizden ibaret değil. En basiti kendi abim için bile biçok arkadaşımdan sevgilisi olmasına rağmen abini bana ayarla tarzında konuşmalar çok aldım üstüne basa basa söylüyorum sevgilisi olduğunu belirtmeme bilmelerine rağmen sosyal medyadan ekleyenler konuşmak isteyenler ki abim çok çevresi olan bi erkek değil kendi halinde yaşayan bi insan olmasına rağmen.
Kendimi açıklamak gerekirse asla hayatım boyunca bi erkeğe adım atan bi insan olmadım zaten kolay kolay birini tanımadan ilgi duyan yada beğenen bi insanda değilim ilk defa böyle bi duygu yaşadım sürekli ister istemez aklımın içinde dönen biri var. Hatta bu kişi gittikten sonra arkadaşlarla muhabbet arasında yakışıklı olduğuyla ilgili yorum yaptıktan sonra arkadaşım çok şaşırdı 5 senedir seninle çalışıyorum ilk defa bi erkeğe yakışıklı dediğini duydum şoktayım dedi.
Doğru yada yanlış ben hislerimi ve düşüncelerimi dile getirmek istedim. Olur olmaz onu bilemem ama onu düşünmek beni mutlu ediyor. Buradaki yazılan herşeye gülümseyerek cevap veriyorum :)
Siz güzel bir insansınız. Benim kafa yapım da sizin gibi.asla ilk adımı atmam. Hoşlandığımı hemen belli etmem. Ama ilk adımı atan arkadaşlarım da var ve mutlu olabiliyorlar. Biz de bir cesaretsizlik var sanırım.ama ben " olacağı varsa olur ' kafasındayım. Bilmiyorum yanlış mı yapıyoruz.ama bu güne kadar pişman olmadim

Bu kadarcık iletişimle aşk olmaz. Ayrıca altı üstü size kibar davranmış. Abartmasınız mı acaba.

Ask aslinda bu kadarcik iletisimle olur. O yuzden ilk goruste ask diye bir sey var. Gecmis olsun. Bence adami linkedinden eklemekten bir sey cikmaz. Belki de soracaginiz bir soru vardi o yuzden eklediniz? Bir soru bulabilirseniz isle ilgili super olur. Bir de soyle dusunun hoslanmadiginiz bir suru adami linkedinden eklemissinizdir. Kac tanesi bu bana asik o yuzden ekledi diye dusundu? Adam duzgun biri mi yoksa capkin mi (womanizer) onu anlayin, eger capkinsa veya iliskisi varsa uzak durursunuz. Benim maalesef ilk goruste asik oldugum kisi womanizer cikti ve ben bunu o kendi iliskilerinden bahsedene kadar anlamamistim. Cekingen ve cok iyi birisi bana da asik ve benden utaniyor soyleyemiyor ima ediyor diye dusunmustum. Meger flortozun onde gideniymis. Sizin adam muhabbeti cok uzatmamis eger uzatsaydi suphelenirdim. Benim bu tanistigim cocuk bir saat konusmustu tanistigimizda, is arkadasimdi ben biraz adim attim sonrasinda o pesimden kostu. Bir sey yasamadik ama o kadar pismanim ki keske uzak dursaymisim arkadaslik kurmak yerine. Maalesef o hissettiginiz saf duygular sizi cok korkunc derecede uzebilir bir gun, cok dikkatli olun. Bu arada ben de kadinlarin cogunun ayni erkeklere asik oldugunu dusunuyorum, cevresinde cok kisi olabilir bence de. Bana sanki tum kadinlar hatta erkekler ona asikmis gibi geliyordu.

X