Aşılama 12. Günü beta değeri

elifkk43

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
257
127
28
Kızlar merhaba ben 18 martta çatlama iğnesi oldum . 20 martta aşılama yapıldı bugün aşılama günü saymadan 12. Günüm çatlama iğnesinin iğneden sonra ki 14. Günü beta hcg 11 çıktı. Sizce normal mi?

Çatlatma iğnesinden sonra 14.gün sonra verdiyseniz bu konu sonuc pozitif. 5 in üstündeki degerler gebelik olarak degerlendirilir. Size test yapın dedikleri tarih neydi ondan cık erken vermediniz değilmi?

Merhaba ovitrellenin etkisinin olduğunu düşünmüyorum. Beta takibi yaptırmanız lazım 48 saatte bir kan vererek. En sağlıklısı bu şekilde olur.

Çatlatma iğnesinden sonra 14.gün sonra verdiyseniz bu konu sonuc pozitif. 5 in üstündeki degerler gebelik olarak degerlendirilir. Size test yapın dedikleri tarih neydi ondan cık erken vermediniz değilmi?
Doktor aşılama günü sayılmadn 12. Günü kan testi vermemi söylemişti . Bende dün verdim 11 idi beta. Doktor progestan kullanmam için erken yaptığını söyledi testin . Perşembe tekrar gel artışa bakalım dedi

Merhaba ovitrellenin etkisinin olduğunu düşünmüyorum. Beta takibi yaptırmanız lazım 48 saatte bir kan vererek. En sağlıklısı bu şekilde olur.
Teşekkür ederim. Bugün tekrar ıdrar testi yaptım biraz daha koyulaşmş testim. Perşembe ye kadar nasıl beklerim bilmiyorum

Canım üstte ki dün yaptığım altta ki bugün. Fark var mı

Eklentiler

• 20240402_201925.jpg
    20240402_201925.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 61
Alttaki daha belirgin gibi geldi sanki. Siz de öyle mi gördünüz?
Evde testle ugrasmayıp kan verin artışı daha net görürsünüz aslında.
Perşembe yi bekliyorum doktorum o gün gel dedi .ama sabırsız olduğumdan artış var mı kontrol ediyorum. Değer düşmüş olsaydı hiç çıkmazdı sanırım çizgi. Zaten öğrendiğim de 11 idi beta

Perşembe yi bekliyorum doktorum o gün gel dedi .ama sabırsız olduğumdan artış var mı kontrol ediyorum. Değer düşmüş olsaydı hiç çıkmazdı sanırım çizgi. Zaten öğrendiğim de 11 idi beta

merhaba

ben de 1 nisanda aşılama oldum merak ettim sonucunuzda bir değişiklik oldu mu?

Merhabalar akadaşlar ben 27 martta ilk aşılamamı oldum bugün aşılama gününü saymazsak 12.günüm erken gebelik testi yaptım negatif çıktı çok ağladım acaba hala bir umut var mı? 12.günden sonra pozitif gören var mı?

Merhabalar akadaşlar ben 27 martta ilk aşılamamı oldum bugün aşılama gününü saymazsak 12.günüm erken gebelik testi yaptım negatif çıktı çok ağladım acaba hala bir umut var mı? 12.günden sonra pozitif gören var mı?
Merhaba canım bende aynısı oldu regl günüm 3 gün geçtiği halde erken gebelik testi yaptım sonuç negatifti çok üzüldüm. Ancak ertesi gün kanda 95 çıktı hcg.

X