Aşılama bilgisi

Safrankokusu

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2021
217
88
30
Ayyy çok mutlu oldun şuan 🙏🏻🙏🏻 Hemen kan testi yaptır bende bayramın 2. Günü yaptırcam yahu nasıl belirtin varmıydı ben kendimi dinlemeye başladım artık. Hafif kasık zonklaması, bel ağrısı bide bugün mide yanması yaşıyorum. İştahımın önüne geçemiyorum zaten :)
Benimde bayramin ikinci günü normalde ama bugün bile aciller kama bakmadı nasıl gitmeyi düşünüyorsun hastahaneye bel ağrısı arada kaşıklar bıçak saplanır gibi kramp varı sancılar karında sırtta belde ateş sürekli yorgun uykusuz vs

1aycaaktasssg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
14
3
30
Benimde bayramin ikinci günü normalde ama bugün bile aciller kama bakmadı nasıl gitmeyi düşünüyorsun hastahaneye bel ağrısı arada kaşıklar bıçak saplanır gibi kramp varı sancılar karında sırtta belde ateş sürekli yorgun uykusuz vs
Özele gitsem bakmazlar mı acaba? His geldi mi içine benim hiç bir his yok biliyomusun 🥲🥲

Safrankokusu

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2021
217
88
30
Hayırlısı olsun RABBİM sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin, darısı bizim başımıza İNŞAALLAH. Bu arada sen aşılamayla hamile kaldın dimi
Aminnn canım burdaki herkesin başına inşallah 29 Nisan ilk aşılamamı oldum on üç gün sonra kan verdim ama 13 güne göre değerler yüksek diyorlar öncesinde mi kaldım yoksa başka bir şey mi var bilmiyorum dün arife olduğu için akşam sekizde özel bı acile gittim iftar vakti yaptirdim eve geldim yani daha doktor görmedi beni