Aşılama çatlatma iğnesi

Yazcam canım cumartesi falan yaptırırım

Canım sen bilirsin ama bence kan verme
Ben ilk gebeligimde heyecanla kan verdim sonra ikiye cikacakmi diye merak ettim kan verdim
Sonra yükselişi beğenmedim her yerim mosmor oldu o kadar çok kan verdim ki psikopat gibi oldum sürekli kan veriyordum. Keseyi gördük mutlu oldum ama geri de dedi doktor. Sonra yine stres bir daha kan vermem. Kan sulandırıci kullanıyorum testte pozitif görürüm dr um ver derse veririm ilacı değiştirmek isterse ama onun dışında tövbe ettim testte koyulasma bakarım kan vermem çok stres uapiyor insani

Beklicem adet olmayı bakalım hayırlısı olsun bende ilk aylarımda deli gibi her ay kan veriyordum 2 tane düşük yaptım ondan sonra bıraktım peşini

Kaçınçı günündesin bende şuan regl ağrısı çekiyorum kaç gündür ama neredeyse herkes öyle öğrenmiş sakin ol
Aşılamanın 7.günü
Reglime de 8 gün var canm
Ama şöyle kii benim her ay 9,10gün önceden ağrım kendini belli eder, ha tamam yine olmadı derdim ve öyle de oldu
Zaten hiçbir zaman aman reglim gecikti test yapayım diyemedim😓

Merhaba göğüs hassasiyeti evet hamilelik belirtisi ama benim de aşılamanın 12. günü göğüs ucu hassasiyeti, ağrı, büyüme olmuştu fakat 15. gün negatifle sonuçlandı. Böyle böyle belirtilerim var dediğim de doktorum ilaçların da yan etkisi olabileceğini söylemişti. Umarım sizin pozitif çıkar 🙏🏼

Merhaba göğüs hassasiyeti evet hamilelik belirtisi ama benim de aşılamanın 12. günü göğüs ucu hassasiyeti, ağrı, büyüme olmuştu fakat 15. gün negatifle sonuçlandı. Böyle böyle belirtilerim var dediğim de doktorum ilaçların da yan etkisi olabileceğini söylemişti. Umarım sizin pozitif çıkar 🙏🏼
Benim şuan hiçbir belirtim yok

Merhaba üzüldüm adınıza suan hangi aşamadasnz
Malesef benim de regli ağrılarm başladı yine olmadı

Kizlar aşılamayı devlette mi yaptiediniz özelde mi? İlaçlar ne kadar tutuyor
Ben özel de yaptrdm canm
İlacıma doktor rapor cıkardı gonalf kullandm 900 fln birde çatlatma iğnesini aldık 250 falan
Hastaneye 9 bin
Sperm yıkama işlemi 1300 tl tuttu

Merhaba üzüldüm adınıza suan hangi aşamadasnz
Malesef benim de regli ağrılarm başladı yine olmadı
İnsan olmayınca üzülüyor ama yapacak bir şey gelmiyor elden. Adet olmayı bekliyorum adet olduktan sonra tekrar başlayacağım aşılama sürecine. Benim ilk denememdi, eğer bir aksilik çıkmazsa üç kere denemeyi düşünüyorum olmazsa tüp bebek. Sizin kaçıncı aşılama siz ne yapacaksınız?

İnsan olmayınca üzülüyor ama yapacak bir şey gelmiyor elden. Adet olmayı bekliyorum adet olduktan sonra tekrar başlayacağım aşılama sürecine. Benim ilk denememdi, eğer bir aksilik çıkmazsa üç kere denemeyi düşünüyorum olmazsa tüp bebek. Sizin kaçıncı aşılama siz ne yapacaksınız?
Benim de ilk denemem canm, ama ben 2.ye denemek istemiyorm yaa direk tüp bebek yapmak istiyorum Mart nisan gibi
Ben çünkü özelde yaptırdım 15 bin harcadım asılamayı

X