Aşılama da tecrübeliler

YuceS35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2021
5
2
26
Eşimle 2 yıldır bebek sahibi olmak istiyorz ama olmuyor şüplenmiştim bu ay olabilir diye bugün kan verdim sonuç yine negatif 😕😕 doktorum aşılama yapalm diyor bayadır düşünüyorm sanırım kendiliğinden olmayacak ben PKO hastasıyım yumurlama düzensizliğim var sizce aşılama yapılmalı mı yapanlar nasıl sonuç aldı yardımm 🙏🙂

Mutlubebisler

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
120
27
24
Eşimle 2 yıldır bebek sahibi olmak istiyorz ama olmuyor şüplenmiştim bu ay olabilir diye bugün kan verdim sonuç yine negatif 😕😕 doktorum aşılama yapalm diyor bayadır düşünüyorm sanırım kendiliğinden olmayacak ben PKO hastasıyım yumurlama düzensizliğim var sizce aşılama yapılmalı mı yapanlar nasıl sonuç aldı yardımm 🙏🙂
Mrhaba yaptr zamn kaybetme sansini dene ilrde tup bebek yapmak istesen bile aşlama once onerirler snra tup bebek yaparlar ben de yeni yaptirdim asilama bir umuttur sonra dan yaptrmadm pismanligini yasamayalim diye bir umut belki olur bilemeyiz ki cnm bence dene derim allhtn umut kesilmez 😊

YuceS35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2021
5
2
26
Bende öyle düşünüyorum beklemek zaman kaybı olacak bu ay yapıyoruz inşallah tüm isteyenler hayırlı haberleri alır teşekkürler 🤩

golden rose

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
352
185
26
Bız de sorun olmadıgı halde 2 yıldır olmadı asılama ya karar vermıstım ben de hatta yumurtalarımın güzel oldugunu soyledı keza 2 tane olgun yumurtam olusmustu asılama oldum özelde fakat gel gör ki tutmadı hüsran yasadım pes etmedım tekrar basladım klomene bence sen de asılamayı dene eger ki 3 deneme sonucu olmuyorsa zaten olmuyordur tüp bebege gecersın ben kendı adıma oyle düşünüyorum doktorunda tavsıyesı bu oldu

Gizemm0

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
5.456
14.206
Bende yeni yaptırdım 1 yumurta tek gelişmişti 18 mm pek ümidim yok ama bakalım nasıl bir sonuç elde ediyoruz . Bende ve eşim de sorun yok 2 yıldır istiyoruz

mihrimah13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2017
121
58
27
BEnce yaptır canım hiç zaman kaybetme bende pko hastasıyım 2 tane yumurtam gelişti ve şimdi hamileyim

YuceS35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2021
5
2
26
Bız de sorun olmadıgı halde 2 yıldır olmadı asılama ya karar vermıstım ben de hatta yumurtalarımın güzel oldugunu soyledı keza 2 tane olgun yumurtam olusmustu asılama oldum özelde fakat gel gör ki tutmadı hüsran yasadım pes etmedım tekrar basladım klomene bence sen de asılamayı dene eger ki 3 deneme sonucu olmuyorsa zaten olmuyordur tüp bebege gecersın ben kendı adıma oyle düşünüyorum doktorunda tavsıyesı bu oldu
Bende yeni yaptırdım 1 yumurta tek gelişmişti 18 mm pek ümidim yok ama bakalım nasıl bir sonuç elde ediyoruz . Bende ve eşim de sorun yok 2 yıldır istiyoruz
İnşallah çok güzel sonuçlar alırsın

I LoVe You

Rabbime şükürler olsun🥰🥰
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
2.123
1.789
20
BEnce yaptır canım hiç zaman kaybetme bende pko hastasıyım 2 tane yumurtam gelişti ve şimdi hamileyim
Merhaba ilk aşılamada mı hamile kaldınız bende önümüzdeki hafta adet olacağım ve aşılamaya geçeceğiz aşılama olduktan sonra nelere dikkat ettiniz özellikle bunu yaptım diyeceğiniz birşey var mı 2 buçuk sene oldu istiyoruz bebek 3 çatlatma iğnesi tedavisinden sonuç alamadım rahim filmi de cekildim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 231 gün kaldı.

Artık, serebral hemisfer (beyin yarımkürleri) arasındaki bölünme de belirginleşti. Alt ve üst çene oluştu. Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 0,001 gr. Anneler, bugünlerde doğumunuz ile ilgili ilk randevunuza gitmiş ve ilk kan testlerinizi yaptırmış olmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mihrimah13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2017
121
58
27
Merhaba ilk aşılamada mı hamile kaldınız bende önümüzdeki hafta adet olacağım ve aşılamaya geçeceğiz aşılama olduktan sonra nelere dikkat ettiniz özellikle bunu yaptım diyeceğiniz birşey var mı 2 buçuk sene oldu istiyoruz bebek 3 çatlatma iğnesi tedavisinden sonuç alamadım rahim filmi de cekildim

mihrimah13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2017
121
58
27
Merhaba canım 2.aşılamada hamile kaldım daha doğrusu 1.si kimyasal oldu doktorum kimyasal olduğu için genetik test yaptırmamı istedi ve kan pıhtılaşması çıktı şimdi kan sulandırıcı iğne ve hap kullanıyorum.Aşılama sonrası çok dikkat ettim evi bile süpürmedim düşün yediklerime dikkat ettim ve manevi reçete hazırladım kendime esmaül hüsna okudum salavat çektim aşılama öncesi oruç tuttum namazlarımı aksatmadım aşılama sırasında Rabbi hebli minessalihin die dua ettim

I LoVe You

Rabbime şükürler olsun🥰🥰
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
2.123
1.789
20
Merhaba canım 2.aşılamada hamile kaldım daha doğrusu 1.si kimyasal oldu doktorum kimyasal olduğu için genetik test yaptırmamı istedi ve kan pıhtılaşması çıktı şimdi kan sulandırıcı iğne ve hap kullanıyorum.Aşılama sonrası çok dikkat ettim evi bile süpürmedim düşün yediklerime dikkat ettim ve manevi reçete hazırladım kendime esmaül hüsna okudum salavat çektim aşılama öncesi oruç tuttum namazlarımı aksatmadım aşılama sırasında Rabbi hebli minessalihin die dua ettim
Çok teşekkür ederim ekran görüntüsü aldım ve bunları yapacağım veren de Allah alanda belki babada verir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 231 gün kaldı.

Artık, serebral hemisfer (beyin yarımkürleri) arasındaki bölünme de belirginleşti. Alt ve üst çene oluştu. Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 0,001 gr. Anneler, bugünlerde doğumunuz ile ilgili ilk randevunuza gitmiş ve ilk kan testlerinizi yaptırmış olmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nur9554

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
143
81
26
Canim merhaba bende 3 yıllık evliyim hic Hamile kalamadim sorun olmadigi halde bu ay dun 2.asilamami yaptırdım sadece ev supurmuyorum mutfak isi bitmiyor gecen ay daha dikkat etmiştim bu ay çok önemsemiyorum acikcasi asilamadan sonra kasikta agri baskı var hala devam ediyor sende de böyle bisey oldu mu çok ayakta kalınca bile baskı yapıyor