Aşılama Aşılama güncel

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Beklenenmucizemgeldi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
1.510
1.756
Evet arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır burayı takip ediyorum 4 yıllık evliyim ve evlendigimizden beri çocuk istiyoruz 1 yıl dolduktan sonra doktora başladım normal ilçe hastaneleri hiç bı şekilde bişey söylemedi Zekai Tahir Burak Hastanesi'ne gittim infertiliteye yonlendirildim tetkikler falan derken hoop rahim filmi ve buralarda yazılanlari keşke araştırmadan gitseydim ama araştırdım tabiki neyse 1 yıl rahim filmini öteledim korkudan smear i falan oldum ama rahim filmi kalmıştı dedim korkunun ecele faydası yok ya olcak ya olcak gittim çektirdim ve hiç bişey hissetmedim basit biseydi ve bişey çıkmadı smear da temizdi kanlarda da sorun yok teşhis yok sebepsiz dendi sonrasında asılama olcak dendi tamam sorun yok tabi yumurta takibi kan lar git gel herkes yaşadı ve aşılama oldum yattım yani bı kaç gün sonra normal hayatıma devam tabi dikkat ederek zaten Mayıs'ta oldu ve ramazandi bayram öncesi hemen tatil olmadan kan verdim negatifi gordum çok üzüldüm umutluydum çok fazla çünkü bayram tatili girdi araya gidemedim bide benim evlendigimden beri düzensiz giden bı adetim var taa kurban bayramında geldi sağolsun onda da es geçmek zorunda kaldım ve sonra Aralık'ta gittim gıcık hemşire kilo ver kilooo dedi verebilsem zaten vercem dikkat ediyorum az buçuk gidiyo hemen belli kilo veremiyorum sıkıntı bu zaten düzensiz olduğumdan ben bile biliyorum dedim suratı değişti tabi neyse diyetisyene yolladı aşılama yok dedi sinir oldum sonra gidicekken korona çıktı o ara kapandım eve daha sonra Gürgan klinik bilen bilir oraya gittik eşimle şans eseri Timur beyde ordaydi gizem hanımla görüştük ve eski tahliller hayat hikayesi muayene derken Timur bey oradaymisti onunla da görüştük eski rahim filmimden yola çıkarak sol tüpte hidrosalpenks e rastladığını söyledi laparoskopi olmam gerektiğini dedi aşılama şansını %50 etkiler dedi bayağı açık bı sekilde detaylı anlattı ve geldik muhasebeye istediği kanlar la ve muayene için 860 TL yi bıraktık oraya kan verdim ordaki kanlar da temizdi ve Medicana ile anlaşmalı olduklarını laparoskopi yapılabileceğini demişti fiyatını sorduğumuzda eşimle bakışıp kaldık 14 bindi😲 bizde 3 5 bin falan diye düşünüyoruz kendi kafamızda 😂 çıktık ordan bide ilaç yazdı tabiki vitamin takviyesi bünyeyi hazirliyomus falan ecz. de hemen karşısında zaten girdik 600 TL de ilaçlara verdik dgum kntrol vitamin falan dgum kontrolü kullan gene olma kimyasal düşük fıs gebelik olur dedi 1 hafta kullandım neyse ben tabi hastane ariyorum devlet yapar dedi ama devlet zaten bişey görmedi ki yapsın etlige gittim asla tavsiye etmiyorum çaylak lari koymuşlar oraya ilgi alaka sıfır bidaha asla orası yapamayız dedi ertesi gün şehir hastanesinden randevu aldım gittim doktor zaten bunda bişey yok o hoca nasıl ne gördü bilmiyorum yapamayız dedi ben iyice sinir oldum adet baslangicinda aşılama dedi ve dgum kontrol u bıraktım hemen nolcaksa olsun dercesine zaten hasta oldum ve gittim 4 temmuzda klomen verdi yine bu sefer 2 doz aldım 9 unda gittim iğneyi vur hemen 11 de alıp yarın asilama demez mi ecz yokki yakında kafe açana ladar devlet ecz açsın koca hastane ye karşıda maidan in oralarda bulduk aldık 12 de yaptım 1 saat geç oldu ama yapcak bisey yoktu tabi bide korona testimiz var yani yaz Allah yazilari korona ile ilgili sonra test verdik 10 temmuzda aşılama oldu bekliyorum geçmiyo günler çok ama çok zor rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isyan derecesine geliyorum bazen evden çıkmak istemiyorum konuşmak istemiyorum kimseyle falan rabbim tez zamanda isteyen herkese ve içinde de bana nasip etsin inşallah

Ve ilk asilamada 36 saat dolmuştu bunda iğnenin ertesi günü yaptı hemen neden öyle oldu bilmiyorum anlamadım ilaç jel falan kullanan lar var bana 2 dir hiç bişey vermediler

Ve buna bakarak şöyle Gürgan klinik sol tüpün yapışık oldugunu şehir hastanesi kabul etmiyo ama

Eklentiler

• Screenshot_2020-06-15-19-28-44-73.jpg
    Screenshot_2020-06-15-19-28-44-73.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 45
Canım ne durumdasın şimdi aşılamayı yaptırdın mı test yaptın mı sonucun nasıl. İnşall tüm sıkıntıların gider canm
Negatif kuzum maalesef özelde başka birine gitttim oda diğerini onaylar gibi konuştu o operasyon yapilcak doktor un gelmesini bekliyorum hastaneye gidip bakicaz konuscaz tekrardan

X