Aşılama ile hamile kalanlar

Merhaba ben 2016 yılında ilk seferde ki aşılamam ile hamile kaldım şimdi kızım 5 yaşında :) umarım sizlerde bebislerinize kavuşursunuz çok yorucu çok zor çok stresli dönemler bunlar iyi bilirim rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ❣️

Merhaba ben 2016 yılında ilk seferde ki aşılamam ile hamile kaldım şimdi kızım 5 yaşında :) umarım sizlerde bebislerinize kavuşursunuz çok yorucu çok zor çok stresli dönemler bunlar iyi bilirim rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ❣️
Meraba araştırma yaparken denk geldim size bnada asilama olcak ama stres yapmamaya çalışıyrm çok şükür 6 yaşında oğlum var kardeş olsun istedik 3 yıl olmadı bagcilar devlette karar aldık

Merhaba rabbim evladınızi size bağışlasın hiç heyecan yapma normal ilişki gibi bişey aşılamada ben özelde yaptırmıştım ama çok arkadaşım devlet Hastanesi'nde oldu şimdi ki aklım olsa bende devlette yapardım gerçi olacağı varsada kısmet inslalsh sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz

Amin 🤲🏻 Çok teşekkürler yanıt verdiğiniz için siz ve sizin gibiler iyi ki var 💓

Merhaba rabbim evladınızi size bağışlasın hiç heyecan yapma normal ilişki gibi bişey aşılamada ben özelde yaptırmıştım ama çok arkadaşım devlet Hastanesi'nde oldu şimdi ki aklım olsa bende devlette yapardım gerçi olacağı varsada kısmet inslalsh sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz
Çok teşekkür ederim buraya yeni katıldım çok guzel moral oluyormuş ins güzel haberler alırım buraya yazarım

Bu arada asilamanizi oldunuz mu kızlar yoksa olacak mısınız

Merhabalar,ben asilama ve tüp bebek arasında kararsızım size sormak istedim o yüzden.sizin yada eşinizin sıkıntısı var mıydı yoksa sebepsiz kısırlık miydi?özelde mi yapıldı aşılamaniz

Anladım,yani kısmet bu işler değil mi, asilama başarı oranı düşük tüp yüksek diyorlar ama kimde ne tutacağı belli olmuyor :) aşılamanın sıkıntılı bı tarafı var mı peki ilaçlar yada başka bisi

Merhaba. Aşılamadan sonra kanama olması normal mi? Aşılama yaptıran arkadaslar sizlerde de oldu mu?

Kızlar merhaba

Aşılama ile hamile kalan arkadaşlar kaçıncı aşılama ile kaldınız yazabilirseniz çok sevinirim
Merhaba ben 16 temmuzda ilk aşılamada hamile kaldım 🙂 daha önce hiç ne çatlama iğnesi ne aşılama hiçbir tedavi görmemiştik. Sadece çatlama iğnesi ile 2-3 ay deneyip olmazsa aşılamaya geçecektik doktorum da öyle yönlendirmişti zaten ama yumurta ve sperm durumlarını kontrol edince koşullar bu ay çok güzel 1 yıldır da çocuk istiyormuşsunuz aşılamayı da yapalım çatlama iğnesini de dedi. Tamam dedik. 15 temmuzda çatlama iğnesini olduk 16 temmuzda aşılama oldu peşinden. 1 ağustosta verdiğim kan tahlilinde de hamileliği öğrendik. Allah isteyen ve hak eden kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🙏

X