Aşılama mi tüp Bebek mi

Tursihan

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
510
92
26
Kızlar merhaba konuya gireyim hemen. Ben 1.5 senelik evliyim. Bebeğimiz olmadığı için doktora gittim. Yumurtaliklarin gelişmemiş dedi aynı zamanda rahim filmi çekildi ve tüplerden biri tıkalı çıktı. Eşimin de sperm ileri hareketlilik az çıktı. Devlet hastanesi dedi ki bizim burada tüp bebek yok ama sana tek tedavi yöntemi tüp bebek olur ancak o tutar burada vakit kaybetme dedi. Özele gittik onlar da burada tüp bebek yapmiyoruz ama aşılama yapıyoruz dedi. Letu isminde ilaç verdi 5 gün kullan dedi sonra yumurta çatlatma iğnesi ve aşılama yapacağız dedi. Ama aklım karışık aşılama mi mantıklı yoksa direkt olarak tüp bebek mi mantıklı. Aşılama yapıpta tutan var mı ?
Çok caresizim cevap verirseniz çok mutlu olurum

Bu şekilde sıkıntınız varken bence aşılama ile vakit kaybetmeden tüp bebek yapmalısınız. Tüpte tıkanıklık varken aşılama ile döllenme yine olmayacak çünkü

Uşak. Uşak'ta ne devlet ne özel tüp bebek yapan yer yok
Anladım. Yakınnillete bakabilirsiniz. Ben 28 yaşındayım. Tek tüpüm 20 yaşında apandisit sonrası enfeksiyon yüzünden alındı. Diğer tüpüm olduğu halde hamile kalamadım. Sonrasında onda da enfeksiyon gelişti ve daha ağır ameliyat geçirmek zorunda kaldım en son tüp bebek yapıldı. O yüzden bende tüplerle ilgili sıkıntı yaşadığım için söyledim size

Anladım. Yakınnillete bakabilirsiniz. Ben 28 yaşındayım. Tek tüpüm 20 yaşında apandisit sonrası enfeksiyon yüzünden alındı. Diğer tüpüm olduğu halde hamile kalamadım. Sonrasında onda da enfeksiyon gelişti ve daha ağır ameliyat geçirmek zorunda kaldım en son tüp bebek yapıldı. O yüzden bende tüplerle ilgili sıkıntı yaşadığım için söyledim sizgef

Kızlar merhaba konuya gireyim hemen. Ben 1.5 senelik evliyim. Bebeğimiz olmadığı için doktora gittim. Yumurtaliklarin gelişmemiş dedi aynı zamanda rahim filmi çekildi ve tüplerden biri tıkalı çıktı. Eşimin de sperm ileri hareketlilik az çıktı. Devlet hastanesi dedi ki bizim burada tüp bebek yok ama sana tek tedavi yöntemi tüp bebek olur ancak o tutar burada vakit kaybetme dedi. Özele gittik onlar da burada tüp bebek yapmiyoruz ama aşılama yapıyoruz dedi. Letu isminde ilaç verdi 5 gün kullan dedi sonra yumurta çatlatma iğnesi ve aşılama yapacağız dedi. Ama aklım karışık aşılama mi mantıklı yoksa direkt olarak tüp bebek mi mantıklı. Aşılama yapıpta tutan var mı ?
Çok caresizim cevap verirseniz çok mutlu olurum
Merhaba canım benimde tek tüpün tıkalı ve 2 kere asilama yaptım doktorumun önerisiyle ama malesef olmadi nerdeyse bir senem beklemekle geçti olmayınca yaptığın stres üzüntü çabası kaldı bana şimdi tü bebek yaptırdık 6. Günümdeyim inşallah bebegim tutulmuştur 🙏 herkeste aynı şey olcak diye bisey yok oladabilir ama tüpün tikaliysa biraz zaman kaybedebilirsin tek tuple de hamile kalan birçok kadın var senin ne istediğin daha önemli bence hakkında hayırlısı olsun ınsaalh 🙏😂

Merhaba canım benimde tek tüpün tıkalı ve 2 kere asilama yaptım doktorumun önerisiyle ama malesef olmadi nerdeyse bir senem beklemekle geçti olmayınca yaptığın stres üzüntü çabası kaldı bana şimdi tü bebek yaptırdık 6. Günümdeyim inşallah bebegim tutulmuştur 🙏 herkeste aynı şey olcak diye bisey yok oladabilir ama tüpün tikaliysa biraz zaman kaybedebilirsin tek tuple de hamile kalan birçok kadın var senin ne istediğin daha önemli bence hakkında hayırlısı olsun ınsaalh 🙏😂
İnşaallah kavuşursunuz bebeğinize bir an önce 🌸🥰 aşılama genelde tutmuyor galiba çok kafam karıştı

Bende tek tüple aşılama yaptırdım maalesef olmadı. Şimdi tubbebek yaptırmayı düşünüyorum Allah kısmet ederse.

X