Aşılama Aşılama sonuçlarınız 2021

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba devlet has. Veya şehit Hastanesi'nde aşılama yaptırmak için bir şart var mı ucreti nedir ? Bu süreci yaşayanlar bilgilendirebilir mi acaba ?

Merhaba devlet has. Veya şehit Hastanesi'nde aşılama yaptırmak için bir şart var mı ucreti nedir ? Bu süreci yaşayanlar bilgilendirebilir mi acaba ?
Ben araştırma hastanesinde yaptırdım.1yıllık evlilik şartı var sanırım ,eşinizin ya da sizin sigortalı olması lazım.Ben herhangi bir belge vermedim sistemden hemen rapor çıktı .İlaçlara sadece 275 TL gibi bi ücret verdik onun dışında bi ücret ödemedik .Siz gidin bi sorun onlar yardımcı olur

1 yıldır korunmasız ilişkiye rağmen çocuk sahibi olamama şartı var canım bütün tetkikleri infertilite bölümü yapıyor uygun görürlerse aşılamayı yapıyorlar sigortalı olursanız iğne kullanmanı uygun görürlerse yani hapla gelişmezse yumurtaların iğneye geçiyorlar. O iğneler sigortasız raporsuz 1000 tl ama sigortalı olur da rapor çıkarırlarsa ben 1 kutusuna 3 ay önce 365 tl verdim. Onun dışında ücret istenmiyor onu da eczaneye ödüyorsunuz zaten

Ben devlet hastanesinin tüp bebek merkezinde yaptırdım eşinizin yada sizin sigortalı olması gerekiyo sizden bir kaç belge istiyorlar nüfus kayıt örneği evlilik ve nüfus kağıtları fotokopileri sperm sonuçları rahim filmi sonuçları histereskopi sonuçları benden bunları istediler

Ben devlet hastanesinin tüp bebek merkezinde yaptırdım eşinizin yada sizin sigortalı olması gerekiyo sizden bir kaç belge istiyorlar nüfus kayıt örneği evlilik ve nüfus kağıtları fotokopileri sperm sonuçları rahim filmi sonuçları histereskopi sonuçları benden bunları istediler
Teşekkürler peki 3 yıl evli olma şartı var mı biz daha 2 senelik evliyiz

X