Aşılama sonuçlarınız 2021

Ayseee1987

Never Stop DREAMİNG ✅ ◕‿◕
Pro Üye
13 Nisan 2018
5.243
12.959
Hayır hiçbir şekilde kanama lekelenmem olmadı fitil kullanıyorum aşılamanın ilk gününden beri günde 2 kez
Hayırlı olsun.
Progeston fitilini Aşılama yapıldığı günün hemen akşamınami kullanmaya başladınız? Ve aşılamadan sonra tekrar normal ilişki yaşadınız mı?
Cevaplarsanız sevinirim.
Bende bugün famera kullanmaya başladım. İnşallah aşılama yapılacak.

hallo38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2021
42
27
26
Hayırlı olsun.
Progeston fitilini Aşılama yapıldığı günün hemen akşamınami kullanmaya başladınız? Ve aşılamadan sonra tekrar normal ilişki yaşadınız mı?
Cevaplarsanız sevinirim.
Aşılama yapıldıktan sonra bazıları fitili hemen atıyor bazı hastaneler gece kullan 2 tane gündüzde 1 tane kullan diyor değişiyor ama o gün kullndırıyorlar. Ertesi günde ilişki öneriyorlar gün aşırı. Doktor bana fitili kullanmadan önce ilişki önerdi çünkü fitil kuruluk yapıyor bunuda söylemiş olayım :) İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın

Ayseee1987

Never Stop DREAMİNG ✅ ◕‿◕
Pro Üye
13 Nisan 2018
5.243
12.959
Aşılama yapıldıktan sonra bazıları fitili hemen atıyor bazı hastaneler gece kullan 2 tane gündüzde 1 tane kullan diyor değişiyor ama o gün kullndırıyorlar. Ertesi günde ilişki öneriyorlar gün aşırı. Doktor bana fitili kullanmadan önce ilişki önerdi çünkü fitil kuruluk yapıyor bunuda söylemiş olayım :) İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın
Çok teşekkürler edrim

hallo38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2021
42
27
26
1D301127-240D-4926-8571-AF16B88E3AD5.jpeg

13 kasımda çatlatma iğnemi oldum 15 kasımdadq aşılama bugün erken gebelik testi yapıym dedm ama çok çok silik gözüküyor sanki tamda emin olamadım benmi görmek istiyorum acaba

Eses0637

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2021
85
89
Hayırlı olsun.
Cevaplarsanız sevinirim.
Progestanı ben ertesi gün kullanmaya başladım. Aşılama günü ilişki olmadı ertesi gün 1 hafta boyunca gün aşırı ilişki önerdiler uyguladık tuttu çok şükür 😊 ayrıca ben günde 2 tane kullandım 1 sabah 1 akşam . Fitili de uygulamayı bana doktorum ilişki yaşadıktan 1 ,2 saat sonragece yatarken kullan dedi. Fitili kullanınca en az 40 dk yat

Son düzenleme:

Nnesquikk

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2020
38
16
26
Kızlar merhaba yine been geldim 😊 bildiğiniz üzere geçen ay asilamamdan negatif sonuç almıştım . Bu 3. Asilamam devlette de ard arda olan 2. Asilamam ilki özelde yapılmıştı bir yıl önce. Pcos hastasiyim adetlerim iki üç ayda bir oluyor. Yumurtam büyümüyor . Bu ay da aşılama oldum 22 Kasım da bugün 9.gunum kızlar üç gün bel ağrısı yaşadım çok fazla ve geçti dün akşam saat 10 da test yaptm silik çizgi çıktı bu sabah da ilk idrarım ile yaptım ve bir kaç gündür ilacın etkisi in geçmesi için bekliyorum sizlerde bakar mısınız bir önceki asilamam da sizlere yine resim atmıştım bu topige normalde bu günlerde geçen ay çok çok silik çıkmıştı . Sizce ilaç etkisi mıdır ? 🙄 Üstteki dün akşam ki testim alttaki bugün sabah olan testim 🤔🙄

lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
2.316
4.172
Kızlar merhaba yine been geldim 😊 bildiğiniz üzere geçen ay asilamamdan negatif sonuç almıştım . Bu 3. Asilamam devlette de ard arda olan 2. Asilamam ilki özelde yapılmıştı bir yıl önce. Pcos hastasiyim adetlerim iki üç ayda bir oluyor. Yumurtam büyümüyor . Bu ay da aşılama oldum 22 Kasım da bugün 9.gunum kızlar üç gün bel ağrısı yaşadım çok fazla ve geçti dün akşam saat 10 da test yaptm silik çizgi çıktı bu sabah da ilk idrarım ile yaptım ve bir kaç gündür ilacın etkisi in geçmesi için bekliyorum sizlerde bakar mısınız bir önceki asilamam da sizlere yine resim atmıştım bu topige normalde bu günlerde geçen ay çok çok silik çıkmıştı . Sizce ilaç etkisi mıdır ? 🙄 Üstteki dün akşam ki testim alttaki bugün sabah olan testim 🤔🙄
Canım ben de 22 kasımda oldum, sonucu bekliyorum. Bence şu an iğnenin etkisi olabilir bu çizgi bu kadar erken belli olacağını düşünmüyorum🙁 ama inşallah vardır tabiiki

Nnesquikk

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2020
38
16
26
Canım ben de 22 kasımda oldum, sonucu bekliyorum. Bence şu an iğnenin etkisi olabilir bu çizgi bu kadar erken belli olacağını düşünmüyorum🙁 ama inşallah vardır tabiiki
Ya bilmiyorum bende kafam çok karıştı bir önceki aşılamam da bu dönemlerde etkisi kaybolmuştu iğnenin. İnşallah ikimizin ve bizim gibi bekleyen herkesin sonuçları pozitif olur

lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
2.316
4.172
Bir saat önce kan verdim bekliyorum canım ara ara bel ağrım başladı adet Olcam diye çok korkuyorum 😔
biz aynı gün olmuşuz. siz aşılama gününü de sayıyorsunuz herhalde değil mi? ben 10. gün diye sayıyorum bugünü çünkü:halay:benim de dün bel ağrım oldu. sonucunu paylaşır mısınız ben de heyecanlıyım çok..