Aşılama Aşılama sonuçlarınız 2021

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım bu arada yumurtların toplam dondurma ücreti 200 Euro ben adeti zannediyordum ☺️
Dün gittim canım görüşmeye bu ay rahim dinlendirelim mart ayından sonra tüp bebek için tedaviye başlayalım dedi bu ay dinleniyorum bakalım hayırlısı ☺️ İnşallah senin transferin de başarılı geçer de bebisin sana tutunur 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Evet canım ben de bugün yumurtalarım toplandı 8 tane bütün gün uyudum eve gelince de hala sersem gibiyim yarından itibaren gün aşırı arayacaklarmış yumurtalarım durumu için insallah güzel sonuçlar gelir 🤲
Oooo süper hadi bakalım hayırlı olsun inşallah ☺️ 8 yumurta da az değil inş Yeter ☺️ nasıldı işlem ağrı acı vs ne kadar sürdü ?

Dün gittim canım görüşmeye bu ay rahim dinlendirelim mart ayından sonra tüp bebek için tedaviye başlayalım dedi bu ay dinleniyorum bakalım hayırlısı ☺️ İnşallah senin transferin de başarılı geçer de bebisin sana tutunur 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
İnsallah canım çok çok teşekkür ederim hepimizin tutunsun insallah güzel haberler alalım hep beraber mutlu olalım insallah 🤲☺️

Oooo süper hadi bakalım hayırlı olsun inşallah ☺️ 8 yumurta da az değil inş Yeter ☺️ nasıldı işlem ağrı acı vs ne kadar sürdü ?
canım ağrı sızım öyle çok olmadı zaten anestezi veriliyor 20 dk sonra falan uyanıyorsun herşey bitmiş oluyo ondan sonra da az az kanamam var normalmiş tüm gün uyudum nerdeyse şimdi daha iyiyim insallah güzel haberler gelsin 🤲

canım ağrı sızım öyle çok olmadı zaten anestezi veriliyor 20 dk sonra falan uyanıyorsun herşey bitmiş oluyo ondan sonra da az az kanamam var normalmiş tüm gün uyudum nerdeyse şimdi daha iyiyim insallah güzel haberler gelsin 🤲
Aaa anestezisi olduğunu bilmiyordum hadi geçmiş olsun canım transfer daha kolay olsun inşallah 😍 yumurtaların durumunu bize de haber et

Kızlar kabız olmama olayı hangisinden sonra transferden sonra mi?

Aaa anestezisi olduğunu bilmiyordum hadi geçmiş olsun canım transfer daha kolay olsun inşallah 😍 yumurtaların durumunu bize de haber et
Canım yumurtaların durumu cumartesi belli olcak insallah iyi olur sayı biraz az gibi geldi nedense bana bakalım işte hayırlısı Allahtan gelen herşeye razıyız insallah hayırla sonuçlanır 🤲

Canım yumurtaların durumu cumartesi belli olcak insallah iyi olur sayı biraz az gibi geldi nedense bana bakalım işte hayırlısı Allahtan gelen herşeye razıyız insallah hayırla sonuçlanır 🤲
Öyle düşünme sonuçta bir tane sana transfer edilecek önemli olan niteliği sağlıklı embriyolar olması, inşallah olur.🥰
evet canım transferden sonra kabız olmamak öneriliyor o da ıkınmamak için🙈
Bunu şundan dolayı sordum yumurtlamadan 5-6 gün geçti çok ağır kabız oldum ikin ikin öldum bir gebelik oluştuysa da tutmamistir benim o halde😅

Öyle düşünme sonuçta bir tane sana transfer edilecek önemli olan niteliği sağlıklı embriyolar olması, inşallah olur.🥰

Bunu şundan dolayı sordum yumurtlamadan 5-6 gün geçti çok ağır kabız oldum ikin ikin öldum bir gebelik oluştuysa da tutmamistir benim o halde😅
Canım doğal yumurtlamada öyle birşey olacağını zannetmiyorum bu direk transferde döllenmiş embriyo verdikleri için sakıncalı onun haricinde sıkıntı yapma bence ☺️

Selamünaleyküm kızlar bende bu sürece yeni giriyorum hem rahmim kısmen kapalıymış normal çok zor hemde vajinismusum özele gittim bana dediği fikrimi sorarsan direk tüp bebek derim dedi biz asilamadan sonrada gun aşırı ilişki diyoruz ama sen vajinismussun dedi ama denemek istersen deneyelim dedi rahim filmi falan çektircem ortalama 5 bin tutuyor hepsi tüp bebek fiyatında söylemedi kafam çok karışık vaktiminde paraminda boşa gitmesinide istemiyorum bide ya tutarsa diyorum bide Bi kez pregesteron değeri vermiştim doktor yumurtan catlamiyor demisti iğneyle de çatlamazmi acaba diyorum bana öneriniz nedir bide pko olup iğneyle asilama yapıp tutan varmi

Canım nasıl aşılamaya karar verildi . Bizim doğal yolla gebelik oluyor ama keseyi göremeden beta düzenli artmadığı için üç defa kürtajla sonlandırıldı. Bir doktor pgt ile tüp bebek dedi biri elimde DNA hasar testi %17 yani %20 üzeri riskli görülüyor ama sınıra yakın mikro çip denemek uygun olabilir dedi kafamız karıştı . Normal gen testleri vs de sorunsuz da çıkmıştı açıkcası
Canım ben de ilk normal gebe kaldım sonra 1 aylıkken düşük oldu. Sebebine sağlıksız gebelik denildi. Bu düşükten sonra 2 normal aşılama, 1 tüp bebek denemesi oldu hiçbiri başarılı olmadı. Bende pcos var. Ama bu engel değilmiş gebeliğe. Sebepsiz infertilite idi benimki. Eşimde de problem yoktu. Sonra ilk defa mikroçip aşılama oldum. Umudum yoktu açıkçası ama ilk denemede başarılı sonuç aldık . DNA hasar konusunda en iyisi mikroçip. En kaliteli spermler seçilip ayristiriliyor. Yani gebe kalma şansı normal aşılamaya göre daha yüksek.

Selamünaleyküm kızlar bende bu sürece yeni giriyorum hem rahmim kısmen kapalıymış normal çok zor hemde vajinismusum özele gittim bana dediği fikrimi sorarsan direk tüp bebek derim dedi biz asilamadan sonrada gun aşırı ilişki diyoruz ama sen vajinismussun dedi ama denemek istersen deneyelim dedi rahim filmi falan çektircem ortalama 5 bin tutuyor hepsi tüp bebek fiyatında söylemedi kafam çok karışık vaktiminde paraminda boşa gitmesinide istemiyorum bide ya tutarsa diyorum bide Bi kez pregesteron değeri vermiştim doktor yumurtan catlamiyor demisti iğneyle de çatlamazmi acaba diyorum bana öneriniz nedir bide pko olup iğneyle asilama yapıp tutan varmi
Canım kesinlikle rahim filmini çektir. Tüplerin ne durumda gör ve ona göre bir yol izle. Yumurtlamanda da bir problem yoksa önce mikroçip aşılama denemeni tavsiye ederim. Ben ekim 2019 da rahim filmini 1200 TL ye cektirmistim. Fiyatin 5000 TL olmasına şaşırmadım açıkçası. Bu dönemde her şey uçuk fiyat zaten.

X