Aşılama sonucu bekleyenler buraya

busrasrt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2021
24
13
29
Selam anne adayları, ben aşılama yaptırdım. Bugün 14. Günüm belirti olarak bir tek gögüslerimde dokununca acı hissediyorum. Benim gibi gün bekleyen hamiş adayları sizde belirtilerinizi benimle paylaşabilir misiniz, sizce ne zaman test yapmalıyım?

Selam anne adayları, ben aşılama yaptırdım. Bugün 14. Günüm belirti olarak bir tek gögüslerimde dokununca acı hissediyorum. Benim gibi gün bekleyen hamiş adayları sizde belirtilerinizi benimle paylaşabilir misiniz, sizce ne zaman test yapmalıyım?
Merhaba canım bende geçen salı günü yaptırdım benim daha 8.günüm baştan beri kasık ağrısı vardı bende de ama dün aşırı arttı benim büyük yumurtam sağda sağ kasığım çok ağrıyor sabah mesela lavaboya sıkışmışım ağrıdan duramadım sende kasık ağrısı olmuyor mu iyi mi kötümü bilmedim çünki ben

Benim doktorum 14.gün yap diyor hep testi bugün yap bence

İlk 10 gün benimde kasıklarımda çok ağrı yaptı ama sonra kesildi 4 gündür belirtim yok hiç açıkcası test yapmayada korkuyorum doktorum 4 temmuzda test yap demişti sanırım o güne kadar bekleyeceğim senin kaçıncı aşılaman benim bu daha ilk

İlk 10 gün benimde kasıklarımda çok ağrı yaptı ama sonra kesildi 4 gündür belirtim yok hiç açıkcası test yapmayada korkuyorum doktorum 4 temmuzda test yap demişti sanırım o güne kadar bekleyeceğim senin kaçıncı aşılaman benim bu daha ilk
Bugün 14. Günün mü öyle oluyor canım insan korkuyor ama bana bu ay bi deli cesareti geldi ta 5.gün yaptım pozitif sonra dün yaptım 10.gündü yine pozitif ti ama tabi ovitrelle etkisi kesin elimde bir tane test kaldı onuda 4-5 gün daha bekleyip yapacam benimde ilk aşılamamdı yumurta çatlatma tedavisini de 2. Görüşüm bu ay inşallah hayırlı haber almak nasip olur bi iğne ilaçlar da baya ağır çünki

Bugun 15. Günüm artık günleri tam takip etmiyorum. Çatlatma iğnesinin etkisinin 10. Günden sonra geçtiğini duymuştum ama inşallah testlerin başladığı gibi pozitifle devam eder ben iğne ile aşılama yaptırdım benim ücretim 4.000 tuttu özel klinikte yaptırdım ama olsun sonucu güzel olur inşallah 😂

Bugun 15. Günüm artık günleri tam takip etmiyorum. Çatlatma iğnesinin etkisinin 10. Günden sonra geçtiğini duymuştum ama inşallah testlerin başladığı gibi pozitifle devam eder ben iğne ile aşılama yaptırdım benim ücretim 4.000 tuttu özel klinikte yaptırdım ama olsun sonucu güzel olur inşallah 😂
Kız nasıl duruyorsun ben çatlamıştım şimdiye kadar 🤣🙈doktorun kaçıncı gün yap demişti canım testi inşallah tutar canım hepimizinki hayırlısı ile biraz pahalı yaptırmışsınız kuzum da hastane iyi bi özel hastane ise pahalı oluyor olsun önemli olan sonuç inşallah tutunur sana bebişin 🤗🤲🏻

İnşallah kuzum özel bi hastanede oldu aşılamam ondan pahalı tuttu sanırım inşallah tutmuştur 1.5 yıldır test yapmaktan ve negatifi görmekten bıktıım için yapmıyorum artık birde çalışan bir kadınım kendi dükkanım var bayan kuaförü orda kafam hep meşgul aklıma bile gelmiyor 😂 4 temmuzda yap demişti progestan hap bitince 💐

İnşallah kuzum özel bi hastanede oldu aşılamam ondan pahalı tuttu sanırım inşallah tutmuştur 1.5 yıldır test yapmaktan ve negatifi görmekten bıktıım için yapmıyorum artık birde çalışan bir kadınım kendi dükkanım var bayan kuaförü orda kafam hep meşgul aklıma bile gelmiyor 😂 4 temmuzda yap demişti progestan hap bitince 💐
Benimkide özeldi kuzumda küçük bi yer o yüzden baya uygun yaptırdım ben doktor muayene ücreti ile birlikte 700 liraya yaptırdık ondan önce memorial hastanesine gidiyorduk maddi yönden bizi sarsmaya başladı aynı bende öyle ilk yıl özelliklede 4-5 tane test yapıyordum halbuki adet gecikmesi ni beklesem kendime de boşa stres yaptırmamış olurdum ama işte insan tutamıyor kendini ayy ne güzel çalışman ben evdeyim 2 yıldır çalışmıyorum oda strese sebeb oluyor işte evde dur dur illaki aklına geliyor insanın aaa bak sanada progestan vermiş bi benim doktorum vermedi galiba ya hamile kalırsan muayenede gerek görürsem veririm dedi hocam şansı artırmak için verseniz dedim

Kuzum genelde hapı veriyorlar tutunmasını sağlayıp düşmesini engelliyormuş yinede bak sen olmadı gebe kaldığında doktorunu değiştirirsin takma kafana sakın taksanda tutacak takmasanda herşekilde allah nasip ederse gebe kalacaksın zaten üzmeyelim kendimizi sende belirti var mı bnde kalmadı hiç biraz yorgunluk var özür diliyerek yazıyorum kabızlık var arkadasım ama sıcaktanda olabilir izmir çok sıcak çünkü 😂

Kuzum genelde hapı veriyorlar tutunmasını sağlayıp düşmesini engelliyormuş yinede bak sen olmadı gebe kaldığında doktorunu değiştirirsin takma kafana sakın taksanda tutacak takmasanda herşekilde allah nasip ederse gebe kalacaksın zaten üzmeyelim kendimizi sende belirti var mı bnde kalmadı hiç biraz yorgunluk var özür diliyerek yazıyorum kabızlık var arkadasım ama sıcaktanda olabilir izmir çok sıcak çünkü 😂
İşte o yüzden istemiştim bende canım fitil olarak kullanılan varmış ondan istemiştim vermedi kanama bozukluğu yapabilir dedi aynen canım yeterki Allah ol desin🤗kız sıcaktan ishal olunmuyormuydu😅🙈kabızlık da gebelik belirtisi arasında aslında yorgunlukda öyle canım benim kasığımda çok ağrım vardı 2 gündür bugün daha azalmış sızı şeklinde var ama 3 tane yumurtam vardı belki küçük olanlar sonradan çatlıyor onun ağrısı da olabilir onun dışında pek bişey yok bende başım çok ağrıyor stresten büyük ihtimal oda onun dışında şuan bendede başka bişey yok bide afedersin gaz oluyor bende midemde de oluyor 🙈daha bugün aşılamanın 9.Günü daha benim var çok sabırsızlanıyorum ama

Valla doğrudur ishalda olabilir 😂 kendimi umutlandırmamak için hep tersine yoruyorum gaz sancısı bnde 10 gün kadar olmuştu bitti ama oda spermler yıkanıyor ya ondan dediler bana inşallah kist yapmaz çatlamayan yumurtlar zaten gebelik belirtileri 4. Haftadan sonra başlıyormuş şimdi imkansız yani biz biraz belirti arıyoruz bakalım ne olacak valla senin heyecanın benide hayecan yaptı 😂

Valla doğrudur ishalda olabilir 😂 kendimi umutlandırmamak için hep tersine yoruyorum gaz sancısı bnde 10 gün kadar olmuştu bitti ama oda spermler yıkanıyor ya ondan dediler bana inşallah kist yapmaz çatlamayan yumurtlar zaten gebelik belirtileri 4. Haftadan sonra başlıyormuş şimdi imkansız yani biz biraz belirti arıyoruz bakalım ne olacak valla senin heyecanın benide hayecan yaptı 😂
Aaaa o gaz ondanmı oluyor muş sperm yıkamadan dolayı bilmiyordum ama böyle acayip bi gazdı şifa olsun diye pırasa yedim geçen o yaptı zannettim sonrasında da devam etti demekki ondan mış canım 🤣inşallah kuzum kist olunca adet gecikiyormuş galiba. Ayy aynen 6 haftada hatta belirti yaşanıyor diyede duydum ben bizimkide bi umut canım ben tutacam ama kendimi senin gibi geçen ay ovitrelle kullandığım da 17.gün regl olmuştum belki 1 7.güne kadar beklerim

şifa olsun canım 😂 bekle kuzum bekle ne kadar heyecan olursa sonu o kadar hüsran oluyor
Aynen canım bugün 10.gün oldu tam ovitrelleninde 12.günü 5 gün daha bekleyim Nisan ayında ovitrelle kullandığımda 12.gün tamamen atılmıştı iğne etkisi vücudumdan sen test yaptın mı 16.Günün demi kan ver istersen canım direk inşallah hayırlı haberler alırsın banada umut olur 🤲🏻🌹

Bide suyu felan çok içincede atılırmış o iğnenin etkisi bende 3 buçuk litre felan içerim su delisiyim ondanda etkisi çabuk geçiyor galiba

Kuzum selam idrar testi yaptırdı bana müşterim zorla evet 16. Günüm silik çizgi çıktı ama sıcaktanda olabilir kuruma çizgisi yani ama bilemiyorum akşam belki kan vermeye gidebilirim sende durumlar nedir

Kuzum selam idrar testi yaptırdı bana müşterim zorla evet 16. Günüm silik çizgi çıktı ama sıcaktanda olabilir kuruma çizgisi yani ama bilemiyorum akşam belki kan vermeye gidebilirim sende durumlar nedir
Kaçıncı dakikada çıktı canım bence var dır kuzum kan ver hiç durma bile dediğin gibi emin olursun 😍😍🥰benimde ağrım var kasığımda 10. Gün bugün bende pazar sabah yapacam kuzum testi hayırlısı

İlk çıkmadı 2 dakika olmadan çıktı ama kuruma çizgisi olabilir çokta takmadım açıkcası inşallah sende çift çizgiyi görürsün kuzum benim ❤️ Kan testi yapıp akşam sana yazarım eşim çok ısrar ediyor çünkü

İlk çıkmadı 2 dakika olmadan çıktı ama kuruma çizgisi olabilir çokta takmadım açıkcası inşallah sende çift çizgiyi görürsün kuzum benim ❤️ Kan testi yapıp akşam sana yazarım eşim çok ısrar ediyor çünkü
Bencede yap canım kesin çıkar artık 16 mı 17. Gün mü oldu senin valla iyi dayandın keşke bende öyle olsam test yapıp yapıp stres yapıyorum kendime sonucu yazmayı unutma inşallah pozitif yüksek bi değer çıkar 🤲🏻🤗🥰

X