Aşılama süreci, kızlar yorumlayın lütfen

suudee10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2024
45
12
24
Kızlar pazartesi günü aşılama yapıldı,bugün 3 güne girdik artık. Çok ağrılarım oldu ve şeffaf akıntım var. Aşılama yaptırıp bunları yaşayanlar var mı? Bir sorun mu var acaba ?

Ağrı olması çok iyi yumurtanın çatladığını gösteriyor. Akıntı da çatlama akıntısı. İnşallah tutunur ❤️

merhaba,

bende o süreçlerden geçtim. aşılama süreci boşunda hep karnım şişikti. ağrım vardı. zor geçmişti.

Kızlar pazartesi günü aşılama yapıldı,bugün 3 güne girdik artık. Çok ağrılarım oldu ve şeffaf akıntım var. Aşılama yaptırıp bunları yaşayanlar var mı? Bir sorun mu var acaba ?
Benimde pazartesi yapıldı porogestan kullanıyorum.bende de var akıntı ilk gün bel ağrısı kasık ağrısı çoktu giderek azaldı şimdi de kasıklarımda batma oluyor inş tutar.ilaç ne kullandınız

Progestan fitil kullanıyor musunuz? Ben hiç ağrı yaşamadım bugün aşılamanın 5. Günü. Çatlatmanın 7. Günü. Aşılama gününden beri sabah akşam Progestan fitil kullanıyorum. Sadece su gibi akıntım oluyor. Başla hiç belirtim yok bekliyorum.
Ha bir de çatlamanın ertesi günü kuyruk sokumum belim çok ağrıdı başka da olmadı

Progestan fitil kullanıyor musunuz? Ben hiç ağrı yaşamadım bugün aşılamanın 5. Günü. Çatlatmanın 7. Günü. Aşılama gününden beri sabah akşam Progestan fitil kullanıyorum. Sadece su gibi akıntım oluyor. Başla hiç belirtim yok bekliyorum.
Ha bir de çatlamanın ertesi günü kuyruk sokumum belim çok ağrıdı başka da olmadı
Duphaston kullanıyorum sadece, aramızda bir gün varmış inşallah bebişler bizimledir ❤️

Benimde pazartesi yapıldı porogestan kullanıyorum.bende de var akıntı ilk gün bel ağrısı kasık ağrısı çoktu giderek azaldı şimdi de kasıklarımda batma oluyor inş tutar.ilaç ne kullandınız
Formata ve gonal f kullandım ovitrelle çatlatma iğnem

Kızlar bende 5 martta çatlatma iğnesi vuruldum 7 martta aşılama oldum cuma günü beta verdim (Aşılamanın 8.günü) beta 0 çıktı.Salı kan verdim bidaha (Aşılamanın 12.günü) beta 0.20 çıktı. Adetime 1 gün kaldı.Yükselme ihtimali var mı sizce ?
Bugün aşılamanın 14.günü oldu gece 00.00 olduğu için 14 diyorum.Çatlatma iğnesinin de 16.günü henüz adet olmadım. Sizce yükselme görür müyüm ?

Kızlar bende 5 martta çatlatma iğnesi vuruldum 7 martta aşılama oldum cuma günü beta verdim (Aşılamanın 8.günü) beta 0 çıktı.Salı kan verdim bidaha (Aşılamanın 12.günü) beta 0.20 çıktı. Adetime 1 gün kaldı.Yükselme ihtimali var mı sizce ?
Bugün aşılamanın 14.günü oldu gece 00.00 olduğu için 14 diyorum.Çatlatma iğnesinin de 16.günü henüz adet olmadım. Sizce yükselme görür müyüm ?
İlk kez bu süreçten geçiyorum, maalesef bi bilgim yok. Ama inşallah yükselir ve bebiş gelir 😍 Rabbim en hayırlısını kolaylıkla versin ❤️

Tabiikide ederim, öncelikle stres yapma ( bende çok gerginim aslında) bir anneye evladı tam ihtiyacı olduğu anda gelir, hepimiz sabredicez 🥹😍
Evettt kesinlikle 🥹 anne kelimesi bile çok hassas hissettiriyor beni , siz ne kadar zamandır istiyorsunuz bizim 3 yıldır olmuyor

Bizim daha 1,5 yıl aslında yaşımda daha genç ama nasıl istediğimi anlatamam, bir gelse evimiz dünyamız mükemmel olucak. Şimdiden herşeyi belli, hazır 🧸💛🧿
Evetttt 🥹 rabbim tez zamanda sağlıklı sıhhatli eli ayağa düzgün bir tane benek nasip etsin hepimize , kimsenin kucağı boş kalmasın amin 🤲🤲

X