Aşılama Aşılama süreci öncesi ve sonrası

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba hanımlar . İkinci aşılamam. 11. Gün bugün . Aşılama ile hamile kalanlar bana bilgi verebilir mi belirtileriniz neydi ?
Bende şuan batmalar şişkinlik gaz sancısı sık tuvalete çıkma gibi durumlar var hamile olabilir miyim ? Bir de akıntım var ama ilk kez kokulu bir akıntı bu

merhaba hamıle mısınız

Merhaba bende egede aşılama tedavisine başladım ama benimkisi iğneli, acaba siz iğneli yaptırırken kaç dozla başlamıştıniz

Amin cnm insaAllah
Peki sen ganolf kaç dozda kullanıyorsun acaba

Merhaba bende egede aşılama tedavisine başladım ama benimkisi iğneli, acaba siz iğneli yaptırırken kaç dozla başlamıştıniz
merhaba bana fostimon verdi 75 lik 13 adet iğne ben 11 tanesini kullandım işlem oldu sonrasında 11 tane yeterli geldi ilaç raporu çıkartıyor rapor 3-4 gün sonra çıkıyor ilacınızı ya tanıdık eczane varsa ordan alabilirsiniz rapor sonra çıkcak deyip eğer yoksa üniversite eczanesi var hastahanenin tam karşısında oraya gidin ilaç raporum çıkmadı ilaca başlamam lazımmış deyin beni buraya basriye hemşire gönderdi derseniz yardımcı oluyolar

Teşekkürler cevabiniz için ama bende durum biraz farklı çokça aksilikler oldu. 2 tüp bebeği raporlu yaptik3. Tüp bebeğe de raporlu olarak başladik. İlaçları aldik ganolf ve cetrotide 3 gün kullandıktan sonra arayıp Raporlu olmuyor bazı maddeler değişti dediler vs. Bazı karışıklıklar oldu işte ve ben tüp bebek için 175lik ganolf kullanirken aşılamaya gecildi ve 100luk kullanmaya başladım ve pco var ve bence sağlıksız başladı. Bazı ihmaller yüzünden bu yonden tereddutluyum. Sizce de aşılama için doz olarak yüksek bir başlangıç değil mi

Bende 3 Haziran'da aşılama oldum bekliyorum beklemek çok yorucu Allah'ım inşaallah herkese pozitif sonuç görmeyi nasip etsin. Stres yapmamak mümkün değil

Merhaba, 12 aydır korunmuyorduk ben de pkos var diğer değerlerimiz sağlıklı son 6 ay femera kullandım ovitrella ile 2 aydır ise kendi lensine yumurtam çatlamaya başladı spor ve yürüyüş yaptığım için etkisi oldu sanırım. Doktorum bu ay son kez femera iç eğer bu ayda olmazsa aşılama veya ilaç tedavisine başlayacağız dedi daha adetime 7-8 gün var fakat bir göğsümün ucu çok acıyor dokununca bir belirti olarak sayabilir miyim?
Hem bebek istiyoruz hemde tedavi süreçşeri beni korkutuyor 29 yaşındayım aşılama da hormon vs. Bir sakıncası olur mu?
İnşallah bu ay tutmuştur o ayrı konu tabi. Allah herkesin dualarını hayırlısı işe kabul etsin

doktor kontrol ettiyse durumunuza göre vermiştir dozunu bana fostimon 75 vermişti düşük olmasıda bence iyi değil geç olgunlaşıyo çünkü gonalf kullandım bende geçen yıl özelde onda 10 günde aşılamam olmuştu bunda 15 günü buldu 3. günü kontrole gitmiştim araya hafta sonu giriyor diye hiç gelişmemiş demişti birde bana inofolic vermişti suda çözünen toz karışım onu içmiştim faydası varmış yumurta gelişimine

Doğrudur zaten benim de işler karıştı yine tüp bebeğe geçildi 175 olarak devam ediyorum yine
İnofolik derken folik asit olaraka mı kullaniyorsunuz
Bende inofolik combi adinda bir folik asit kullaniyorum

Doğrudur zaten benim de işler karıştı yine tüp bebeğe geçildi 175 olarak devam ediyorum yine
İnofolik derken folik asit olaraka mı kullaniyorsunuz
Bende inofolik combi adinda bir folik asit kullaniyorum
bana ilk aşılamada femara kullanırken vermişti takviye olarak yumurta gelişimine fayda sağlar demişti bende de pco görünümü varmış ama değerlerim normalmiş ben neyim bilemedim :)

bana ilk aşılamada femara kullanırken vermişti takviye olarak yumurta gelişimine fayda sağlar demişti bende de pco görünümü varmış ama değerlerim normalmiş ben neyim bilemedim :)
İşte bende pco var hem kalitesi için hemde zaten biz kilo almaya elverisliyiz bu süreçte kilo almamak içinmiş bu folik asit ve geçirdiğim 3 tüp bebekte de hiç kilo almadım doğrusu

Merhaba kizlar nereye gidecem bilemedim aşılama süreci varbenimde ama ben bu arada hastayım boğaz ağrısı burun tıkalı falan bugün doktor klomen verdi beş gün kullan haftaya cuma kontrol var aricam dedi atarlı bilmiyorum bugün aramış kan vermiştim telefonu duymamisim sonrada mesai bitti heralde kan değerlerim kötü çıktı neyse benim sürecinde böyle

Merhaba ben de bugün aşılsma oldum drunuz size çatlatma ipnefinden kaç saat sonra aşılama yaptı bana bir sürü ipne hap verdi bugün başla dedi ilaçlara ama endişeliyim çünkü 25.saatte aşılama oldu 36.40.saatte çatlıyosa benberken almış olursam tumurta çatlxmadına da engel olur diye endileleniyorum yarın başkamayı düşünüyorum o yüzden çok acil cvplarsanız çok sevinirim. Tşkler

Sonuçta yaptıkları saatte olup geçmiyor her şey belli bir süre devam ediyor içeride o işlem . Yani sprem içeride belli süre kalıyor. Endişelenmeyin hayırlısı ne ise o olsun içinizi ferah tutun. Zaten doktorlar her şeyi ayarlayıp öyle yapıyorlar bu işlemi . Bir şey olmaz umarim

BEnde Çarşamba günü aşılama oldum ilk gün ağrı oldu sonra karın ağrısıyla devam etti bugün daha iyiyim inşaallah hayırlı sonuçlar alırız
Hayırlı olsun öncelikle:) kaç tane yumurtaniz gelişmişti ve boyutları kaçtı hatırlıyor musunuz?benim asilamanun iptal olma ihtimali var da o yüzden soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…