Gebeliğe Hazırlık Aşılama süreci

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen mesela benim kuzenime doktor yumurtlama tembelligi var tüp bebek dışında asla olmaz demişti sonra iki kere iğne yaptırdı çatlatma iğnesi hatta ilk ay catlamadi öbür ay iki tane iğne ile catlattilar yine tutmadı sonra öbür ay yipraninca tedaviyi komple bıraktı belli bir süre ara vericem dedi sonra o ay hamile olduğunu öğrendi belkide akışa bırakınca daha iyi geliyor psikolojik olarak bilemedim bizde bı akışına bırakalım bakalım hayırlısı olsun hepimiz için ❣️
Vakti vardır dedikleri şeye inanıyorum vakti gelince olacak inşallah 🙏🏻 mutsuz değilim zaten düşük bi ihtimaldi aşılama. Allah her şeyin beterinden korusun sağlığımız yerinde olsun her şey olur her şey düzelir ileride kendimizi üzdüğümüz zamanları hatırlamayız bile.

Vakti vardır dedikleri şeye inanıyorum vakti gelince olacak inşallah 🙏🏻 mutsuz değilim zaten düşük bi ihtimaldi aşılama. Allah her şeyin beterinden korusun sağlığımız yerinde olsun her şey olur her şey düzelir ileride kendimizi üzdüğümüz zamanları hatırlamayız bile.
Aynen canım ne güzel demişsin valla

Merhaba benim de adetim biteli bir kaç gün oldu. Eşim ameliyat oldu 6aydan önce aşılama yapmam artık diye düşünüyorum. Zaten eşimin ameliyattan fayda görmesi bir seneyi bulurmuş. Bi süre gebelik çabalarını ertelemiş bulunduk

Merhaba kızlar nasılsınız ne durumdasınız ben regly tarihimi bekliyorum ikinci deneme için bir de bu aşı için diyorlar ki iki ay boyunca çocuk için engelmiş eşim duymuş siz ne düşünüyorsunuz doğru mu bu bilgi

X