AŞILAMA SÜRECİM 20 ARALIK

Ne güzel maşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin belirtileriniz neydi ilk aşılama mı
Amiiiin insallaaaaah hayırlısıyla insallah güzel sonuclar alalım da . Evet ilk aşılamam fazlasıyla kasık agrım ve göğüs hassasiyeti yasadım baska bir durum olmadı

Amiiiin insallaaaaah hayırlısıyla insallah güzel sonuclar alalım da . Evet ilk aşılamam fazlasıyla kasık agrım ve göğüs hassasiyeti yasadım baska bir durum olmadı
Ayy ne güzel şu an umut oldunuz bana gün aşırı ilişki önerdiler mi sizede yoksa tek aşılama ile mi kaldınız kusura bakmayın soruyorum ama

Ayy ne güzel şu an umut oldunuz bana gün aşırı ilişki önerdiler mi sizede yoksa tek aşılama ile mi kaldınız kusura bakmayın soruyorum ama
İlk iki gün sabah ve aksam dediler . Sonrası için bişey söylemediler . 2 gün sonra zaten progestana basladım

Merhabalar bufün test verdim 261 cıktı sizinle paylasmak istedim
Çok sevindim maşallah. Sağlıklı bir hamilelik geçirmeniz dileğiyle gözünüz aydınnn. Ben çok streslendim durduk yere olmayacak hissine kapıldım. Siz ne kadar süre dinlendiniz bir de çoğu yerde duş alınmayacak birkaç gün diye okudum. Şimdi evde günlük iş yapacağım çamaşır makinesine eğilme vs gibi yere düşeni alma bir şey olmaz dimi

Şöyle söyliyim belki yapıya göre değişiyordur ama ben kendimi hiç kısıtlamadım en son kasık agrılarım artınca o da 10. Gün ve sonrasında hareketimi biraz hafiflettim onun dısında kartepeye gittim ve düştüm bile nasip işi anlayacagınız

Kesinlikle nasip işi Allahın takdiri pozitif sonuçlanırsa haber veririm ben de

Merhabalar bizimde sorunumuz sperm ileri hızı ne kullandınız biz bir çok şey kullanmamıza rağmen bir türlü yükselmedi bir kere yükseldi onda da o ay hamile kaldım ama bebeğimin 8. Haftada kalbi durdu şuan aşılamanın 4. Günü ileri hızda problem olup aşılamada başarı yakalayanlar var mı bildiğiniz

seni o kadar iyi anlıyorum ki bende 5 ay öncesinde bebeğimin 8. Haftasında kalbi durduğu için küretaj oldum bu aylarda doğuma diye girmem gereken doğumhaneye kürtajdan sonra ilk defa aşılamaya girdim o kapının önünde yaşadığım duyguyu tarif bile edemem içimde kocaman bir acı var ben girerken bebek çıkarıyorlardı kapıda sevinçli heyecanlı aile bekliyordu benim nasibime de doğumhaneye girmek küretaj ve aşılama için oldu bebeğimi aldıkları çatala bu defa aşılama için yattım önüme gelen stres yapma üzme kendini diyor gelde üzme hadi kolaydan çocuk sahibi olmuş ilk aydan hamile kalmış insanlara ne kadar kolay geliyor stres yapma demek 2 buçuk yıl az değil ömürden gidiyor Allahım inşallah isteyen hakeden herkese anneliği babalığı tattırsın çevremde her hamile kalanı duyduğumda artık içim buruklaşmasın ağlama isteği gelmesin istiyorum insanların sevincine ortak olamaz hale geldim

Arkadaşlar ayın 22 sinde çatlatma iğnesi oldum 36 saat sonra ilişki yaptım 35. Saat karın ağrısı yaşadım ve 36. Saatte ki ilişkide ağrım oldu şimdi yumurtlama dönemini ayın 23 ya da 24 ünü baz alacağım değil mi ? Yani 23 ve 24 de ilişki yaşamıştım 24 ünü baz alırsam 9 u regl tarihim çatlatma iğnesinden sonra kaçıncı gün pozitif gördünüz ya da kaçıncı gün regl oldun yardım eder misiniz teşekkürler

merhaba şu an ki durumuz nedir. Doktorunuzdan memnun musunuz.Benimde çikolata kisti var. çocuk için uğraşıyoruz tabiki yaş faktörü de var.baska da öyle ciddi bir sorunumuz yok ama dr dr gezmekten çok yoruldum artık.insan sonucu görmek istiyor bir süreden sonra.o yuzden sonucunuzu merak ettim.dr yeşim hanımı çok duydum.yazmak istedim.inşaallah güzel sonuç almışsınızdır.

merhaba. Ben iş seyehatlerinden dolayı yeşim hocaya gitmem gereken tarihte gidemedim. İki ay geçti ilk aşılamamın sonucundan. İki aydır adet günlerimde gitmem gerekirken gidemedim. Yeşim hoca çok çok pozitif biri içiniz rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Ben herkese öneriyorum. Bende ilk giderken çok gerilmiştim acaba nasıl biri diye ama şok olmuştum tanıştığımızda. Kaç özel hastane doktoruna gittim ben Yeşim hoca kadar ilgilisini anlayışlısını naziğini görmedim. Canım hocam canım doktorum

Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için tesekkur ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…