Aşılama sürecim

C120299

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
167
93
25
Kızlar bugün 3. Aşılamam için ilk adımı attım çok stresliyim sizce tutar mı ne diyorsunuz veya olan var mı aranızda 3.aşılama

Umudunu kaybetme inşallah tutar ben 4 defa denedim olmadı boşuna masraf edip üzüntü yaşadım o paraya zaman kaybı direk tüp bebek yaptırabilirdim diyorum simdi . İnsallah bebişin bu defa gelir üzmez seni 🫶

Umarım güzel bir sonuç alırsınız ve hiç stres yapmayın bazı şeyler olacağına varır size umut olsun diye söylüyorum benim ilk aşılamam tuttu 12 haftalık gebeyim şu an . Darısı size ve isteyen herkesin başına inşallah

Umarım güzel bir sonuç alırsınız ve hiç stres yapmayın bazı şeyler olacağına varır size umut olsun diye söylüyorum benim ilk aşılamam tuttu 12 haftalık gebeyim şu an . Darısı size ve isteyen herkesin başına inşallah
İlk aşılamada belirtileriniz neler oldu benimde ilk aşılamam🌸🤲🏻

İlk aşılamada belirtileriniz neler oldu benimde ilk aşılamam🌸🤲🏻
Umarım pozitifi görürsünüz 🤲 Yani değişik hiç bi belirtim yoktu adet belirtilerim ile birebir aynıydı adet olmaya hazırlamıştım kendimi evde pedim bitmişti ped bile almaya gittim hasta olacağım diye. Göğüs hassasiyeti, bacak ağrısı ve bel ağrısı fazlasıyla yaşadım diyebilirim . Darısı size inşallah

Umarım pozitifi görürsünüz 🤲 Yani değişik hiç bi belirtim yoktu adet belirtilerim ile birebir aynıydı adet olmaya hazırlamıştım kendimi evde pedim bitmişti ped bile almaya gittim hasta olacağım diye. Göğüs hassasiyeti, bacak ağrısı ve bel ağrısı fazlasıyla yaşadım diyebilirim . Darısı size inşallah
Bende sağ tarafta bel ağrısı çok yaşıyoum 6. Günüm aşılamada sizde bölyşe bi şey olmuşmuydu

Bende sağ tarafta bel ağrısı çok yaşıyoum 6. Günüm aşılamada sizde bölyşe bi şey olmuşmuydu
Evet benim yumurtlamam sağdan olduğu için sağ kaşığımda ekstra bir baskı vardı, bel ağrısı zaten çok yoğun yaşadım

Belki benim de tutabilirdi ama biraz bilinçsiz davrandım yani dikkat etmedim olacağı varsa olur dedim evi de süpürdüm yani bilmiyorum hadi o olmadı ikinci olur dedim oda olmadı şuan üçüncü ama çok yoruldum yolu ayrı bir yoruyor beklemesi ayrı bir yoruyor belki de boşa zaman harcıyoruz direk tüp bebek yaptırsak onunda kesin tutacağı belli değil

Benim yarın tekrar ultrasonum var bakalım ne diyecek
Hadi hayırlısı olsun güzel güzel sonuçlar olsun ,bende iğneden sonra 7. Gün bugün dayanamayıp test yaptım yalancı pozitif ihtimalini göze alarak ama sonuç şaşırttı ben kesin iğne etkisinde 2. Çizgi beklerken kocaman negatif çıktı bu iğnenin etkisi gecti demek galiba 🧐

Yumurtalarıma duyduğum kadarıyla birine 16 dedi birine 10 dedi birine de 12 dedi 300 ml kullanıyorum günlük 50 ml vuruyorum
selam canım bugün kontrolüm vardı 11-12mm dedi yeniden gonal f 450 devam 2 kutu daha aldım. 162.5 dozda kullanıyoruz biz günlük. 3 gün gidiyor bir kutu. cumartesi kontrol. herşey yolunda giderse pazartesi çatlatma çarşamba aşılama.

selam canım bugün kontrolüm vardı 11-12mm dedi yeniden gonal f 450 devam 2 kutu daha aldım. 162.5 dozda kullanıyoruz biz günlük. 3 gün gidiyor bir kutu. cumartesi kontrol. herşey yolunda giderse pazartesi çatlatma çarşamba aşılama.
İyi bakalım hadi hayırlısı olsun ben çatlatmamı dün 23.00 da yaptım cuma da aşılamam olacak hayırlısıyla

X