AŞILAMA TEDAVİSİ

mermaid3434

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
416
165
31
ben de bugün aşılama yaptırdım ve sedyede sadece 10 dakika yattım ve idarara sıkışık olduğum için 10. dakikada kalkıp hemen tuvalete gittim bi sıkıntı olur mu

Yagmurrrrrr

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
138
68
28
Merhaba arkadaşlar aşılamadan sonra sürekli yatmalımıyız yani kendimize dikkat etmelimiyiz
Acaba ben aşılama yaptirdim tutmadı çok hareketiydim temizlik falan yaptim ondanmi tutmadı sizce

Livagul

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
486
279
ben de bugün aşılama yaptırdım ve sedyede sadece 10 dakika yattım ve idarara sıkışık olduğum için 10. dakikada kalkıp hemen tuvalete gittim bi sıkıntı olur mu
Belli oldu mu cqbim hamile misin

Tubamerwe

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
291
119
30
Ne güzel ya bende ilk asilamam pko hastasıyım klomen ve gonal f 450 iki kutu kullandım 21 mm olmuştu sağda çatlatma iğnesi vuruldum ve sonrası Çarşamba asilama oldu tutar mı inşallah . Sonra neler neler yaptınız ben yatıyorum 3. Günüm

i006

Mutlu olmayı bileceksin her daim...
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
6.660
7.515
Ne güzel ya bende ilk asilamam pko hastasıyım klomen ve gonal f 450 iki kutu kullandım 21 mm olmuştu sağda çatlatma iğnesi vuruldum ve sonrası Çarşamba asilama oldu tutar mı inşallah . Sonra neler neler yaptınız ben yatıyorum 3. Günüm
1. Gün yattım sadece diğer günler normal yaşadım. Yürüyüş yaptım

yellowaseline

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
1.534
1.295
Ben de aşılama ile hamile kaldım. Bol su için ve ben avakado yemiştim her gün, doktor demişti. Allah’a şükür tuttu, senin de tutar inşallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2021

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 3 gün kaldı.

Vernix (bebeğinizin cilt yüzeyinde bulunan kremsi koruyucu madde) doğum sırasında hala bulunuyorsa bu genelde bebeğin sırtında bulunur. Bebeğin cildindeki vernix ayrışırken, berrak ve açık sarımcı renkteki amniyotik sıvı süte benzer bir hal alır. Bu evrede bebek 700-1,000 ml amniyotik sıvı ile çevrelidir. Doğum tarihi geçerse non-stres testleri yapılır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yellowaseline

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
1.534
1.295

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2021

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 3 gün kaldı.

Vernix (bebeğinizin cilt yüzeyinde bulunan kremsi koruyucu madde) doğum sırasında hala bulunuyorsa bu genelde bebeğin sırtında bulunur. Bebeğin cildindeki vernix ayrışırken, berrak ve açık sarımcı renkteki amniyotik sıvı süte benzer bir hal alır. Bu evrede bebek 700-1,000 ml amniyotik sıvı ile çevrelidir. Doğum tarihi geçerse non-stres testleri yapılır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın