Aşılama Aşilama ve catlatma ignesi tecrubesi olanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben bunu hem bir doktor hem de hasta olarak söylüyorum kesinlikle özel. Çünkü hassas bir durum ve karşıdan anlayış, sabır bekliyorsunuz haklı olarak. Ne yazık ki devlette her şey acele veya ne bilim yeterince özenli gelmiyor bana ben özeli tavsiye ederim.
Kesinlikle katılıyorum devlet baştan savma derdinde ama özelde direk tüp bebeğe yonlendiriyo

Ama anlamadığım sende de eşinde de bişey yoksa neden aşılamadan fayda gormeyesiniz ki? Aşılama daha az maliyetli ve kesinlikle çok daha az yıpratıcı bir süreç önce kesinlikle bunu denemeni tavsiye ederim.
Aslında biz aşılamaya sıcak bakioduk doktor aşılamanın da %15 ile %30 arasında tutma sansi olduğunu tüp bebek de bu şansın daha fazla olduğunu söyleyerek tüp bebeğe yonlendirdi

Hangi şehirdesşn Canım google arat istersen erkekte DNA hasarı diye herşey normal ama DNA hasarı çıkabiliyor benim eşimdede çıkmıştı 1 ayda tedavi edildi

Aslında biz aşılamaya sıcak bakioduk doktor aşılamanın da %15 ile %30 arasında tutma sansi olduğunu tüp bebek de bu şansın daha fazla olduğunu söyleyerek tüp bebeğe yonlendirdi
Ya evet bu doğru ama tüp bebek o kadar zor ve sancılı bir süreç ki hani elbette mecbur kalınırsa o da olur. Ama neden daha kolay ucuz ve stressiz bir yöntem varken denemeyesin ki. Sonuçta tıbbi olarak da sıralama bu şekilde aşılama olmazsa tüp bebek. Sen bilirsin ama biraz da para tuzağı bu işler

Ya evet bu doğru ama tüp bebek o kadar zor ve sancılı bir süreç ki hani elbette mecbur kalınırsa o da olur. Ama neden daha kolay ucuz ve stressiz bir yöntem varken denemeyesin ki. Sonuçta tıbbi olarak da sıralama bu şekilde aşılama olmazsa tüp bebek. Sen bilirsin ama biraz da para tuzağı bu işler
Kafam o kadar karışık ki bazen diyorum adam akıllı bi tedaviye başlayım sırasıyla devam ettiririm gidiyim bazen de allah nasip etcek olduktan sonra bi şekilde gelcek zaten o bana diyorum birakiyorum

X