Aşılama Aşılama Yaparken Sperm degerleriniz nasildi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

napoli12

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
9
5
34
Merhaba kızlar Perşembe günü aşılama yaptırdık... Aşılama öncesi eşimin sperm değerleri
Yikama oncesi
Ml de 23 Milyon
A hareket (ileri hizli) 0
B hareket (ileri yavas) 72

Yok ama sonrası
Ml de 38 Milyon
A hareket (ileri hizli) 2
B hareket (ileri yavas) 89

Şeklinde cıktı. Sizlerin aşılama öncesi değerleri nasıldı aşılamaniz tuttu mu acaba hepimiz hakkında hayırlısı olur inşallah...

Doktor morfoloji testinin çok gerçekçi olmadığını spermlerin boyanarak öldüğünü ve dolayısıyla sonuçların hatalı çıkacağını söyledi başkent hastanesinde morfoloji bakilmiyormus... Daha önce medline hastanesinde morfoloji 2 çıkmıştı. Siz aşılama yaptirdinizmi

Merhaba kızlar Perşembe günü aşılama yaptırdık... Aşılama öncesi eşimin sperm değerleri
Yikama oncesi
Ml de 23 Milyon
A hareket (ileri hizli) 0
B hareket (ileri yavas) 72

Yok ama sonrası
Ml de 38 Milyon
A hareket (ileri hizli) 2
B hareket (ileri yavas) 89

Şeklinde cıktı. Sizlerin aşılama öncesi değerleri nasıldı aşılamaniz tuttu mu acaba hepimiz hakkında hayırlısı olur inşallah...
Benim eşimde de ileri hızlı hareketlilik 0 dı. En son yaptırdığımızda (3.deneme) 76 milyondu .ama yine de tutmadı maalesef. Tüp bebekte hemşire demişti aşılamada yıkama olduğu için hem spermleri öldürüyor hem de yıkanan spermin hareketi kalmıyor diye . Zaten ilk gittiğim doktor direkt tüp bebek önermişti ama o zaman değerimiz 20 milyondu. Zamanla katlandı ama aşılamalarla sonuç alamayınca tüp bebeğe geçtik çok şükür ki sonucumuz olumlu oldu 🤲🏻
allah sana da nasip etsin inşallah aşılama da yavruna kavuşursun . Seni ümitsizlendirmek istemedim yanlış anlama sadece başıma geleni söyledim 🥺

Benim eşimde de ileri hızlı hareketlilik 0 dı. En son yaptırdığımızda (3.deneme) 76 milyondu .ama yine de tutmadı maalesef. Tüp bebekte hemşire demişti aşılamada yıkama olduğu için hem spermleri öldürüyor hem de yıkanan spermin hareketi kalmıyor diye . Zaten ilk gittiğim doktor direkt tüp bebek önermişti ama o zaman değerimiz 20 milyondu. Zamanla katlandı ama aşılamalarla sonuç alamayınca tüp bebeğe geçtik çok şükür ki sonucumuz olumlu oldu 🤲🏻
allah sana da nasip etsin inşallah aşılama da yavruna kavuşursun . Seni ümitsizlendirmek istemedim yanlış anlama sadece başıma geleni söyledim 🥺
Şuan bunu bende okudum umidim kırıldı ☹️🥺🥺

Benim eşimin ileri hızlı hareketlilik 0 dı ondan olmadı değer önemli ama hareketlilikte önemli . Aşılamada hareketli spermleri veriyorlar ama normal gebelikten bi farkı olmuyor tabi kadında ilaç kullanıyorsa etkiliyor ama . Bizde hiç pozitif olmadı maalesf 😕
Anladım canım bizimde ileri hareketli düşük %15.iki yıldır bir türlü olmadi

Arkadaşlar benim ilk asilamam. İlk önce klomen sonra gonal f iki kutu kulland 21 mm yumurtam sprem 24 milyon hareket oranı %60 inşallah tutar ya ümitsizliğe kapıldım biran yaa dualariniza talibim

Bu ay bizde aşılama olacaktık adet günüm hafta sonuna denk gelince 4.gün pazartesi diye riske atmak istemedik.2. veya 3 gün çağırıyormuş hocalar. 2.5 yıldır deniyoruz hiç gebe kalamadım.Bu ay doğal yoldan olmazsa aşılama denicez.Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

X