Aşılama yaptıranlar sürecinizi yazabilir misiniz? Bilgilenmek istiyorum.

Acı eşiği düşük olan kişilerde anestezi ile yapılıyormuş. Annem de daha önce yaptırdığı için erkek kardeşimde ben adet sancısı gibi çektim dedi. Ama onun acı eşiği yüksek. 😊
Benim çok düşük malesef 😞 ama almam anestezi

Öncelikle çok teşekkür ederim moral oldun canım. Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın. Dün muayenem vardı doktor leke halinde geldiğini görünce gebelik testi istedi. Yaptırdım sonuç negatif biliyordum zaten üzülmedim. Sonra annem ile içeri girdik muayene sonrası konuştuk. Doktor senin her şeyin güzel tek yumurta çatlamıyor dedi. Bu bir hastalık değil doğuştan gelen bir yatkınlık dedi. Sendrom dedi. Aşılama içinde acele etme biz en iyi yumurtayı oluşturarak aşılama yapıyoruz dedi. Bunu oluşturmadan yapınca paranız boşa gider dedi. Daha klomen ile birinci deneme bu dedi. Bir ay daha deniyelim dedi. Üçe çıkardı klomeni. Bende tamam dedim. Tüp bebek için konuştum onun için de çok fevrisin şuan tüp bebeklik bir durum yok. Biz onu ileri derece hastalara öneriyoruz sende pco hafif seyrediyor dedi. Zaten belirtileri de hiç yok bende. Adetlerin düzenli rahim temiz tüpler açık eşinin sonuçları çok çok iyi dedi. Aşılama bu durumda olan hastalarda daha yüksek başarı gösteriyor dedi. Kimi hasta var ilaç iğne veriyoruz ama yumurtalar kalıyor büyümüyor dedi. Sende bu da yok ilaca yumurtaların tepki veriyor biraz sabret dedi. Anestezi ile yapıyormuş. Ben rahim filminde çok ağladım. Biliyor zaten sana normal yapmam dedi. Öyle işte zaten klomen çoğu kişide kist yapıyor. Bende yapmadı hamdolsun. Bir sürü yumurta vardı hepsi de gitti kendiliğinden. Yani bu ay kan görmedim sadece koyu kahve ve siyah akıntılarım oldu. O da kistlermiş. Hakkımızda en hayırlısı olsun. Sen aşılama olursan sürecini bana yaz olur mu? Özelden de yazabilirsin. Eşimde bir kere aşılama yapalım olmazsa vakit kaybetmeden tüp bebek yaparız dedi. Tüp bebek pco olan hastalarda %90 başarı gösteriyormuş rahimde bir sıkıntı yoksa 😊
Kızlar benim bir boş gebeliğim oldu şimdi de büyük ihtimal öyle görünüyor bebek gelişmediği için görünmüyor kanamamda var bir haftadır haftaya büyük ihtimal kürtaj olucam bunun sebebini bilmiyoruz ve aşılama yaptırmak istiyorum ne yapmam gerekiyor maddi olarak çok imkanımız yok devlet hastaneleri yapıyormu nereye başvurmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz bilginiz varsa 😔

Kızlar ben de Klomen kullandım bugün kontrole gittim 11. gün yumurtaların biri 11 milim biri 12
Perşembe günü 14. gün oluyor ozamana 18 olur mu

Bende bu ay için düşünüyorum ama iki ay dır Ganol ve kalomen ile tedavi gördüm acaba bu ay dinlensem mi bilemedim Salı adetimin üçüncü günü kontrolüm var o zaman konuşucam. Doktorum da aşılama diyor. Etkisi tutmasa bile vücutta kaldığı için tüp bebekte yardımcı oluyormuş. İlk tüp bebek yapanlarda hüsrana uğrayan çok hastam oldu dedi. Tek sorun çatlama iken henüz erken dedi. Ama aşılama öneririm yaşın 27 daha geç kalma dedi. İşte bir ay dinleniyim diye öneride bulunucam ne derse ona göre hareket ederim. Haberleşiriz. Sürecini bana buraya yaz olur mu 😊 inşallah tutar ve istediğin sonucu alırsın.
Canım merhaba ben dün yaptirdim aşılama sen ne yaptın

Merhaba benim doktorum bana aşılama yapma vakit kaybetme dedi. Yumurtam bu ay geç çatladı 28 mm iken. Tüp bebek yaptır dedi. Bende bir ay daha ilaçsız takip yaptıracağım. Clife diye bir macun var onu kullanacağım. Hatta rahimin dinlensin diye eğer yine hamile kalmazsam bekleyeceğim macunu düzenli kullanıp. Sonra şişli Memorial ile görüşücem. Ama inşallah gerek kalmaz. Bugün iğnenin 19. Günü test yaptım negatif geçen ay bugün adet olmuştum. Eğer hala olmazsam kan veririm. İnşallah başarılı geçer ve bebeğini kucağına alırsın canım.🤲🏻🌺
Canım merhaba ben dün yaptirdim aşılama sen ne yaptın

Merhaba bende cumartesi günu aşılamam oldu rahim ağzı dar açtılar inşallah olur sizde değişiklikler var mı vucudunuzda
Merhaba ☀️ sabah 9. Günüm ama öyle pek bir belirtim yok progestanın yan etkileri var sende varmı progestan verdilermi

Doktorum bana ilaç vermedi gerek yok dedi ama bende belirtisi yok sadece şişkinlik var belim ağrıyor ara sira

Malesef yine olmadi ;(
Benimde arkadaşım yaptırdı onun hesabı yok diye buradan sormamı istedi , o da yaptırdı gögüslerinde şişlik varmış , tansiyonu düşüyormuş ve sık idrara çıkıyormuş , yarın kan tahlili verecek çok heyecanlı , sizde bu tür belirtiler olmuş muydu ? Bir de bebeğin tutunması için progestron vermiş doktor

Canım normal asilama oldum , benimde göğüslerim şişmişti çok fazla gece özellikle tuvalete gidiyodum sadece bu kadar olmustu allah arkadasiniza çocuk nasip etsin kendisini yormasın özellikle stres yapmasın

Canım normal asilama oldum , benimde göğüslerim şişmişti çok fazla gece özellikle tuvalete gidiyodum sadece bu kadar olmustu allah arkadasiniza çocuk nasip etsin kendisini yormasın özellikle stres yapmasın
Teşekkürler o mikroçip aşılama yaptırdı bakalım yarın kan tahlili vercek inşallah hayırlı sonuçları olur , sizin de kucağınızı tez zamanda doldursun Allah inşallah

X