Aşılama Aşılama yolunda tecrübelerimiz

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
11.617
27

Merhaba arkadaşlar ben 2. aşılamama start verdim.Yumurtaları uyarıcı ilaç kullanıyorum.Haftaya çarşamba doktorum kontrol edecek.Haftasonuna doğru yapılır sanırım aşılamam.Nedense sanki bu iş mucize gibi geliyor.
Bu konuda tecrübelerimizi paylaşalım istiyorum.:nazar:
Aşılamayla hamile kalanlar varmı aranızda ve onların sorunları nelerdi acaba?

Bende Iki Defa Aşilama Yaptirdim Fakat Benimde Tutmadi Tüp Bebek Istiyorum Doktorum Tüp Bebeğe Gerek Yok Diyor Ama Ben Bir An önce Bir Bebişim Olsun Ve Onu Kucaklamak Istiyorum

Bende Iki Defa Aşilama Yaptirdim Fakat Benimde Tutmadi Tüp Bebek Istiyorum Doktorum Tüp Bebeğe Gerek Yok Diyor Ama Ben Bir An önce Bir Bebişim Olsun Ve Onu Kucaklamak Istiyorum

Sizde sorun neydi acaba? Doktor tüp bebeğe yönlendirmediğine göre görünürde çok büyük bi problem yok sanırım.

ben de 1 kere aşılama yaptırdım ve sonuç negatif oldu ramazan bayramından sonraki ilk adetimde 2. aşılamam için starat vereceğiz inşallah
ben pkos hastasıyım ama şuanda bütün değerlerim normal eşimde de bir problem yok dr. aslında kendiliğinden de hamile kalabilirsin diyor ama nasib işte kafaya çok takıyorum belki de ondan olmuyor ne bileyim
darkinlife sen adana'da nerde yaptırıyorsun aşılamanı?

bende eşimde hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç problem yok dr belekle olur dediler aradan 4 yıl geçti şimdi ne yapacağıma karar verme aşamasındayim

ben de 1 kere aşılama yaptırdım ve sonuç negatif oldu ramazan bayramından sonraki ilk adetimde 2. aşılamam için starat vereceğiz inşallah
ben pkos hastasıyım ama şuanda bütün değerlerim normal eşimde de bir problem yok dr. aslında kendiliğinden de hamile kalabilirsin diyor ama nasib işte kafaya çok takıyorum belki de ondan olmuyor ne bileyim
darkinlife sen adana'da nerde yaptırıyorsun aşılamanı?

Ben adanada yaşamıyorum canım.aşılamamı konyada yaptıracağım başkent hst. de

Adana dada Başkentte başladık tüm kontrolleri orda yapınca doktor(Tayfun bey ve Esra hanım) konyaya yönlendirdi.Milli eğitime bağlı olunca Adana' ya sevkli gidemiyorum.

X